Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Piekny kwiatek i ten kolorek :loveu::loveu:
  2. A można liczyc na większą ilość dogomaniackiego spotkanka? :cool3:
  3. Aż tam?! :o [quote]wzruszyłam się dosłownie, myślałam, że wszyscy o mnie zapomnieli[/quote] Chciałabyś :diabloti: Ja zaglądam ale nie zawsze pisze.
  4. :( pamiętamy....
  5. Ależ on jest piękny :loveu: Jeszcze takiego nigdy nie widziałam. Scerbaty [url]http://img520.imageshack.us/img520/6739/d1ez1.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  6. Ładne wykonanie ale wzór obroży mi się nie podoba :eviltong::eviltong: Wstaw.
  7. Witam włascicielke czarnego flata :cool3:
  8. :( szkoda kota, a nie mogłas iść sama do córki sąsiadki? Trzymam kciuki aby wyszedł z tego :kciuk: Fajne foty :))))) A ten kopiec to coś mi się zdaje że Kościuszki :cool3: Fajnego masz wujka :lol: To Ci się udało [url]http://images30.fotosik.pl/93/12b4197ebf47ea49med.jpg[/url] :evil_lol: Czekam na więcej:) A skąd jesteś?
  9. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/k57800x600_resize.jpg[/url] :loveu:
  10. No no noooooo :)))))))) Faaajna www :cool3: O Arce czytałam :shake: Ale widze że nowe strony są, więc lece czytać dalej :diabloti:
  11. [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/girl2-4.jpg[/url] :mdleje: :o :mdleje: :o o dzysis :lol::lol::lol: Ale czemu? czemu shit tzu?
  12. :)) Ulv, ludzie Cie zaczepiali? Ale Aksa ma wypasiony wózek :loveu::loveu::loveu: Jakie duże ringi :o albo mi się zdaje.
  13. W pocie czoła w końcu się udało :lol: Niestety sztuczne światło i foty są jakie są :roll: Foty są strona po stronie. [url]http://img441.imageshack.us/img441/3606/schowek01dx0.jpg[/url] [url]http://img441.imageshack.us/img441/9511/dscf7298rr6.jpg[/url] [url]http://img232.imageshack.us/img232/2778/dscf7299sk3.jpg[/url] [url]http://img232.imageshack.us/img232/5101/dscf7282iz9.jpg[/url] [url]http://img232.imageshack.us/img232/9697/dscf7301gv1.jpg[/url] [url]http://img232.imageshack.us/img232/1172/dscf7285zp4.jpg[/url] [url]http://img232.imageshack.us/img232/2196/dscf7305st5.jpg[/url] [url]http://img441.imageshack.us/img441/5890/dscf7291ul4.jpg[/url] [url]http://img441.imageshack.us/img441/7678/dscf7292nc4.jpg[/url] [url]http://img441.imageshack.us/img441/6308/dscf7306di4.jpg[/url] [url]http://img441.imageshack.us/img441/4714/schowek02hg1.jpg[/url] :mdleje:
  14. Zaraz porobie foty :cool3: Edit, wiesz co, to jest trudniejsze niż myślałam :roll::lol::lol:
  15. Ojej, lewe? Talagia, nie mówiłaś dziecku że posłanek się nie je??:shake: :evil_lol: A tak serio to przykro mi:(
  16. [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/9-23-1.jpg[/url] :loveu::loveu:
  17. Przychodze z rewizyta, dawno mnie nie było a dziewczyna już tak urosła :multi: A jeśli chodzi o nauke chodzenia na ringówce to wydaje mi się że nigdy nie jest za późno ;) Podoba mi się [url]http://i21.tinypic.com/kevmsk.jpg[/url] :)))))
  18. Piekne, a w dużej rozdzielczoście zapewne jeszcze piękniejsze [url]http://images25.fotosik.pl/91/63c97ccbd68bde38.jpg[/url]
  19. Saya, witaj po raz pierwszy :lol::cool3: I co? dobre było? :lol: Nasze kwiatki drugie od lewej strony. Bukiet był ogromny :lol: Był to chyba najbardziej orginalny zestaw kwiatów :lol::lol::lol: Czego tam nie było :evil_lol::evil_lol: [img]http://img249.imageshack.us/img249/2238/dscf7250nb0.jpg[/img] No coooo, swiatło mi się podobało :evil_lol: [img]http://img249.imageshack.us/img249/3156/dscf7256ml5.jpg[/img] [img]http://img249.imageshack.us/img249/417/dscf7257hr7.jpg[/img] Bleeee ale pogoda, deszcza pada....:watpliwy:
  20. No ładnie, zabaweczke Masajowi podkradła :mad: [url]http://images23.fotosik.pl/84/03f2ab68c01e49ed.jpg[/url]
  21. :mdleje::mad: ale duzo powiedziała....
  22. 4 smycze (zwykła, automatyczna i dwie przedłużane) 3 obroże (pół zacisk, łańcuszek i parciana z krótkim sznurkiem do treningu) szelki kaganiec kliker saszetka na smaki 4 miski ( 2 do jedzenia, 1 wspólna do picia i 1 podróżna ortalionowa) mata do samochodu klatka namiot wkręt do ziemi 2 szczotki dwustronne 2 grzebienie ręcznik do wycierania mokrego psa 3 frisbee piłka na sznurku rękawica z gumowymi kolcami 2 zabawki (piszczący hantelek i okrągłe ringo z piszczałką po środku) 1 wspólne posłanie + mały dywanik
  23. Ooo przybyła :multi: :multi: Piękne kolory [url]http://images27.fotosik.pl/92/a62fc43e8ecdcfb9.jpg[/url] :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...