Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Rinuś, mi też się podoba ;) [quote]Tylko nie wiem czy to głowa czy zadek Co on tam ma ?[/quote] 1. chyba głowa, bo niebieskie widze. 2. patyczka :evil_lol::eviltong: Usłyszał strzał, był gdzieś w oddali, a Masu już ogon do ziemi, uszy do tyłu i do mnie leci. Musiałam go potem rozbawić ;) [img]http://images23.fotosik.pl/132/69ae6a7f19e1820e.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/133/572390731b716322.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/92/a309231e1cb0f95a.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/92/6af8630bc31cb892.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/133/69b0080000c9d91a.jpg[/img]
  2. [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/psy/tn_IMG_0283.jpg[/url] :mdleje: :siara: Gratuluje Eryka! :multi:
  3. Buhahhaha, aleee oszołomki :lol::lol: Już myslałam że ONek wejdzie na palisade a tu klops :evil_lol:
  4. [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i91082_PC260734.JPG[/url] [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i91080_PC260690.JPG[/url] :evil_lol::evil_lol:
  5. Jakie ładne grupowe :cool3: Wszystkie takie miłe dla siebie :evil_lol:
  6. Co ja widze w tytule :-D Musiałam się cofnąć pare stron bo nie dałam sobie spokoju :lol: Jest sznaucer! Ogoniasty :multi: Gratuluje!
  7. Mówisz że mają go gdy był już dorosły..? A może kradziony??
  8. :evil_lol: Ile futer w różnych wielkościach :lol::iloveyou:
  9. [quote]możesz chodzić? Bo mnie narazie brzuch na to nie pozwala/[/quote] Ciężko było :lol: Majtasy pierwsza klasa, Kaja też takie miała, ale nie chciała w nich chodzić...i nie chodziła :lol:
  10. [quote name='zaba14']dowiedzialam sie dzis ze powinnam go uspic jak sika pod siebie :crazyeye: a pozatym jest stary i mu odwala :crazyeye: i po co go trzymac... :shake: No i dziwi mnie to ze ludzie ktorzy Mikiego widza w tym kloszu sadza ze go nosi bo musi byc agresywny :crazyeye: i to dlatego aby nie gryzł... szok normalnie :lol:[/QUOTE] :shake: :question::mdleje::stupid:
  11. Hihihihihihihi [img]http://images27.fotosik.pl/132/14eb58ebfb3071b3.jpg[/img] Tam, tam jest :lol: [img]http://images29.fotosik.pl/132/87577be9f407d01d.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/133/51034bfc98ca266d.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/92/42470cb4363fdf28.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/133/5af79bb4fe4ef8a7.jpg[/img]
  12. Dobra, koniec śmichu chichu :diabloti: Na początku spaceru było fajnie, ale pod koniec gówniarze zaczęli puszczać petadry i Masaj już się zestresował i nie chciał ganiać... [img]http://images24.fotosik.pl/133/d81973e9d1a385cf.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/133/41aec8345258afcc.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/133/8cc9951ea574d08e.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/133/d5a822dd0491d80c.jpg[/img] Coś tam usłyszałem.. [img]http://images31.fotosik.pl/92/b5a3185bcb5b39e0.jpg[/img]
  13. :mdleje: [quote]Od 14-tego idzie na szkolenie... Pewnie zeżre im plac...[/quote] włącznie ze szkoleniowcem :evil_lol:
  14. Wow, widze że kombinujesz hahahaha Tobi przez lustrrem wymiata!
  15. Nooo ja nie mam więc się zachwycam tymi :)
  16. anetta

    bzik

    A skąd się wzięła nazwa "widel"?? :lol:
  17. Pewnie jeszcze na perskim :lol:
  18. Najadłam się stracha, uffff
  19. Maga :multi: Ja też, ja też pamiętam :lol: Ale tam przytulnie. Jaki prosiak :roflt: Czyżby Leon zbierał na coś kase?
  20. Rodzinka w komplecie, bardzo się cieszkaam :cool2: :multi:
  21. Jaką ona ma gładką sierść, w ogóle jak nie szorstką ;)
  22. Czeeeść :p [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cóż za nowoczesna rodzina, Aneta - jestem pod wrażeniem :evil_lol: Tylko czemu aparat ma zamknięty obiektyw? :evil_lol: [/QUOTE] Oo tam, czepiasz się :evil_lol: [quote name='Dobcia'] [url]http://i10.tinypic.com/8eky4wn.jpg[/url] ciekawe, które filmy wybiera najchętniej?:)[/QUOTE] Wszystko ją interesuje :lol::lol: [quote name='Bzikowa']A dziadkowi nie przeszkadza zasłonięty obiektyw :evil_lol:[/QUOTE] Następna no :mad: :evil_lol::evil_lol: [quote name='chester07']jacie jaka techniczna rodzinka :eviltong: najmłodsze i najstarsze pokolenie a tak dobrze sobie radzi z nowoczesna techniką :evil_lol: psiaki tez tak mają? :lol:[/QUOTE] Pewnie, mają elektroniczne posłanie z podgrzewanym spodem. Kaja sobie włącza żeby wygrzać stare kości :cool1: Byłam dziś na spacerkuu :multi: I sprzęciora zabrałam :grins: Foty jeszcze się robią :eviltong:
  23. Szpila nadal w doskonałej kondycji :cool3:
×
×
  • Create New...