-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Byłam w Licheniu, jeszcze budowali Świątynie :lol: Ostatnie pół wieży mieli do zbudowania :evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
Mordy wy moje! :biggrina::biggrina: -
[quote name='Paulinaaa']Anetta, kiedy kupywałas to legowisko? Moze teraz juz nie robią suwaków :shake: Nie wiem, dziwne to trochę :evil_lol: Twoje legowisko miało poduszkę z haftem? Czyli to jednak nie to samo...[/QUOTE] Kupiłam je :hmmmm: ze dwa lub trzy miechy temu od znajomej. Ona kupiła je przez neta ale okazało się że jest troszke za małe dla jej suczy więc mi je odsprzedała. Nie wiem czy to haft czy nie bo poduszki nie widziałam na oczy :) W każdym bądź razie było imię psa. [quote name='grrrond']chętnie bym wyciągnęła, ale [b]jeszcze nie mam czego[/b] :lol: dlatego tak pytam kogoś z Was :D[/QUOTE] Szkoda, bo już miałam Ci coś podpowiedzieć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Zmierzyłam tylko tą część na której się śpi. 60(dł) x 50 (szer.) Moja też miała poduszke ale znajoma sobie ją zostawiła bo było tam imię jej psa ;)
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gizmo, nie śpij tak bo ci cała krew spływa do głowy :evil_lol::evil_lol: -
Jak fajnie PM wyglądają zimą :) Ten borzojek :iloveyou:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
anetta replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[url]http://images24.fotosik.pl/130/f5881b43489f5055.jpg[/url] Ło boszzz, anakonda przybywa :roflt: Hhahaha tak czytam o tych kantarkach i wyobraziłam sobie yorka np. :roflt::roflt::roflt: -
Zapomniałam powiedzieć że dziś (w końcu) dostałam paczke którą powinnam dostać w zeszłym tyg. przed Świętami :diabloti::evil_lol: Rozumiecie :razz: A priorytetem szła :siara::diabloti: Plus nie dostałam wszystkiego co zamówiłam tak się ludziska rzucili że w magazynie zabrakło :diabloti: Pierwszego dnia Świąt pojechaliśmy do babci. Taki śmieszny kwiatek dostała moja babcia na imieniny.... :lol: [img]http://images31.fotosik.pl/88/a05067593bda8fd4.jpg[/img] ...i róże [img]http://images33.fotosik.pl/88/e0b1b75aa4fc5927.jpg[/img] [url]http://images30.fotosik.pl/131/0a03be047395ebcb.jpg[/url] Ja nie wiem czemu te zdjęcia takie dziadowskie są :placz: Ząbeczki :lol: [img]http://images33.fotosik.pl/88/ad86e950f299802c.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/88/e302cb1052e4a672.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/131/82cef9ecb96b7ca0.jpg[/img]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]nie uwierzysz , jeszcze 3 metry sufitu zostało do przyklejenia i listwy dookoła plus listwy koło okien i KONIEC !!! i zaczynamy od nowa , bo co robić[/quote] Fajnie :lol: No nie osłabiaj mnie, ja mam dość po jednym pokoju :evil_lol: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ja się zawsze rozczulam przy takich wspominkach... [quote]UWAGA!!!!! lecą[/quote] Słysze!! :evil_lol: -
Ależ ona malutka!!
-
Żaba, si. [quote name='basia bonnie']nie no, slyszlam, że zwierzęta w wigilie mówią ludzkim głosem, ale żeby w powietrze się unosiły... :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Dobcia']Hehehe Kaja łamie stereotypy o zwierzętach w wigilię:evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Asia & Ginger']http://images32.fotosik.pl/88/b2de389979597320.jpg Ciekawe kto się będzie całował pod tą jemioła. :cool3: :eviltong: :evil_lol:[/QUOTE] No jak to? Kaja z Masem :lol::lol: [quote name='agaciaaa']nie wystarczy mu swoich? :evil_lol: Ala jak zawsze słodka :loveu: a Kaja w wigilie latała zamiast gadać :crazyeye: :evil_lol:[/QUOTE] Jakiś pazerny jest :evil_lol: Ala jest dzieckiem techniki, umie sama włączyć sobie TV, kasete z Teletubisiami; bawi się wszystkim co elektroniczne :lol: Mój aparat był dla niej baardzo interesujący :cool1: W ogóle fajna się robi :siara: [quote name='Celina12']Piękne zdjęcia a Kajunia ślicznie wygląda....podoba mi sie lampa ze stroikiem świątecznym i jemiołą...:loveu:[/QUOTE] To zwykły żyrandol :lol: a na nim położone gałązki. Nie mamy żywej chionki więc tak się ratujemy :) [quote name='Eriu']Oczywiście przeczytałam, że dostał [B]W [/B]ucho ;) i już miałam krzyczeć ;). pozdrawiam :)[/QUOTE] Hhahahah, nie zasłużył :diabloti: [img]http://images26.fotosik.pl/131/b8649f4229e99598.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/130/c47085bf80eedddb.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/130/c707d140940f0425.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/130/0be8a1bc24a707c9.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/130/075a861b219ab4a9.jpg[/img]
-
Helooooo :multi: Cudo fota [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/BR23.jpg[/url] :mdleje:
-
Nie wierze :-D Witajcie!!
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Super spacerek :))) Tylko czemu na smyczach? Ale Wandzia zarosła hihihih -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Cześć, cześć :cool3: Jak tam remont? -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Hejka:) Ani mru mru wymiata :shiny: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Bryka jak źrebaczek :lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote]ja te lampki mam już rok czy 2 i wszystko świeci jak ma świecić może jakieś felerne kupiłaś...[/quote] Buuu...:( To nie ja je kupowałam... Aleeee kruszynka puchata, prześliczna jest :loveu: -
Więcej, więcej :multi:
-
No nie! Ja przychodze a Ty śpisz :ekmm: :evil_lol:
-
A to zagwozdka ;) W takim razie mam inną, lepszą wersję :evil_lol::evil_lol:
-
Aaaa, super, super, wiedziałam kiedy przyjść :evil_lol: Bzik agilitowy :multi: