Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. O rany....:placz: Ściskam was mocno...
  2. Składają, bądźcie cierpliwi :evil_lol: :siara: No i gdzie ta buda??:mad::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='Paulinaaa']Podobają mi się te muscaty, ale mojemu psu na gwiazdkę chyba zamówię to: [URL]http://www.allegro.pl/item280948462_trwale_legowisko_fotel_dla_psa_60x80x35_cm_od_s_s.html[/URL] Ma ktoś takie? :cool3:[/QUOTE] Mamy. Bardzo fajne posłanko:p ale jeszcze nie prane.
  4. Ducha wyzione przez Masaja :diabloti: Układają nam posadzke na klatce a to się wiąże że nie wolno stawać na płytkach :diabloti: No to nie staje i fikam z tymi futrami na rękach przez te kafelki które są położone przy samych schodach :diabloti: Z Kają to małe piwo bo lekka jest...ale uszaty?? :mdleje: 15-16 kg które się spina bo nie nauczone brania na ręce :diabloti: Samym schodzeniem/wchodzeniem po schodach bardziej się męcze aniżeli spacerem. Tragedia, a dziś pierwszy dzień prac :diabloti::diabloti: Mudik, 14. Edit: No i co? Tytuł nie chce się zmienić. To znak z góry :diabloti::evil_lol: Widocznie tak ma być :evil_lol:
  5. [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i78373_IMG5780.jpg[/url] Podobny do Cię :evil_lol: Ma takie same dłuuugie nogi jak Ty :evil_lol: Widziałam film. Polewka totalna :roflt::roflt::roflt::roflt: Nawet komenta masz. Świetny banneros, brawo BBeta :cool3: Jesteś pewien że wos :evil_lol::evil_lol: A może biologie :diabloti:
  6. :hmmmm: za zawody :evil_lol:
  7. Wiewiór, wiewiór :lol: Na tej II focie wyglądają na zgaszone :evil_lol:
  8. Bardzo możliwe że to od tego. Ja nie mam takich problemów :p Nie wiem czy patrzyłaś już na allegro? Minęła godzina więc zapewne tak :evil_lol: I zauwazyłaś że nie ma samych wiader;) Chyba że kupisz wiadro z przeznaczeniem na coś innego :evil_lol: Takie są :evil_lol: Ahaaaaaaaaa :PROXY5:
  9. To to wiem że ma. Myślałam że jakieś kursy czy cuś :razz: I troche się zdziwiłam bo nic nie mówiła. Ojej, jaki on słodkiii, te oczka, mniam, mniam. Czemu pecik? bo ukryty marmurek?
  10. [quote name='Bzikowa']Naucz Kajuchę jeździć motorem, wdziej ją w skóry i niech zostanie harleyowcem :evil_lol::evil_lol: A oczęta rzeczwyiście... w ciekawym kolorku :cool3:[/QUOTE] I będzie babcia na Harleyu, jeeeeeeeeeeeeeeee :ylsuper: Okulary widziałam na Karusku :cool3: :evil_lol: [quote name='asher']http://images32.fotosik.pl/70/cbf108c9c3f93699.jpg Ach, ten wzrok Masaja... :lol:[/QUOTE] Tiaaaaaaaaaaa :lol::lol::lol: śmiałam się tego wyrazu pyska :lol: [quote name='Patikujek']Kaja to widzę taki typ wredziola:shaka: chyba że tylko taką na zdjęciach udaje bo prawie na wszystkich ma pokazane ząbki:evil_lol:[/QUOTE] Ząbki pokazuje bo musi kombinować żeby udziabać te ciacho :lol: Z jednej strony nie ma 3 trzonowych. [quote name='a_ga.isk']Witam ;p [url]http://images30.fotosik.pl/122/d24307dc4a346b49.jpg[/url] Strach się bać ^^[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: [img]http://images27.fotosik.pl/121/9e3b13696f8c1e1e.jpg[/img] Truszke wypadła mi z kadru :evil_lol: [img]http://images33.fotosik.pl/70/b412604f8354815e.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/70/240e7f4bac64157d.jpg[/img]
  11. Dzieńdobrywieczór towarzystwu :cool3: Ale się żeście czepli tego tytuły, jak rzep psiego ogona :diabloti::diabloti: Coś wymyśle bo żyć nie dacie :diabloti: [quote name='Pimpek']Siemanko :multi: [url]http://tvnturbo.pl/_i/galeria/2007/11/raport/56.jpg[/url] He,he,he kogo ten jamnik ?:evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/70/cbf108c9c3f93699.jpg[/url] coś tu jest nie tak, Masaj leniu****e a Kaja wariuje, czy to zamienienie osobowości ?:evil_lol:[/QUOTE] Zapewne tego gościa na motorze :evil_lol::evil_lol: [size=1]Nie wiem kogo, znalazłam na TVNTurbo ;)[/size] Przy daniu smaka tak :evil_lol::evil_lol: Ale później role się odwrócił :lol: [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]tak właśnie o te mi chodzi, śmierdzą, że aż :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/QUOTE] Akurat mam czerwony i mi nie śmierdzi :evil_lol: Może Twój był po terminie :evil_lol::evil_lol: [quote name='agaciaaa']jamnik na motorze jest świetny :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [quote name='zuzolandia']tiaaaa zmotocyklowany jamnior wymiata ;-) ihihihiihihi[/QUOTE] [quote name='deer_1987']Tez uwazam za jamnik na motorze to jest cos :D[/QUOTE] No :lol: Podoba mi się. [quote name='Dobcia']http://images30.fotosik.pl/122/d24307dc4a346b49.jpg:loveu: jaka jestem zła:evil_lol:[/QUOTE] Tylko tak wygląda :p:p [quote name='Asia & Ginger']Te pałeczki śmierdzące, o których mówicie, kupuję Gingerce owszem, ale tylko w kolorze naturalnym, takie niefarbowane i one nie śmierdzą.[/QUOTE] Tak jak pisałam do Matusza. A może Twoje też po terminie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. Nooo, teraz taaaak :)))))))) Widać i cyfry mówią same za siebie :cool: :klacz:
  13. Teraz wiadomo czemu Loca jest merle...bo Tośka chciała psa pod kolor wykładziny :diabloti: Rozgryzłam Cię :evil_lol: [quote]fajnie, że do nas jeszcze zaglądasz![/quote] Zaglądam, zaglądam :))))))))))) Nie zawsze piesze.
  14. Brawo dziewczyny :multi: :evil_lol: Na szczęście moje przepowiednie się nie sprawdziły :lol: Wiadro? To zależy gdzie, w sklepie int. widziałam po 50, a na bazarku już od 20 :cool3: Ale jak już jest takie na bazarku to sępy się rzucają :evil_lol::evil_lol: I niestety ja odpadam w przedbiegach... Czytałam że lepsze jest plastikowe, metalowe rdzewieje. No to zostaje Ci myśleć intensywnie nad tą wystawą :evil_lol: Albo olać sprawe, dowiesz się PO :evil_lol: A co będzie??? :cool3:
  15. Pokaaaaa Tofcie :evil_lol:
  16. [quote]Yyyyyyyyy po 40[/quote] Phiiiii, za stary...:diabloti: dla mnie :evil_lol: Buhahahah toples :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tylko ciekawe jaką mine miał by TZ :evil_lol::evil_lol:
  17. To samo pomyślałam co Żaba, może być jeszcze gorzej...
  18. Tu też trzymam!! :kciuki:
  19. Sama znalazła ten róg? Nie lepiej jej szelki założyć? :cool3:
  20. Pokazałaś Lori że trzeba gryźć? :evil_lol: Mati lubi sprzątać :evil_lol::evil_lol: Na pewno się zaopiekuje :evil_lol:
  21. Marta, ciesz się drogą póki jeszcze możesz :evil_lol::evil_lol: Swoją drogą szybcy są :evil_lol:
  22. Jadzia, a Twoje patyki są?:diabloti:
  23. To ja obstawiam że Franca....:hmmmm: niech będzie te 50 a Halszka....83,5 :diabloti:
  24. Trzymamy :kciuki: Z Adą na pewno się spotkają :lol: Chyba że się nie poznają :evil_lol:
×
×
  • Create New...