-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Super że jesteś :)))))))) Na jakieś foteczki czekam :p
-
:hand: 2 tygodnie minęły!!! Gdzieś Ty jest!!!??? :smilecol:
-
[quote name='Pimpek']To też wygląda smacznie ;)[/QUOTE] Tego nie jadłam :eviltong: [quote name='Koma']I po co ja tu przyszłam? :roll: No po co? :roll: Teraz to już muszę iść do lodówki po coś słodkiego :lol:[/QUOTE] :lol::lol: [quote name='Cerber']dobry... ale się normalnie wcisnęłam an foteczki z zarełkiem... pojadłabym sobie tych ciastków troszkę :loveu::p pysznie to wszystko wyglądało... no a małej solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :p:multi:[/QUOTE] Wtrafiiłaś idealne :lol: Ala dziękuje :evil_lol: [quote name='Dobcia']Alusia na takiej diecie na pewno szybko urośnie:evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Katerinas']Bratanica słodziutka :-) A słodkości jakie do jedzenia! :-) Fajowe zdjęcia :-)[/QUOTE] Dzięki :loveu: Chociaż niektóre wyszły do kitu. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć :) Miśki są the best :evil_lol: [URL]http://img514.imageshack.us/img514/7007/dscf7414ai5.jpg[/URL] Kuś biednego, spragnionego słodyczy człowieka, kuś... :diabloti:[/QUOTE] To też dostala jako prezent :lol: Już koniec kuszenia, skończyły się słodkości.
-
[quote name='Pimpek']Wypchaj się :diabloti: Może wam się internet nie odłącza ale mi się odłącza i czasem go nie ma cały dzień albo więcej więc mnie tu nie obrażajcie :angryy:[/QUOTE] Sama się nie potrafie wypchać :diabloti: A kto Cię obraża?? Noo, buda i łańcuch jest okropny...:( No ale co zrobić...
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ooo to jest ciekawe [url]http://tinypic.pl/out.php/i44843_IMG3778.jpg[/url] :lol: :lol: Gdy byłam kiedyś, kiedyś na kolonii to mieliśmy wycieczke. Zwiedzaliśmy jakiś pałac czy coś takiego ;) No i weszlismy to katakumb :lol: I były tam trumny ze szczątkami królów :lol: Niestety wszystkie były pozamykane :watpliwy::lol::lol: Byłam bardzo zawiedziona :lol: A co tam żywego ducha nie było? :o Puchy takie.... Z dogomaniackim Zmysłem? -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote]Tak, i jeszcze zrobiła sobie plastykę uszu i przeszczepiła ogon.[/quote] :lol: ulala :evil_lol: Ginger i jej cień [url]http://i20.tinypic.com/20qf9eh.jpg[/url] :evil_lol: -
Niesamowite :lol::lol:
-
Rozkoszny piesek z dzieckiem :lol:
-
[quote name='Dorkaa']Hihihi :P Co jej sie koniurkowi nie spodobało na pierwszej focie :P?[/QUOTE] Byhehheh:evil_lol::evil_lol: Basia mu ostrogi wbijała między żebra :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fajnie pojeździć sobie na kuniu :multi:
-
[quote]chłopaki są razem w klatce i się bardzo lubią... śpią w jednym domku nawet[/quote] :mdleje: przeca to syryjskie
-
[quote]Czekalismy na mame az wroci z pracy[/quote] A samej to się nie chce zrobić czegoś do jedzenia? :diabloti: [quote]wiem, że to sernik, ale sernik to też ciasto no nie ?[/quote] Dla mnie sernik to sernik a ciasto to ciasto tak jak te co jest na talerzu na ostatnim zdj. :evil_lol::evil_lol: [quote]ktoś na pewno wygrał, i zamiast się pochwalić to siedzi cicho[/quote] Właśnie :mad: :evil_lol: [quote]jejku ale pysznosci, akurat glodna jestem, a Ty tak nas katujesz[/quote] Następna co głodna chodzi :mad: [img]http://img514.imageshack.us/img514/7007/dscf7414ai5.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://img514.imageshack.us/img514/9832/dscf7416pp0.jpg[/img] [img]http://img514.imageshack.us/img514/7988/dscf7419qk4.jpg[/img] I to by było na tyle z imprezki. Następna za rok :lol::lol::lol:
-
Tak głodzic psy....:shake: że aż się rzuciły na jedzonko. Fionka ma ładną miske :lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Piekne jesienne liście:loveu: A Edzio mogłby sie w końcu wytrzeć na pysiu :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Fajna torba :lol: Taka na poprawe humoru :p Idealna na taką pogode. -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
anetta replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
:new-bday:[img]http://emoty.blox.pl/resource/champagne10.gif[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/DrunkAgain.gif[/img] PIJMY!! [img]http://emoty.blox.pl/resource/BottomsUp.gif[/img] Myślałam że tylko 3 szczeniaki były :lol:;):oops: -
BUhhahaha sie uśmiałam :lol::roflt::roflt::roflt: ban(an)y wam tylko w głowach :roflt::roflt:
-
Przyszłam zobaczyć co tu się dzieje :evil_lol::evil_lol: :hand:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cześććććććććććććććć -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
Czy ja coś przeoczyłam? Jak to do poniedziałku? :mad: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Buuuu. A tak ładnie by wyglądały na tle różu :evil_lol::evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Molo jest czaderskie :mdleje: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Aaa, ale Caajnikowi jest dobrze :)))))))))) Za zdrówko Pepy :drinking:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://img220.imageshack.us/img220/523/berecik1wo.jpg[/url] :evil_lol::loveu:
- 78403 replies