Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Super że jesteś :)))))))) Na jakieś foteczki czekam :p
  2. :hand: 2 tygodnie minęły!!! Gdzieś Ty jest!!!??? :smilecol:
  3. [quote name='Pimpek']To też wygląda smacznie ;)[/QUOTE] Tego nie jadłam :eviltong: [quote name='Koma']I po co ja tu przyszłam? :roll: No po co? :roll: Teraz to już muszę iść do lodówki po coś słodkiego :lol:[/QUOTE] :lol::lol: [quote name='Cerber']dobry... ale się normalnie wcisnęłam an foteczki z zarełkiem... pojadłabym sobie tych ciastków troszkę :loveu::p pysznie to wszystko wyglądało... no a małej solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :p:multi:[/QUOTE] Wtrafiiłaś idealne :lol: Ala dziękuje :evil_lol: [quote name='Dobcia']Alusia na takiej diecie na pewno szybko urośnie:evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Katerinas']Bratanica słodziutka :-) A słodkości jakie do jedzenia! :-) Fajowe zdjęcia :-)[/QUOTE] Dzięki :loveu: Chociaż niektóre wyszły do kitu. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć :) Miśki są the best :evil_lol: [URL]http://img514.imageshack.us/img514/7007/dscf7414ai5.jpg[/URL] Kuś biednego, spragnionego słodyczy człowieka, kuś... :diabloti:[/QUOTE] To też dostala jako prezent :lol: Już koniec kuszenia, skończyły się słodkości.
  4. Nie będzie mnie.
  5. [quote name='Pimpek']Wypchaj się :diabloti: Może wam się internet nie odłącza ale mi się odłącza i czasem go nie ma cały dzień albo więcej więc mnie tu nie obrażajcie :angryy:[/QUOTE] Sama się nie potrafie wypchać :diabloti: A kto Cię obraża?? Noo, buda i łańcuch jest okropny...:( No ale co zrobić...
  6. Ooo to jest ciekawe [url]http://tinypic.pl/out.php/i44843_IMG3778.jpg[/url] :lol: :lol: Gdy byłam kiedyś, kiedyś na kolonii to mieliśmy wycieczke. Zwiedzaliśmy jakiś pałac czy coś takiego ;) No i weszlismy to katakumb :lol: I były tam trumny ze szczątkami królów :lol: Niestety wszystkie były pozamykane :watpliwy::lol::lol: Byłam bardzo zawiedziona :lol: A co tam żywego ducha nie było? :o Puchy takie.... Z dogomaniackim Zmysłem?
  7. [quote]Tak, i jeszcze zrobiła sobie plastykę uszu i przeszczepiła ogon.[/quote] :lol: ulala :evil_lol: Ginger i jej cień [url]http://i20.tinypic.com/20qf9eh.jpg[/url] :evil_lol:
  8. Niesamowite :lol::lol:
  9. Rozkoszny piesek z dzieckiem :lol:
  10. [quote name='Dorkaa']Hihihi :P Co jej sie koniurkowi nie spodobało na pierwszej focie :P?[/QUOTE] Byhehheh:evil_lol::evil_lol: Basia mu ostrogi wbijała między żebra :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fajnie pojeździć sobie na kuniu :multi:
  11. [quote]chłopaki są razem w klatce i się bardzo lubią... śpią w jednym domku nawet[/quote] :mdleje: przeca to syryjskie
  12. [quote]Czekalismy na mame az wroci z pracy[/quote] A samej to się nie chce zrobić czegoś do jedzenia? :diabloti: [quote]wiem, że to sernik, ale sernik to też ciasto no nie ?[/quote] Dla mnie sernik to sernik a ciasto to ciasto tak jak te co jest na talerzu na ostatnim zdj. :evil_lol::evil_lol: [quote]ktoś na pewno wygrał, i zamiast się pochwalić to siedzi cicho[/quote] Właśnie :mad: :evil_lol: [quote]jejku ale pysznosci, akurat glodna jestem, a Ty tak nas katujesz[/quote] Następna co głodna chodzi :mad: [img]http://img514.imageshack.us/img514/7007/dscf7414ai5.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://img514.imageshack.us/img514/9832/dscf7416pp0.jpg[/img] [img]http://img514.imageshack.us/img514/7988/dscf7419qk4.jpg[/img] I to by było na tyle z imprezki. Następna za rok :lol::lol::lol:
  13. Tak głodzic psy....:shake: że aż się rzuciły na jedzonko. Fionka ma ładną miske :lol:
  14. Piekne jesienne liście:loveu: A Edzio mogłby sie w końcu wytrzeć na pysiu :evil_lol:
  15. Fajna torba :lol: Taka na poprawe humoru :p Idealna na taką pogode.
  16. :new-bday:[img]http://emoty.blox.pl/resource/champagne10.gif[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/DrunkAgain.gif[/img] PIJMY!! [img]http://emoty.blox.pl/resource/BottomsUp.gif[/img] Myślałam że tylko 3 szczeniaki były :lol:;):oops:
  17. BUhhahaha sie uśmiałam :lol::roflt::roflt::roflt: ban(an)y wam tylko w głowach :roflt::roflt:
  18. anetta

    bzik

    Przyszłam zobaczyć co tu się dzieje :evil_lol::evil_lol: :hand:
  19. Czy ja coś przeoczyłam? Jak to do poniedziałku? :mad:
  20. Buuuu. A tak ładnie by wyglądały na tle różu :evil_lol::evil_lol:
  21. [url]http://img220.imageshack.us/img220/523/berecik1wo.jpg[/url] :evil_lol::loveu:
×
×
  • Create New...