Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Przepiękne zimowe foteczki :mdleje::loveu:
  2. Aaaa ale Aza świąteczna :loveu::loveu:
  3. Cześć Mati :p Zauważyłam że masz takie lampki jak my mieliśmy mieć ( :evil_lol:) na choince ;) Ale niestety się nie udało... Może będziesz wiedzieć ;) Lampki świeciły, przed założeniem ich wymieniłam żarówke która się stłukła (nie wiem, może w transporcie). Aha, świeciły wszystkie oprócz tej zbitej. Już założyłam na choinke, włączam a tuuu zooonk :angryy: Nie działały :( Czy wymienialiście już lampki?? Zdarzyło się wam coś takiego? Jestem zdegustowana bo to są to nowe lampeczki kupione przed Świętami :( Teraz nie wiadomo jak i co sprawdzić :(
  4. Zajefajne kapcie :lol::lol:
  5. Ale koziczka :cool3: [url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/aria28022.jpg[/url] :loveu:
  6. Witam się z wami :hand: Widziałam zadowoloną Sare i piękną chionke :loveu:
  7. Tyle czasu mnie ni ebyło a bąbelki już taakie duże :loveu::loveu::loveu: Reklame z groszkiem też uwielbiam :lol:
  8. Hej!! Jesteś! :-D Widać że Gizmo zadowolony z prezencików :multi::loveu: Super sznur!
  9. :hand: Fajnie że czarnulka ma kombinezonik :)
  10. Cześć Alaaa :multi: Ło matko :lol::lol: [url]http://images23.fotosik.pl/129/87a85d36e1eae3e6.jpg[/url]
  11. Dziękuje ślicznie za życzonka :loveu: Wzajemnie :loveu::loveu::loveu: Tygra :megagrin: Znowu wpadłam na chwile, tym razem dlatego że już późnawo :evil_lol: Myślę że dopiero po świętach będę mogła normalnie pofunkcjonować na dogo ;) W ciągu dnia niestety jest kiepsko z czasem... Ale mam foty z remontu :cool3: Pobawimy się w "przed" i "po" :lol::lol: [b]1.[/b] [img]http://img95.imageshack.us/img95/9104/dscf8613zpx6.jpg[/img] [img]http://img507.imageshack.us/img507/237/dscf8624zyr0.jpg[/img] [b]2.[/b] [img]http://img95.imageshack.us/img95/377/dscf8617zok9.jpg[/img] [img]http://img507.imageshack.us/img507/3816/dscf8640zzu3.jpg[/img] [b]3.[/b] [img]http://img507.imageshack.us/img507/2747/dscf8619ztw1.jpg[/img] [url]http://img507.imageshack.us/img507/2580/dscf8639zxm5.jpg[/url] No i jak? :)
  12. :placz: Mania.....[']
  13. Hellooo :p Ewa, przybieglam bo musialam zobaczyć obroze :evil_lol: Rewelka :multi:, szkoda ze nie zobaczylam wszystkich, ale co się upiecze....a teraz lece. Buziaki dla Lalki!!
  14. [SIZE="4"][b]JESTEM...[/b][/SIZE]:multi::multi: ale tylko na chwile :evil_lol: Witajcie, ale się za wami stęskniłam, serio :p Wydawało mi się że będę sobie ukradkiem wpadać na momenty na blożki a tu guuuciooooo :shake: 1,5 tyg bez kompa...Pierwszego dnia było mi ciężko :evil_lol: ale później miałam tyyyyleee roboty że nawet nie myślałam o kompie :roll: Pare dni przed końcem już zatęskniłam za wami, myślałam co u was i psiaków (zwlaszcza czy Ewa dostala w końcu :evil_lol: obróżki Collara dla szatanow, musze do niej wpaść) Wczoraj zakończyłam remont, dziś jeszcze łóżko trza wstawić i FINITO :multi::multi: Nie mowie juz o tym ze wszystko musze poprzenosic :mdleje: Współczuje każdemu kto robi remont :evil_lol: Vectra, szacuneczek (Ty robilas lazienke i kuchnie :mdleje:) :modla: Niestety po remoncie jest taaaki bałagan że nie moge z wamii zostać :placz: Dopiero dziś odpaliłam kompa. Odpoczął sobie staruszek :evil_lol: Nie wiem dlaczego ale myślałam że się nie uruchomi :hmmmm: :evil_lol: U psiaków OK, Masaja troszke zaniedbałam, jest strasznie nie wybiegany bidulek. Kaja jęczy i domaga się jedzenia, czyli nic nowego :evil_lol: Aha, Kasia się domagala fotek z remontu. Będą, ale jak już bedzie łóżko wstawione:evil_lol: W sumie to to nie bedzie wszystko bo jeszcze czekaja sciany do uzupelnienia plakatami, obrazkami i innymi duperelami, ale nie dam rady tego zrobic przed świętemi bo za duzo tego jest :evil_lol::evil_lol: Więc na ścianach bedzie łyyyyssssoooo :evil_lol: Widzialam ze jest temat z życzeniami, wiec tam się udam i uciekam do sprzatania :hand: Jeszcze pare na zakonczenie [img]http://images34.fotosik.pl/70/aa3db6c05d943765.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/70/b4ff93548575f295.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/121/105d4b023a1cfd23.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/121/ea3e69b2cfa1af92.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/70/c9bada0d8994221amed.jpg[/img] Uciekam, postaram się znów wpaść wieczorkiem aby pokazac foty z remontu :hand: Jeśli dotarliscie do tego momentu to gratki hihihihih. Ciesze sie. Niestety krócej sie nie dało tego strescic.
  15. [quote name='moth']A z niego wyciąga się tylko tą środkową poduszkę? Reszta zmieści się do pralki czy nie bardzo? Ze zdjęć wnioskuję, że pokrowiec nie jest ciałkowicie zejmowalny. :eek3:[/QUOTE] Jak tak patrze na te swoje to tam są dwa suwaki, jeden pod spodem a drugi z z tego zagłówka. I teraz się zastanawiam czy to jest w jednym kawałku czy dwa oddzielne materiały :niewiem:
  16. [quote]mowie ze ta fota brzydka jest ooooo[/quote] :mad: prosze mi natentychmiast przesłać fote :mad: Ta sesja taka nastrojowa :loveu::loveu:
  17. Brawo :klacz:
  18. [quote name='Asia & Ginger'][SIZE=1]Nic się przed Tobą nie ukryje...[/SIZE] :shake:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: Furr :( Trzymaj się!!!
  19. Wpadłam tylko na chwile :lol: Agaciaa, jak pójdziesz do pierwszego postu to zobaczysz :eviltong: Bzikowa, nieee, nieee, jak wąchała co on tam ma, to zaczął na nia warczeć :mad: Śniadanko juz prawie zjedzone i zabieram się do ścian :p [img]http://images23.fotosik.pl/121/ff77d794f56f347b.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/121/f2b9eaacd45e7ca8.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/121/cb8f8305d202c1dc.jpg[/img]
  20. Cieszę się z domku w Bydgoszczy :multi: Domyślam się że kołnierz jest po kastracji :cool3: I bardzo dobrze z tą kastracją :evil_lol: Kolega za dużo sobie pozwalał :evil_lol:
  21. [quote name='Mudik']No dlatego,już jak były mlodsze podejrzewała to i miała rację,szkoda,że to niewzprcowe jest słodka:loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Ale tam nie widać że to marmurek :evil_lol::evil_lol: Zapewne dlatego jest "ukryty" :evil_lol: Śmieszny jest ten z maską [url]http://images24.fotosik.pl/124/41e359f8b24167a2.jpg[/url] :))) Znalazłam filmy więc się w wami podziele, już nie będę taka :evil_lol: [url]http://dziendobrytvn.onet.pl/4,1456687,poradnik.html[/url]
