Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Jak dobrze że historia zakończyła się pomyślnie :multi: Ale zarośnięty hihihi
  2. Tiu tiu tiu [url]http://i1.tinypic.com/6tngspd.jpg[/url] :loveu:
  3. Uuu współczuje...:shake: Buła twarda sztuka.
  4. Bosh, w pierwszej sekundzie myślałam że Bianka się sklonowała [url]http://img295.imageshack.us/img295/685/bianca083ot6.jpg[/url] :evil_lol: Super że już bez smyczy!
  5. [quote]ćwiczymy łapanie kotów i ptaków na drzewach[/quote] Oo! I to jest to co pieski lubią :grins:
  6. Jakie ładne te foty z komórki :o [quote]mam zamiar zimą z nim dużo biegać i latać[/quote] A na czym będziecie latać? :mdrmed:
  7. Szkoda że Boogie nie jest owcą, było by polowanie na owce [url]http://images31.fotosik.pl/92/8e25f8c6e7a00154.jpg[/url] :evil_lol:
  8. [url]http://images29.fotosik.pl/130/507c2757fdd6dcd6.jpg[/url] widać entuzjazm :cool3: Baw się dobrze!! I bądź grzeczna :evil_lol:
  9. Piratka :o Toz to diabeł wcielony :evil_lol:
  10. Cała prawda o Balladzie :evil_lol:
  11. PIĘKNE http://i9.tinypic.com/8b5w2hh.jpg http://i3.tinypic.com/8c3qv0x.jpg :mdleje::mdleje: Helloo :)
  12. A ja nową bude.
  13. Kurcze :placz: Ściskam was mocno.
  14. Jesteście :lol: już po! Ciesze się że wszystko jest w porządku :multi: A jak tata? :lol: Podoba mi się [url]http://img412.imageshack.us/img412/5175/1001985ls3.jpg[/url] :)
  15. No i wszystko wiemy :) Zagadka się rozwiązała :evil_lol: Grrrond, bierzesz dwóch ludziów, jeden łapie za przednie łapy, drugi za tylne, każdy z nich robi krok w tył, w końcu psiak ma być dobrze rozciągniety :evil_lol: Ty stajesz po środku z centymetrem i mierzysz delikwenta :evil_lol: Robisz to w miare szybko, po co piesek ma się męczyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Wszem i wobec oświadczam że zrozumiałam :lol:
  17. Major to niezły przeciwnik :cool3: Tak pomiatać Francą :mad: Ale nie dała się.
  18. "Jestem oczerniona, córka oczerniona" :stupid: buhahahha :roflt: Boshh, teraz zauważyłam byka którego strzeliłam :mdleje: Wieża przez rz.
  19. anetta

    bzik

    A co to widel?
  20. No wiesz co, dawac spacerowe foty w linku...:shake: Tak nie wypada :evil_lol: Podoba mi się drzewo robione z dołu :)
  21. [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i90703_IMG6493.jpg[/url] niesamowite :lol: Jakby wiedział że trzeba się spojrzeć w aparat :o :lol: O Tobim mówie :eviltong: Podoba mi się pierwsza fota z siostrą :cool3:
  22. :diabloti: I tak 365 dni w roku :diabloti: Nie sposób się nudzić :evil_lol:
  23. BUHHAHAHAHAHAHA nie moge!! Gites! :roflt::roflt::roflt:
  24. Wibrysek :mdleje: Ale jesteś przystojny :cool3: :loveu: śliczne http://i9.tinypic.com/8gicl01.jpg Sweeeet, nie ma nic wspanialszego od takiego widoku http://i13.tinypic.com/6pe89vk.jpg ;)
  25. :hand: [quote]Może zostaniecie najlepsiejszymi kumpelami[/quote] Kto wie :lol: Pieski już lubi :lol: :cool3: [quote]Wyrośnie z niej taki diabeł jak z mojej kuzyneczki teraz ma 7 lat i jak była u nas w święta to cały wieczór z Bzikiem mordowali ręcznik[/quote] Czyba nie :lol: W Wigilie była zainteresowana płytami DVD, sprzątaniem ich ze stolika :lol: w między czasie zabawiała się pilotem od Tv :errrr: A w 1szy dzień Świąt chciała mieć mój aparat. Agentka z niej niezła :lol: Ale co się dziwić, jak pradziadki też techniczni :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Prosze bardzo :lol: Miałam ich nie wstawiać ale jak już o tym pisze to oto dowód :lol: [img]http://i14.tinypic.com/6ps1s7m.jpg[/img] Z pilotem :razz: [img]http://i18.tinypic.com/6xrtdnd.jpg[/img] [img]http://i10.tinypic.com/8eky4wn.jpg[/img] Prosze bardzo, z lustrem.... [img]http://i9.tinypic.com/8fx3jpk.jpg[/img] ...i komórą... [img]http://i14.tinypic.com/86zkmds.jpg[/img] :cool3: :evil_lol: :drinking: Kurna, Poczta Polska mnie wkurzyła!! Odesłała odemnie paczke którą miałam dostać :angryy: Nawet awizo nie było! &%^$# :motz:
×
×
  • Create New...