Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. anetta

    czarno-ruda galeria

    Jaka apetyczna :cool3: [url]http://img231.imageshack.us/img231/5538/s270907038vv0.jpg[/url]
  2. Superowe agility :lol::lol:
  3. [url]http://images25.fotosik.pl/95/126c0eaa2dbc3dfemed.jpg[/url] sweet :loveu::loveu::loveu: Ale chyba nie trzymasz chłopaków razem w klatce? ;)
  4. Malutki astamanek :loveu::loveu::loveu: Widze że nie tylko mnie dobija lotto :angryy::angryy:
  5. Nooo teraz sie udało :klacz::klacz:
  6. Fajne te filmiki :klacz: I zdjęcia :cool3: No no, w takim razie mocno trzymamy :kciuki:
  7. Aaaaa jaka foczka [url]http://images22.fotosik.pl/172/24c3de50a4dd16a7.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  8. [quote]chciałam pokazać jak hrabia Kano myje jajka paniczowi Franciszkowi - bo panicz sam się nie myje tylko klejnoty Lalce lub Kano podstawia[/quote] :lying: :mdleje: OMG :megagrin: [size=1]Oooo, już nic mi się nie zacina huraaaa[/size]
  9. Cześć :multi: Różowe uchiiiii:loveu: Ojj widze ze dlugo nie posiedze na dlugo :angryy: Caly czas komp mi sie zacina:angryy: Chyba z 3 min pisze tego posta :angryy:
  10. Nie wiem jak to rozpakować :placz: Nie chce się otworzyć.
  11. Myśle że wszystkie fajne i śmieszne tabliczki zostały odkryte i przedstawione w temacie :lol:
  12. [quote name='Cambel']Z tego, co mi wiadomo, to mają tylko stronę :lol:[/QUOTE] O o o [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=80041[/url] :p
  13. Ale się zdenerwowałam!!! Przyszedł pan sprawdzać gaz takim sprzęciorem do mierzenia czy sie gaz ulatnia. I kurna się ulatnia!!!!! :angryy: I to w kilku miejscach, przy gazomierzu w jednym miejscu, przy kuchni i w trzech zapalnikach. Aaaaaaaaaaaaaaaaaa Właśnie siedzie na bombie :angryy: KUŹWA! Pinczerka, tak, to ona. Humor mam juz [size=1]z******.[/size]
  14. [quote]wiem jak to wygląda, ale to nie to[/quote] Ale że co?? :cool1:
  15. :drink1: W takim razie wszystkiego najlepszego!! :laola::BIG:
  16. No jak to?! :mad: Nie robiłaś zdjęć na weselu?? :obrazic::obrazic: Tassu :loveu:
  17. Za wasze 800 stron :drinking:
  18. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Noooo, nie ma tego złego....
  19. Ale impra była :cool3:
  20. No właśnie....
  21. Super, brawo, brawo :klacz:
  22. :hand: A możemy liczyć na jeszcze jakieś rysunki córki? :lol::lol:
  23. W sobote byliśmy na urodzinach Alicji :p Tzn. normalnie ma urodziny dziś no ale przyjęcie było w sb. Panna już taka duża :p [img]http://img127.imageshack.us/img127/5111/dscf7346zx4.jpg[/img] [img]http://img127.imageshack.us/img127/2305/dscf7347in5.jpg[/img] [img]http://img127.imageshack.us/img127/748/dscf7356sq8.jpg[/img] [img]http://img127.imageshack.us/img127/3312/dscf7361ml0.jpg[/img] "cudowna pogoda" [img]http://img127.imageshack.us/img127/9889/dscf7358pq0.jpg[/img]
  24. [quote name='asia_pie']Widzę, że lubi spać pod kocykiem. :cool3:[/QUOTE] Bez kocyka nie ma spania :lol::lol: [quote name='saya']nochal wystający zza koca fenomenalny :lol: :loveu:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']A tej nie za dobrze?[/QUOTE] :lol!::lol!::lol!: [quote name='furciaczek']matko ale ona slodziutka:loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Eriu']Jaki opatuleniec :loveu:. Czyżby ciepłolubna?[/QUOTE] W rzeczy samej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Pianka'][URL]http://i20.tinypic.com/ofzdwy.jpg[/URL] śpioszek:loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='bonita']Byłam i widziałam foteczki :) Zachody ćliczne :loveu:, a piesy :) Pozdrawiamy i znikamy[/QUOTE] Cieszkam się :multi: [quote name='Likaa']Ojejku ale śpioszek z tej twojej Kajuchny :loveu: Mmm tylko sie wtulić w ten czarny kłębuszek :loveu:[/QUOTE] Ona śpi i je, w ostateczności wychodzi na dwór, a wyjście traktuje jak kare i to dosłownie :evil_lol::evil_lol::shake::evil_lol::evil_lol: Musiałam pociachać emoty.
×
×
  • Create New...