No i wszystko wiemy :) Zagadka się rozwiązała :evil_lol:
Grrrond, bierzesz dwóch ludziów, jeden łapie za przednie łapy, drugi za tylne, każdy z nich robi krok w tył, w końcu psiak ma być dobrze rozciągniety :evil_lol: Ty stajesz po środku z centymetrem i mierzysz delikwenta :evil_lol: Robisz to w miare szybko, po co piesek ma się męczyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: