Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :hmmmm: Te whippety mają swego blożka, tak mi się zdaje po tym jak zobaczyłam tego czarno-białego ;) Trzymam kciuki :)
  2. Nie mam nic ciekawego do powiedzenia więc tylko się przywitam :evil_lol::evil_lol: :hand:
  3. Fajny ten złomek :cool3: Ajdunka :loveu: tiu tiu tiu :lol:
  4. CZeśc Bouvik :))))))))) Już się cieszyłam u Pysi że Big Honey pojechał do domu ale jeszcze raz tu podskocze z radości :multi::multi: :lol: A gdzie ta nowa strona, pochwal się nooooooo :cool3: One są takiie mniamnuśne :loveu::loveu:
  5. Obejrzałam właśnie zdjęcia z akcji:multi: Brawo :klacz:
  6. No, no, no, a wtedy taka rudera była....W oknach to w niektórych miejscach dziury były.....:shake: :oops: :siara: A w lipcu to dwa boskie wyprowadzałam przy stawach :grins::scared:
  7. Prawie takie same :o Klementyna tylko ciałka nabierze i będzie jak Lal :)
  8. Gdzie nie zajrze to o majtach piszą no :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote]...no co .....[/quote] A no to że w tak późnim wieku ogona się nie ucina :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I tak jestem pełna podziwu że Ozzy tak dobrze wygląda. Nic go nie boli....Żadnych skutków ubocznych....:evil_lol::evil_lol:
  9. Co tu się dzieje :lying: Buhahhahahaa nie moge dziołchy normalnie nie moge!!! :roflt:[img]http://emoty.blox.pl/resource/takaemotka.gif[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif[/img] [quote]a przystojny dzielnicowy ma w tym tyodniu popołudnia[/quote] :o osz Ty, to już nawet wiesz jak on pracuje :eek2: A te szkło to specjalnie potłukłaś, tak? :lol::lol::lol: [quote name='Sota']Pana z szekszownym zadeczkiem, a i [b]zboczka[/b]![/quote] :o ale chyba bez tego i owego?!!:drinking:
  10. [url]http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/...smierc-corki,1[/url] :(
  11. A co to PIK?? :o O matko, co to się porobiło :lol:;) Nienawidziłam tej szkoły i paru nauczycieli (na szczęście tylko rok tam byłam). A w zimie tak pi.....ło że musieliśmy w rękawiczkach siedzieć. Katastrofa. Musiałam ubierać pare bluz na siebie :shake: O przeziębienie nie było trudno. Gdy wracalam do domu to cale zimno dopiero ze mnie wychodziło i byłam czerwona jak burak :lol: Przez to zimno to lekcje były skracane do 30 lub 35 min.(nie pamiętam) :lol: Z tego akurat wszyscy się cieszyli oprócz nauczycieli ;) Aaaaaaa...czekaj, czekaj, no tak (oświecenie :PROXY5:) koleżanka która tam została mówiła mi że przenieśli uczniów i nauczycieli do Ursusa(?) i połączyli dwie (?) szkoły?? Już nie pamiętm jak to było dokładnie. Staram się jak najmniej jeżdzić z nim autobusem, a zwłaszcza że tą trasą jeżdzi dużo ludzi :shake: W sierpniu byłam z nim z odwiedzinami w jego rodzinnym domu ;) I narazie dziękuje;)
  12. Ooo mowa o whippie. Co, gdzie, jak :lol: Cambel godoć mi tu :evil_lol:
  13. [quote]Naprawdę uważasz, że taki czarno-biały jest śliczny????[/quote] Oczywiście :grins: Może dlatego że rzadko spotykane...Trikolory też bardzo mi się podobają.
  14. Ojej, jaki malutki pieseczek zagościł na fotelu :loveu::loveu:
  15. [quote]Kojarzysz kościól na Popularnej? Zaraz za nim[/quote] Zobaczyłam na mapie bo nie kojarzyłam ulicy z kościołem. Przypomniał mi się kościół niedaleko stawów ale nazwa ulicy nie odpowiednia :lol: A później skojarzyłam że przy Popularnej zawsze wysiadałam gdy szłam do Makro :lol: To nie "moje" tereny :lol: Znam tylko Łuki Małe, Solipską (chodziłam tam do szkoły:shake:) i Globusową :evil_lol::evil_lol: Eeee to jak Ty masz bliziutko na terenik :razz: Mniej więcej w tym miejscu po raz pierwszy poznałam Masaja :))))))))) I widziałam jak szczury biegały :lol: Właśnie przy tym zejściu. [url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/aria26048.jpg[/url]
  16. Muchy?! :megagrin: Chyba raczej jakieś świetliki :roflt:
  17. Uuuu Furciaczek chora :( Może to jakieś zapalenie ucha wewnętrzenego cokolwiek to znaczy :evil_lol::evil_lol:
  18. Ależ wyrywny ten Twój pies [url]http://images24.fotosik.pl/96/3c53f514adc7768e.jpg[/url] :shake: :evil_lol::evil_lol:
  19. :mdleje: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA00013.jpg[/url] [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA00027.jpg[/url] :loveu:
  20. Hello :cool3: Przybywam z rewizytą. Obejrzałam sobie od początku i musze powiedzieć że ładne foty robisz :) Następny west w agility, no brawo :cool3:
  21. Miło że posłanko się podoba :grins: Pieskom też już się spodobało. Masaj już był więc teraz czas na Kaje :lol::lol: Dobcia, masz neta :multi: Lika, witam :razz: [IMG]http://i20.tinypic.com/ofzdwy.jpg[/IMG] [IMG]http://i24.tinypic.com/9suqgj.jpg[/IMG] [IMG]http://i24.tinypic.com/349cjdg.jpg[/IMG]
  22. Witajcie Asiaczki :))))))))) Czarno-białe są śliczne :loveu:
  23. [img]http://emoty.blox.pl/resource/cwaniak.gif[/img] sasasasas i juz nie będzie żaden zboczeniec machał tym i owym [img]http://emoty.blox.pl/resource/th_girl_hideface.gif[/img] Co to? [url]http://i22.tinypic.com/1zfrj0n.jpg[/url] Kurcze, no..zrób mu jakąś potajemną fotke..temu dzielnicowemu rzecz jasna :evil_lol::cool3:
  24. Też bym cięła jak najszybciej.
×
×
  • Create New...