-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
:hand: Ale masz zaspaną sucz hihihihih -
Jakie ma eleganckie wdzianko :cool3:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Hej Waszka :hand: :) Fantastyczne foty :loveu: Trzymam za Elma :kciuki:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cuudne :o :loveu::loveu: :placz:
-
Gratuluje psiaka! :klacz: :loveu: Czarny jak smoła :lol: A jak szybko się uczy :) Późno coś do Ciebie wtrafił :hmmmm:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Buhahhaa, Logan, czeka cie jutro niespodzianka :evil_lol::evil_lol: -
Wszystkeigo dobrego dla Buniiiiiiiii :multi: :iloveyou: 13 lat, wow :))))))))))))))):klacz:
-
Troszke zdjęć ze Świąt :-D Chojny Mikołaj :lol: [img]http://images25.fotosik.pl/130/d459127880dc458f.jpg[/img] Pod choinką znalazła się też Ala :hmmmm: :lol: [img]http://images29.fotosik.pl/130/b54b7b1ffa7e13be.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/88/41abc3bee8d228e7.jpg[/img] A Kaja z emocji wzbiła się w powietrze :errrr: [img]http://images27.fotosik.pl/130/7110e6d719480b03.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/88/b2de389979597320.jpg[/img]
-
[quote name='Bzikowa']Hoho, Masajo szczerzy ząbki, tego jeszcze nie było :diabloti:[/QUOTE] Eee tam szczerzy :p Tylko się oblizuje po ciachu :evil_lol: [quote name='barbara.h']http://img213.imageshack.us/img213/3285/gggggen2.jpg[/QUOTE] Fenkju wery much :loveu: [quote name='deer_1987']no to czekamy na nowe swiateczne fotki[/QUOTE] Będą, za momencik :cool3: [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Hej, Hej :multi:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue]Święta, Swięta i już prawie po świętach[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=blue]Jeszcze kilka dni i będzie 2008 rok , ale ten czas leci...[/COLOR][/I][/B] [B][/B] [B][I][COLOR=blue]czekam na nowe fotki[/COLOR][/I][/B][/QUOTE] Właśnie, właśnie, już po Świętach. [quote name='agaciaaa']Co psiule dostały od Mikołaja?[/QUOTE] Dobre rzeczy :cool3: Uszaty dostał ucho, mordoklejke :evil_lol: a Kaja z racji że ma słabsze ząbeczki takie jakby miękkie ścięgna ( :hmmmm:) :p [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Miłego dzionka[/B][/COLOR][/QUOTE] Dobry wieczór :evil_lol: [quote name='diabelkowa']Basiu czemu mi ta karteczka bardziej na wielkanocna pasuje szczegolknie tam baranek na dole:evil_lol:[/QUOTE] Eee tam, czepiasz się :evil_lol: [quote name='Celina12']Jej jaka poza Masajka-taki dumny, dzielny Pies Obronny :loveu::diabloti:. Ja też czekam na nowe fotki a fotki z remontu-bardzo ciekawe-u mnie cąły czas coś się w domu dzieje..wiem dlatego co to za ból-remont i to sprzątanie...:shake: Pozdrówka i gorące uściski :diabloti::diabloti:[/QUOTE] Zadowolony bo zjadł ciacho :p Noooo, sprzątanie jest łokropne :shake: [quote name='Viz']http://images33.fotosik.pl/70/6ef85964c6b2e0e2.jpg Ale cudna minka :loveu:[/QUOTE] :loveu::loveu: [quote name='deer_1987']On ma sliczne uszy[/QUOTE] :loveu: [quote name='Dobcia']Witam:lol: Podobają mi się kolory pomieszczeń po remoncie, ale szczególnie te wykończenia przy suficie:loveu: Ładnie to wyszło;)[/QUOTE] Hej. Dzięki, nieskromnie powiem że też mi się podobają :cool3: Nie było to planowane, ale jak już byłyśmy na dziale malarskim to zobaczyłyśmy szablony i pomyślałyśmy że nawet fajnie by to wyglądało :p Ot, taki mały eksperymencik :evil_lol: hihihihihi
-
[url]http://images29.fotosik.pl/130/3109d1311b4b76f2.jpg[/url] :megagrin:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Tu mnie jeszcze nie było po Świętach :lol: Witam się :razz: Ares przystojniacha w tej kokardzie no no 8) Cerber, masz psa?! Ide do Cię :razz: -
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Cześć Eriu po Świętach :multi: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Wiesz, Twój brat w ogóle nie jest do Ciebie podobny :evil_lol: -
Hejka. :niewiem: dziwne. My Ci nie powiemy bo nie widzimy. Daj znać.
