-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote]oj tak.. bardzo nieufny do ludzi...ale wiesz co.. serce mi pęka chyba go przygarnę na stałe! tylko jakie imie by tu dać...[/quote] Proste, Muciek lub Mućka :lol::lol::lol:
-
[quote name='Pimpek']W podkrapaciu :diabloti: Czekam na ciebie :diabloti:[/QUOTE] No i o to mi chodziło :cool1: Widzisz, przybyłam, słowa dotrzymałam :grins:
-
[quote name='Pimpek']Odpowiedz na to i na to :diabloti: I daj jej foteczki :loveu:[/QUOTE] 1. zapewne spała :evil_lol: 2. ....spi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie mam fotek:shake: [quote name='Eriu']Dobry wieczór dresiarzu Aneto :D. Kradniesz też radia z aut? ;) ;) ;)[/QUOTE] :diabloti::diabloti: [quote name='ß@$!@']Haha Ty dresiarzu :evil_lol: miłego aerobiku :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='agaciaaa']Czego ja sie tu dowiaduje, jesteś dresem :evil_lol:[/QUOTE] :boom: :evil_lol: [quote name='puchu'][url]http://img179.imageshack.us/img179/8748/dscf7177pt1.jpg[/url] [url]http://img179.imageshack.us/img179/492/dscf7204zc1.jpg[/url] :loveu: W końcu nadrobiłam zaległości :)[/QUOTE] Ooooo hej :multi: Coś mi sie komp zacina :diabloti: To przez was :diabloti:
-
[quote name='Tośka_m']Oryginał w MP, serpień 2007, str. 37. Oczy są krzywo, bo pies ma łeb przechylony :)[/QUOTE] Ni mom MP. Aaaa no i wsio jasne :p
-
Bajeczne zdjęcie [url]http://images27.fotosik.pl/94/3058e58159bd9a00.jpg[/url] :loveu: Te kolory [url]http://images29.fotosik.pl/95/336fb4649a825665.jpg[/url] Świetne
-
Wow :crazyeye: Ale!! :cool1:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj wsród nas :multi: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
OOoooooo O_o Fantastyczne :mdleje: -
[quote]no wiesz przyszła bida z lasu żal jej było nie wziąć na spacer[/quote] :shake: wakacje się skończyły a dalej porzucają psy...:shake: Musiał być wystraszony że tak się z boku trzyma...
-
Noooo :lol: jest bliżej niż dalej :lol::lol: :hand:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
30 kg??!! :mdleje: Czy to normalna waga szczeniaka w takim wieku?? :lol::lol::lol: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/07-10-0417-48-30_0092.jpg[/url] Frania robie słodkie minki :lol: Zdjęcie rodzinnea jest piękne :loveu: Czy ludzie już się pytali czy "ten mały to jest dziecko tych większych"? :lol::lol::lol::diabloti: -
No nie moge :lol::lol: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA0015.jpg[/url] Świnka ale nie rozetka!!! Toż to peruwianka!!
-
[quote name='Pimpek'][B]Anetta :[/B] Gdzieeeee ? to ja ci powiem ze za Przeworskiem :diabloti: To taka wieś, ale nie taka prymitywna, bardziej... hmmmm..... może troszkę nowoczesna :diabloti: Z Maćkówki do Przeworska 10 min, do Maćkówki się jedzie po prostu za znakiem, i jak ta jedziesz prosto to po bogu jest szkoła a t jedziesz prosto, i po lewej Maćkówka :cool3: Ale jak tam na lewo skręcisz to po prawej są Żurawiczki a po lewej Maćkówka, wpadniesz ?:eviltong:[/QUOTE] Ale chodzi mi o to w którym rejonie PL :diabloti: Oczywiśćie, będę wieczorkiem :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ja na foty zawsze chętna :cool3: No prosze, same wesela :lol::lol: Sama sobie zrób fryz :evil_lol::evil_lol: -
Cieszymy się że meldujesz nam się tu :lol::lol::lol: Tak trzymaj :evil_lol::evil_lol:
-
Aż dziwne :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='furciaczek']nie zazdroszcze przyszlych zakwasow:evil_lol:[/QUOTE] Ja sobie też nie :lol: [quote name='Eriu']Ale masz fajnie z tym aerobikiem, u mnie na uczelni wfu nie ma wogóle. Tylko pozazdrościć :)[/QUOTE] :p O tym aerobiku dowiedziałam się przypadkowo. Prowadzi to jakaś babeczka, która oprócz tej "naszej" grupy ma jeszcze dwie inne :crazyeye: (do jednej chodzi moja mum:eviltong:). Więc ta to ma kondyche :evil_lol: 3 godziny pod rząd ćwiczyć :mdleje: [quote name='ß@$!@']Ooo będzie ostro na aerobiku :) masz już dres? :evil_lol:[/QUOTE] Coś mi się zdaje że będzie ostro :evil_lol: Oczywiście że tak, tzn. spodnie mam :p:lol::diabloti: Na szczęscie daleko nie ma, więc będę mogła w dresie iść na zajęcia :evil_lol::evil_lol: Yooooł :evil_lol: Już się nie mogę doczekać :lol: A w sobote rano mam jeszcze trening :roll::roll::mdleje: Ciekawe czy dam rade rano ruszyć nogą :evil_lol: Aaaaaaa a poźniej jade na urodziny Alicji :-D Super plan dnia :evil_lol:
-
To co wy tam robiłyście? :diabloti: Nie masz więcej psich fot..?:(
-
Noooo, spory kawałek masz ;) Dlatego cieszę się że mieszkam w środkowej Polsce :lol::lol::lol:
-
Pięknie to napisałaś...wzruszyłam się... :placz::placz:
-
[quote]A gdzie?[/quote] Już nigdzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Z podłogą jest nieciekawie :shake: Teraz to chyba kuchnia jest najładniejszym pomieszczeniem w domu, co? :lol:
-
O co chodzi z tym tandemem? To ten dwójnik czy jeszcze coś innego?
-
[quote]a zebym ja to wiedziala czemu? wrobili mnie[/quote] Ktu Cie wrubił?? Dowaj mi gu tu :mad: :evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Dawaj, dawaj :))))))) Kucze, no, zamknęli ten wątek wrrrr. Ale maila wysłałam :razz: