-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Jaka apetyczna :cool3: [url]http://img231.imageshack.us/img231/5538/s270907038vv0.jpg[/url]
-
Superowe agility :lol::lol:
-
[url]http://images25.fotosik.pl/95/126c0eaa2dbc3dfemed.jpg[/url] sweet :loveu::loveu::loveu: Ale chyba nie trzymasz chłopaków razem w klatce? ;)
-
Malutki astamanek :loveu::loveu::loveu: Widze że nie tylko mnie dobija lotto :angryy::angryy:
- 78403 replies
-
Nooo teraz sie udało :klacz::klacz:
-
Fajne te filmiki :klacz: I zdjęcia :cool3: No no, w takim razie mocno trzymamy :kciuki:
-
Aaaaa jaka foczka [url]http://images22.fotosik.pl/172/24c3de50a4dd16a7.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]chciałam pokazać jak hrabia Kano myje jajka paniczowi Franciszkowi - bo panicz sam się nie myje tylko klejnoty Lalce lub Kano podstawia[/quote] :lying: :mdleje: OMG :megagrin: [size=1]Oooo, już nic mi się nie zacina huraaaa[/size] -
Cześć :multi: Różowe uchiiiii:loveu: Ojj widze ze dlugo nie posiedze na dlugo :angryy: Caly czas komp mi sie zacina:angryy: Chyba z 3 min pisze tego posta :angryy:
-
Nie wiem jak to rozpakować :placz: Nie chce się otworzyć.
-
Uwaga! Zły pies - czyli wszystko o tabliczkach
anetta replied to Hania:)'s topic in Wszystko o psach
Myśle że wszystkie fajne i śmieszne tabliczki zostały odkryte i przedstawione w temacie :lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel']Z tego, co mi wiadomo, to mają tylko stronę :lol:[/QUOTE] O o o [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=80041[/url] :p -
Ale się zdenerwowałam!!! Przyszedł pan sprawdzać gaz takim sprzęciorem do mierzenia czy sie gaz ulatnia. I kurna się ulatnia!!!!! :angryy: I to w kilku miejscach, przy gazomierzu w jednym miejscu, przy kuchni i w trzech zapalnikach. Aaaaaaaaaaaaaaaaaa Właśnie siedzie na bombie :angryy: KUŹWA! Pinczerka, tak, to ona. Humor mam juz [size=1]z******.[/size]
-
Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!
anetta replied to bouvik's topic in Bouvier des flandres
Jest super!! :multi: :multi: -
[quote]wiem jak to wygląda, ale to nie to[/quote] Ale że co?? :cool1:
-
:drink1: W takim razie wszystkiego najlepszego!! :laola::BIG:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
No jak to?! :mad: Nie robiłaś zdjęć na weselu?? :obrazic::obrazic: Tassu :loveu: -
Za wasze 800 stron :drinking:
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Noooo, nie ma tego złego....
-
Ale impra była :cool3:
-
Super, brawo, brawo :klacz:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
:hand: A możemy liczyć na jeszcze jakieś rysunki córki? :lol::lol: -
W sobote byliśmy na urodzinach Alicji :p Tzn. normalnie ma urodziny dziś no ale przyjęcie było w sb. Panna już taka duża :p [img]http://img127.imageshack.us/img127/5111/dscf7346zx4.jpg[/img] [img]http://img127.imageshack.us/img127/2305/dscf7347in5.jpg[/img] [img]http://img127.imageshack.us/img127/748/dscf7356sq8.jpg[/img] [img]http://img127.imageshack.us/img127/3312/dscf7361ml0.jpg[/img] "cudowna pogoda" [img]http://img127.imageshack.us/img127/9889/dscf7358pq0.jpg[/img]
-
[quote name='asia_pie']Widzę, że lubi spać pod kocykiem. :cool3:[/QUOTE] Bez kocyka nie ma spania :lol::lol: [quote name='saya']nochal wystający zza koca fenomenalny :lol: :loveu:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']A tej nie za dobrze?[/QUOTE] :lol!::lol!::lol!: [quote name='furciaczek']matko ale ona slodziutka:loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Eriu']Jaki opatuleniec :loveu:. Czyżby ciepłolubna?[/QUOTE] W rzeczy samej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Pianka'][URL]http://i20.tinypic.com/ofzdwy.jpg[/URL] śpioszek:loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='bonita']Byłam i widziałam foteczki :) Zachody ćliczne :loveu:, a piesy :) Pozdrawiamy i znikamy[/QUOTE] Cieszkam się :multi: [quote name='Likaa']Ojejku ale śpioszek z tej twojej Kajuchny :loveu: Mmm tylko sie wtulić w ten czarny kłębuszek :loveu:[/QUOTE] Ona śpi i je, w ostateczności wychodzi na dwór, a wyjście traktuje jak kare i to dosłownie :evil_lol::evil_lol::shake::evil_lol::evil_lol: Musiałam pociachać emoty.