-
Ojjj, musi mieć mega kaca bo jeszcze jej nie ma :evil_lol:
-
A ja doczytałam i już wiem :diabloti: Gratuluje małej sikawki :loveu: :evil_lol:
-
:o o dzysis!!
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:multi: Ale zadowolony! Dostał pyszności i zabaweczke :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]Piękna, prawda?[/quote] No pewnie! :)))))) Cudne wspomnienia. -
Zaraz, zaraz, widze ze zdjęcia że Paulinaaaa pisze o tym posłaniu co i ja :roll: Chciałam jeszcze sprostować że przed praniem odkryłam że są tam 3 zamki a nie jak pisałam 2. Jednym od spodu wyjmuje się materacyk a dwa pozostałe są od zagłówków, każdy zagłówek ma swój zamek :razz: Materiał jest całkowicie zdejmowalny. Ładnie się wyprało. Jedynie miałam mały kłopocik :evil_lol: z włożeniem dużego zagłówka na miejsce :evil_lol: Co jest na plus to to że posłanie wygląda jak nowe. Gdy wyjęłam materacyk był spłaszczony i już miałam myśli żeby jakąś starą poduszke jeszcze do niego włożyć. Ale gdy włożyłam materacyk na swoje miejsce wszystko ładnie się podniosło. Cud :lol: ;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Dobcia :))))) :hand: Negro pomagał w kuchni :lol: Przykro mi ze nie zdałaś :( -
Witajcie :multi: Jeszcze raz dziękuje za życzonka :loveu: Fajnie że pokój się podoba :multi::multi::p [quote name='Eriu']Możesz dawać na "metamorfozy" :D[/QUOTE] hehhehehe :evil_lol: [quote name='Marta_Ares']tylko u mnie sciany sa niebieskie a sufit zolty;)[/QUOTE] Ooo :evil_lol: Zółty sufit? tego jeszcze nie widziałam :evil_lol: [quote name='basia bonnie']a jakie boskie poduszki masz! :evil_lol: :) :loveu:[/QUOTE] :p Ta z pieskiem to chyba z 10 lat już ma :evil_lol: [quote name='Bzikowa']Demolka niezła rzeczywiście była :diabloti: Ale widać przemianę! Jak święta?[/QUOTE] Rodzince też się podbało :) Jestem już wolna od świątecznego zgiełku :multi: Wróciłam na dogo :p Święta minęły wesoło, udały się i jestem bardzo zadowolona :multi::multi: Co najważniejsze, pomieściliśmy się przy stole :evil_lol: W tym roku było aż 12 ludków :multi: Mikołaj dopisał ;) Ja się objadłam, wczoraj i dziś i na tym koniec! Wystarczy tego dobrego :diabloti: Fotek jeszcze nie zgrałam na kompa, jutro....dziś :eviltong: to zrobie...i wstawie :) A tymczasem ostatnie dwa Masaje [img]http://images33.fotosik.pl/70/6ef85964c6b2e0e2.jpg[/img] Niespodziewanie postanowił wstać i taki tego efekt :evil_lol: [img]http://images32.fotosik.pl/70/500ceade0476acad.jpg[/img]
-
Zaba, i jak w pracy? :cool3: Piękny portrecik :loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ewa, wszystkeigo dobrego :Rose: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Witajcie diabły :multi: Macie śnieg!