-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Wiedziałam że zda :cool1::evil_lol: :klacz: Gratuluje!!
-
Super :lol: No rzuć!!!! :vamp: [url]http://images24.fotosik.pl/97/3d68ac2ba86a697a.jpg[/url]
-
Cambel, witanko :p I zapraszam częściej :cool3: To masajowa sierść :diabloti: Z jakiej? z finlandzkiej Big-Wood's :lol: Marta, thx :p Aha! Wczoraj byłam na aerobiku [img]http://emoty.blox.pl/resource/dance.gif[/img] :lol::lol: Było bosko :lol: Dziś czuje mięśnie których do tej pory myślałam że nie mam :lol: [img] http://emoty.blox.pl/resource/cheekysmiley004.gif[/img]
-
[quote name='asia_pie']Oprócz smaochodu oczywiście. :evil_lol:[/QUOTE] Pare dni temu widziałam w tv spalony samochód...był na gaz....:shake: W trakcie jazdy musiał się zapalić. Dopiero co po przeglądzie :crazyeye::shake: Spięcie instalacji. Super :diabloti: Całe szczęście nikt nie zginął. [quote name='agaciaaa']Witamy śliczna panienka rośnie z Alicji :loveu: [url]http://i24.tinypic.com/9suqgj.jpg[/url] :loveu: chyba wszystkie jamniki lubią spać przykryte :cool3:[/QUOTE] Nooo, pana z niej ładniutka się robi :) W koncu to norowce :loveu: Weeeerrrrble:lol::lol::lol: [img]http://img511.imageshack.us/img511/9046/dscf7363oa0.jpg[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] :lol::lol::lol: [img]http://img511.imageshack.us/img511/3982/dscf7364ki1.jpg[/img] Ocho! Zaczaiła się :evil_lol: [img]http://img511.imageshack.us/img511/1728/dscf7372sw8.jpg[/img] Za co Alcia się zabrała? Za oko :diabloti: A co!! :diabloti: [img]http://img511.imageshack.us/img511/1328/dscf7380om1.jpg[/img] Mmmmmmmmmmmmmmm PYCHA :diabloti: [img]http://img511.imageshack.us/img511/6113/dscf7381uq2.jpg[/img] Trza kupić nową kuchenke i oczywiście na mnie spadły poszukiwania takowych w sieci :diabloti: A ja ręce rozkładam bo wszystkie takie same :evil_lol::evil_lol: Szukam gazowej z elektrycznym piekarnikiem. :Help_2:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Przesyłam głaski dla Aresa czystego inaczej :evil_lol: -
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Beza, jaka ty pomocna :lol: -
Ale jaskrawa na obróżka :lol: Ładny kolorek.
-
[url]http://images23.fotosik.pl/100/0e1f771db8c13e4c.jpg[/url] :evil_lol: A woda nie za zimna? ;)
-
No to mów jaki kolor wybrałaś....wszystkiego :lol: Mitenki, co za nazwa :evil_lol: Błękitne są śliczne ;)
-
Brawo :klacz: Jeden?? :o To chyba rzadkość??
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
Zrób cos z "Pomysł na..." :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote]Wiecie dziewczyny, że w dużym lotku jest kumulacja[/quote] Taaaaa?! :o A skąd wiesz? :cool1: Pewnie masz swoje dojścia :evil_lol: -
[url]http://i23.tinypic.com/2gwc944.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[quote]ale on nie lubi, jak w odwiedziny wpadają faceci...[/quote] zazdrosny :turn-l: [quote] o 1.45 byliśmy na spacerku, co pozwoliło mi potwierdzic fakt, ze Kraków nigdy nie śpi[/quote] Ojj tak :p:cool1: [url]http://images22.fotosik.pl/174/b001a55b393f6a67.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: -
[url]http://i21.tinypic.com/1zpr18w.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
:lol::lol::lol::lol: :drinking:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ojejjj, ojejj ale mu doobrze :p http://i21.tinypic.com/6ifr80.jpg -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ależ ona jest smieszna :lol::lol: Powinna się zazywać Pigi :evil_lol::evil_lol: :kciuki:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Uffff, ciesze się że już lepiej sie czujesz! :multi: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Bosh, wszystko zeżarł :o:o :mdleje: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Witam Goniaste. [quote name='Cambel']Uhh Iwonka /nie właścicielka :eviltong:/ załozyła galerię dziewczynom, i nic nawet nie powiedziała :mad:[/QUOTE] Tak wiem że to nie właścicielka założyła :p Szkoda że nie może zaglądać bo z chęcią bym pooglądała jej whippy:p -
Coś mi się zdaje że szybko Ani nie zobaczymy :(
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:hand: :hand::p -
Gratuluje :klacz: :loveu::loveu: