Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Hejka :))) Aleee piii... zimno :evil_lol: :evil_lol: Musiałam dziś jechać na miasto więc ubrałam się w dwie pary skarpetek, pod spodnie też coś założyłam, polarowa czapa, a to nic nie dało :evil_lol: Grube rękawiczki też nie zdały egzaminu ;) Polecam ekologiczne torby z logo AFN pucki69 :loveu::loveu: Mam dwie :cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101351[/url] Polecam :p [quote name='agaciaaa']http://images29.fotosik.pl/132/8568a3c353c9fa8b.jpg oj czepiasz sie, troche chłopak nie trafił :evil_lol:[/QUOTE] Troche? :haha: [quote name='deer_1987']Musze zrobic fotke w ubranku :) Eh.. dzieci i petardy :/[/QUOTE] Zrób, zrób :cool3: Zmiana terenu na bardziej górzysty :cool3: [img]http://images34.fotosik.pl/92/999fad73afbb6de1.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/133/d96bb6d783cd0b44.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/132/78afb2ce6ec048e6.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/133/f85b58489d6b670f.jpg[/img] [url=http://media.putfile.com/Na-gorce-]FILM 1[/url] [url=http://media.putfile.com/Na-gorce-II]FILM 2[/url] :lol::lol::loveu:
  2. No i jak jedzonko? Stołowałaś się już u nich? :cool3:
  3. Fretka jest the best! Ostatnio ją widziałam w Ikei :lol: Wygląda jak prawdziwa :-D Te futerko :loveu:
  4. Aha! :lol: A w doopki nie było zimno? :p
  5. [quote]Coś Ty - za nic Za blisko mieszkam[/quote] Dawaj do mnie, ja wstawie :grin:
  6. Gdzieś Ty? Nie za długo w tych Kielcach siedzisz?:diabloti:
  7. [quote]Jaka malutka kostka[/quote] Właśnie hahahah Ojj to zwykły śmiertelnik zanudziłby się tam na śmierć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Byhahhaha jaki gremlin!!!! [url]http://img182.imageshack.us/img182/7163/obraz284ow9.jpg[/url] :megagrin::megagrin::megagrin: :turn-l::roflt: Masz ładny uśmiech :)
  9. Jakie piękne fajerwerki :loveu: Wow [url]http://images34.fotosik.pl/96/8ead1d969f583383.jpg[/url] :mdleje: A te helikoptery to co tak się gonią?:evil_lol:
  10. Witam :multi: Nie stresuj go tak [url]http://img136.imageshack.us/img136/278/img6779em1.jpg[/url] :diabloti:
  11. Swietne m1!! :thumbs: Słome ma?
  12. anetta

    bzik

    Chłopak walczy hihihihh
  13. Zdrówka życze całej rodzince!!
  14. Ale nagadane, 3 str. nadrabiania ale szybko poszło bo nie czytałam tych bzdur :diabloti: [quote]Coś wspólnego to może i ma, tylko że ona ma uszyska klapnięte[/quote] Nie o to mi chodziło :diabloti: Uszu nie ma, uszy są :diabloti: O. :evil_lol:
  15. Witajcie! Coś jest nie tak z tym serwisem bo straaasznie wolno zdjęcia się wgrywają...buuu Też miałam nauszniki, jak byłam dzieckiem ;) To chyba były pierwsze nauszniki w tamtym czasie hihihih
  16. Dobcia, żebym ja to wiedziała :lol::lol: Alcia, prosze mi się tu z kroczków nie śmiać :nono: Mały piesek to i małe kroczki :loveu: Kaja ma coś z głową :evil_lol: Oprócz tego że zaczęła się rzucać na wszystko co się jej podstawi pod nos (dosłownie :roll: dziś np. długopis) to dziś stała obok mnie (piszczała mi żeby już dać jeść) i zaczęła skubać chodniczek z futra które leży u mnie przy łóżku :mdleje: :mdleje: :stupid: Coraz gorzej z nią...:roll: Jak ja będę taka na starość to dziękuje...;) [img]http://images34.fotosik.pl/92/ad442785903d6c3e.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/92/887eee535bb8f108.jpg[/img] Przed nami szło dwóch gówniarzy którzy zabawiali się petardami (zresztą ich widać) i Masaj ciągle ich obserwował, albo próbował :evil_lol: (nie patrzy sie w ich kierunku tylko gdzieś w bok :hmmmm::evil_lol:) [img]http://images29.fotosik.pl/132/8568a3c353c9fa8b.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/133/ba0ecce8c28febaf.jpg[/img]
  17. Aaaaaaa, no nie moge :lol: Te łapeczki :loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/134/77463a4c84b7a3dd.jpg[/url] A ona ma coś wspólnego z Uszatym :evil_lol: [url]http://images34.fotosik.pl/96/f9d4c66a6dc3d163.jpg[/url] [url]http://images31.fotosik.pl/96/6a138aa9dca18b07.jpg[/url]
  18. Też się zastanawiam :hmmmm::lol: Próbuje rozszyfrować, wstawić jakiś inny wyraz ale nic nie pasuje :evil_lol:
  19. Bidna króliczyca, ale przez ten łepek jest jeszcze piekniejsza :)
  20. Wstawiaj :multi: Gdzie byłaś gdy Cię nie było?
  21. Tak się składa że ja też chciałabym mieć skuter :lol::lol: Skuter dobra rzecz!!
×
×
  • Create New...