  22. Oooo ale przeciąanko [url]http://images25.fotosik.pl/123/31c1e5942fd1dcb0.jpg[/url] :cool3:
  23. Hejka, widziałam Gluta :turn-l: Nie wiedziałam ża panna Sara zaprasza takich znajomych :evil_lol:
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Świetne fotaski Kajowej :loveu: przez Masaja bedziesz jak Pudzian :evil_lol::evil_lol: Witanko :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Na szczęście nie musze już go nosić :multi: Do czasu aż nie będą kłaść pod drzwiami :diabloti: [quote name='basia bonnie'][url]http://images31.fotosik.pl/70/240e7f4bac64157d.jpg[/url] mniaaaam :diabloti:[/QUOTE] Chcesz troche? :evil_lol: [quote name='Marta_Ares']wspulczuje znoszenia futer, ale przynajmniej miesnie sobie wyrobisz:evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Na nim taaak, chociaż jak dłuższy czas trzymam Kaje to też ręce mi drętwieją :evil_lol: [quote name='Bzikowa']Hej, hej :loveu: No to sobie mięśnie wyrobisz dzięki temu remontowi :lol: No i poprosimy o jakieś nowe zdjęcia tych strrrrrasznych 15 kilo (najlepiej z frisbee, strasznie mi sie podoba jak Masaj lata :loveu:) i oczywiście Kajuńki :loveu: I przyłączam się do prośby o zmianę nazwy galerii. Trzeba jakoś Masaja przecie uhonorować :lol:[/QUOTE] Ojjj z frisbee to nieeee maaaam :shake: O zmianie już pisałam Agaci. A teraz najlepsza fota tej sesji :megagrin: [img]http://images32.fotosik.pl/70/b3895ac722bcf4e2.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/122/bfef056dbfa6fa98.jpg[/img] Cierpliwość popłaca :evil_lol: [img]http://images32.fotosik.pl/70/3aaa8b644e691fa9.jpg[/img] Kaja nadchodziła:evil_lol: [img]http://images27.fotosik.pl/121/f543a988bad8969e.jpg[/img] Przychodzi 8-letni synek do tatusia i mówi, że chce rowerek. Tatuś na to nie mogę Ci kupić rowerka bo zaciągnęliśmy duży kredyt na dom a na dodatek mama w zeszłym tygodniu straciła pracę. Następnego dnia tatuś wstaje i widzi, że synek się spakował i chce się wyprowadzać więc go pyta dlaczego? Synek na to - wczoraj wieczorem przechodziłem obok waszej sypialni i słyszałem jak mama powiedziała, że już odlatuje a ty za chwilę powiedziałeś, że też zaraz dojdziesz. Musiałbym być zdrowo stuknięty, żeby zostać tu sam z takim wielkim kredytem i bez rowerka… :biggrina::evil_lol::cool2::drinking:
  25. Hej, wróciłam ;) Zaczęłam sobie remontować pokój, ten który widziałyście na zdjęciu pare dni temu. Wprowadzam się do niego :cool3: On do tej pory stał niezagospodarowany (tzn. nie było łóżka) odkąd mój brat się wyprowadził. Wczoraj zaczęłam skrobać ściane (bo chce malować na inny kolor:p) i wsio było pokryte pyłem :evil_lol::evil_lol: Ach, jaka jestem zdolna :B-fly: :evil_lol: No i nie zrobiłam całej bo....pojechałam na impreze :evil_lol::evil_lol: Zupełny spontan :multi: Bawiłam się doskonale :cool1: Dziś już z pomocą zostało wyniesione to co się dało a reszta musi być przykryta foilą ;) Musze się sprężać, mam czas do świąt :evil_lol: A dziś jeszcze czeka mnie trening :evil_lol: Ooo choroba!! Nie zrobiłam mu zabawki! :roll: :mdleje: trudno.....:roll: [quote name='agaciaaa']Ja na wakacjach musiałam nosić około 20-kilogramową wtedy Sare, bo malowali ściany na klatce, a ona zawsze idzie przy ścianie :razz: na szczęście malowali po kawałku :evil_lol: Jak to nie chce :razz: Co to za wymówka :mad: próbuj aż sie uda! :lol:[/QUOTE] :turn-l::turn-l: A no nie chce, próbowałam dwa razy. Zmienił się w I poście a w głównym temacie nie chce drgnąć :evil_lol: [quote name='Asia & Ginger']Toż piszę przecież, że kupuję takie, które nie śmierdzą. :eviltong: Nie są farbowane, tylko mają naturalny kolor i zapach też mają naturalny. A swoją drogą, to ciekawa jestem jaki termin ważności mają takie psie pałeczki, nigdy nie sprawdzałam. :roll:[/QUOTE] Ajj, tak to jest jak się szybko czyta :evil_lol: Kiedyś kupiłam całą paczke, chyba 100 szt. Ale nie patrzyłam na termin :siara: Następnym razem lookne.
×
×
  • Create New...