Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Hhahhaa miotła! :-D Dobrze że nie odleciał :lol:
  2. [quote]Chciałabym wstawić jedną fotke ale ravk zabiłby mnie[/quote] Oj tam, wstawiaj :evil_lol:
  3. A gdzie było tyle śniegu? :cool3:
  4. anetta

    Bora i Tora ;-)

    BUhahhahaah :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  5. On to ma gdzie biegać :multi: [url]http://img296.imageshack.us/img296/814/img6756do9.jpg[/url] Cześć!
  6. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]dokad to:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Rinuś po naszych pytaniach gdzie wybywa napisała: [quote]Kamil i te sprawy[/quote] :diabloti:
  7. Co mu się stało? [url]http://images31.fotosik.pl/96/d3ddae878fab27ce.jpg[/url] :lol:
  8. anetta

    bzik

    Ale Ty się go przyczepiłaś że zarośnięty, no :mad: Przynajmniej mu ciepło :)))))))))))))) Flayers w wykonaniu westa :ylsuper:
  9. No tak...i wszystko jasne [url]http://img152.imageshack.us/img152/7639/20071118va8.jpg[/url] :evil_lol:
  10. [quote name='agaciaaa']http://images33.fotosik.pl/92/347a5502df472894.jpg ucho mu klapło :evil_lol: świetne fotki oszołomka :loveu:[/QUOTE] Tiaaa, chrząstka obumarła :evil_lol: Dzięki :) [quote name='Bzikowa']http://images29.fotosik.pl/132/1b1fb36b7bc6a1cf.jpg "kpisz? 8-)" Ojj a ja wiem coś o braku terenów do spacerów :placz: :placz:[/QUOTE] Hehehe, dobre. Aż tak kiepsko...? [quote name='Celina12']http://images23.fotosik.pl/132/b9e26f47fda35ac0.jpg.....pięknie mu w niebieskiej obroży :loveu::loveu:.[/QUOTE] Dziękujemy :))))) [quote name='deer_1987']Widac ze pasuje :D Sherry ma czerwone ubranko i czerwona smyczke :D[/QUOTE] Czerwony kapturek :evil_lol: [quote name='Dobcia']http://images31.fotosik.pl/92/f4da000ffb2d5e32.jpg prześliczna przeróbka:loveu:[/QUOTE] Dziękuje :multi: [quote name='Pimpek']Fajne wróbelki :D[/QUOTE] :lol::lol::lol: [quote name='puchu']http://images31.fotosik.pl/92/36b692208a42f5c0.jpg Genialnie tu wygląda :lol:[/QUOTE] Osobisty oszołomek :loveu: [img]http://images23.fotosik.pl/132/122849e8bf5ced2b.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/92/5718b0fdf836066f.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/92/38d159bc905df59b.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/92/7823fd77c69d43dd.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/92/b55e818806a0c6c8.jpg[/img]
  11. [quote name='sota36']Anetta - to jest akurat Gutek :)[/QUOTE] No nie! Oszaleje :huh::stupid: ;)
  12. Przeczytałam o Killerze :mdleje:
  13. :loveu::loveu::loveu: Widziałam slwestrowe jamniki:loveu: genialne :lol:
  14. O kutwa, mnie nie ma a tam taaakie foty były [url]http://images34.fotosik.pl/93/eb9e19c53abb8c94.jpg[/url] :evil_lol: Ozzylowi mordulcowi zimno w dupeczke nie było?
  15. :cool3::cool3: aha :cool1:
  16. Hhhahaha ""Yoghurt body wash" :evil_lol::evil_lol: Dobre :lol: Fajnie masz, porób foty z podróży :evil_lol::multi:
  17. Och, jak ja ich dawno nie widziałam :lol: Gdzie mają tą restauracyyyjeee?
  18. Niedaleko mnie, ale za jakiś czas mają tu puścić ulice :roll: Przedłużenie ul. Maczka. No i te działki co są po obydwu stronach ścieżki będą zapewne zlikwidowane...I kolejne miejsce gdzie można spokojnie sobie pospacerować pójdzie w diabły :angryy: Ajj, wiem coś o tym. Też bardzo długi czas nie miałam dźwięku. [img]http://images27.fotosik.pl/132/9dce543992e8304a.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/132/b9e26f47fda35ac0.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/132/1b1fb36b7bc6a1cf.jpg[/img]
  19. anetta

    bzik

    Przez słońce jesteś niewyraźna :vamp:
  20. Agaa :multi: Ale dzięcioł :multi: :lol:
  21. :hand: Coś marną mine masz :lol: :o całą PL przejechaliście :mdleje: Super że dobrze się bawiliście :cool3: :drinking:
  22. [url]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/Michal/michal409_1.jpg[/url] genialne :evil_lol::evil_lol: Ja też nie wiem jak można nie mieć dzwonka :evil_lol: Zwłaszcza zimą kiedy wszystkie okna pozamykane i nic nie słychać że ktoś woła spod bramy :lol::lol::diabloti: A wejść też nie za bardzo gdy biega pies po podwórku :evil_lol: Masz ładne albumy :)))
  23. :sadCyber: o rany..Dziewczyny trzymajcie się...
×
×
  • Create New...