-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Ulżyło mi juz ;) Chester, wpadne. A teraz foty ;) Z górki na pazurki :multi: Ciężko było zrobić fote :evil_lol: [img]http://images33.fotosik.pl/92/39f9b4f8bb4ea997.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/92/953e0a00e79b7aa9.jpg[/img] Nasłu****emy... [img]http://images31.fotosik.pl/92/a45456818f8ee7d8.jpg[/img] ...zawracamy... [img]http://images26.fotosik.pl/133/0b7f63d2e501ae40.jpg[/img] ...i do pani.... [img]http://images34.fotosik.pl/92/c272749838adb316.jpg[/img] :evil_lol:
-
[quote name='Viz']Masaj odkrywca. Rewelacja[/QUOTE] :evil_lol: Dawno Cię nie było :) [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dzień dobry Piękne zdjęcia i niesamowity filmik. Masaj świetnie się prezentuje tak na wyżynach ;)[/QUOTE] Też mi się podoba :loveu: [quote name='Katerinas']jeza... ależ miała nadrabiania hehehe :lol: skąd ja to znam? U nas Michał już sam operuje pilotem/wkładaniem i wyjmowanie płyt [url]http://images33.fotosik.pl/92/f4e407907665c5bd.jpg[/url] Cudne fotki :loveu: Szczególnie te z umorusanym noskiem :-) Bajera. Jakim programem to zrobiłaś? [url]http://images29.fotosik.pl/132/350a7d0024a151d8.jpg[/url] Ten patyk jest chyba tak samo długi jak on[/QUOTE] Hhahah, następne dziecko techniki :evil_lol: Robiłam w PF. Hmmm, a wiesz, bardzo możliwe :lol::lol::lol: [quote name='Pimpek']Witanko! Fajne zdjęcia :cool3:[/QUOTE] Dzięki! [quote name='Domka_Czika']Śliczne psiska:loveu::loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Asia & Ginger']http://images27.fotosik.pl/132/13103815cdf925db.jpg Ale duża piaskownica.[/QUOTE] Nooooooooooooo :cool3: :cool3: No dobrze to teraz się pożale. Chciałam kupić regał na ksiażki, w gazetce Jysk był taki o jaki mi chodziło i wymoary miał idealne. Pojechałam i co...? Nie był wystawiony ale cena była :mad: Stała na regale który też był w gazetce, tylko że był mniejszy a ja takiego nie chciałam. Ale to nie jest najważniejsze. Ten mały regalik to jakiś chłam :shake: Brzydko wykonane, tylna ścianka zrobiona byle jak. Jest bardzo prawdopodobne że ten "mój" wyglądał by tak samo :shake: I zrezygnowałam. Bo za szajs nie będę płacić 150 zł :angryy: A tak się cieszyłam że w końcu uda mi się kupić :placz::placz: A przed pojechaniem do Jysk'a byłam w komisie meblowym. Liczyłam że uda się kupić coś taniej....A gdzie tam! :crazyeye: Za używany regał gość chciał dwie stówki :-o:-o :mdleje: Zwykły regał (używany!) na książki, czujecie akcje??:roll: I to nie był jakiś ładny, regał z drewna czy tam okleiny z imitacją(nie znam się) Tylko jakiś szary czy biały. Nawet nie dało się do niego podejść bo był zastawiony przez inne meble :shake: Odwróciłyśmy się na pięcie i poszłyśmy... Na stronie IKEI widziałam regalik. Podoba mi się, ciekawe jak na żywo wygląda :diabloti: Po tych dzisiejszych wojażach zastanawiamy się czy nie zrobić na zamówienie...I szukam w necie info o tym...
-
Hej! Ile dogociólek :mdleje: [quote name='Eriu']Kurcze, biedny Masaj chciał być z panią, a ta go do biegania zmusza po jakichś górkach ;). Fajnie jest obejrzyć taki filmik z piesem, daje o wiele większe wyobrażenie o psie niż zdjęcie :). Widzę, że Masuń jest z tego typu człapciów, który lubię. Bo zauważyłyście pewnie, że jak idzie np. taki ONek to idzie jakoś tak dostojnie, a taki np corgi albo jamnior to tak fajnie człapie. Beza też to ma i zawsze mnie to rozbawia :).[/QUOTE] Chciałam żeby poganiał po tych górkach a ten trzymał się blisko mnie przez te petardy. No i go zachęcałam :lol: A tak, tak, inna budowa psa dlatego to tak wygląda. Mają krótkie łapki to i człapią :evil_lol: [quote name='tygra']a co to za zaspy?[/QUOTE] Zwykły piach z budowy ;) [quote name='agaciaaa']http://images23.fotosik.pl/132/49f31fefbdb71c7c.jpg może znowu nie trafił... i patrzył na Ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Tiaaaa :evil_lol: Nie no, coś tam widział ;) [quote name='puchu']A te skarpety nie są jakoś specjalnie grube, ale baardzo cieplutkie :p[/QUOTE] Ahaaa, a gdzie można je kupić? :cool3: [quote name='deer_1987']Nasypalo juz duzo sniegu to jutro sie pojdzie na foty jak nie stopnieje :D[/QUOTE] :multi: [quote name='Rudzia-Bianca']No i dotarłam w końcu i do Was , dzięki anetta za info o torbach - mam nadzieję że jeszcze są - wlaśnie zamówiłam . I Ty narzekasz na zimno , u Was przynajmniej ( tak sądzę ze zdjęć ) nie ma śniegu a u mnie jak na Syberii- śnieg, lód i lodowaty wiatr , zimno okrutnie. Marzę już o lecie i żeby w końcu było zielono, nie biało nie biało nie biało . Masaj śliczny , zdjęcia rewelacyjne ,ale gdzie jamnisia ? bo nie nadrobiłam wszystkich zaległości ? Pozdrawiam i obiecuję częściej zaglądać :)[/QUOTE] Super że zamówiłaś :multi: Od dziś mamy zime ;); Te foty były robione w 30.12. Kajek będzie. Zaglądaj, zaglądaj :))))))))
-
Ale się poprzeciągali :loveu:
-
Ale Pipmek nie jest na łańcuchu jeśli dobrze widze :p
-
Ooooooo, JUŻ?! :evil_lol: Bardzo się cieszę że Misiek jest w nowym domku :multi: Jak sobie poradziłaś?
-
Cześć. [quote name='agaciaaa']jak fajnie Masaj chodzi po górkach na tych swoich krótkich łapkach :loveu:[/QUOTE] :evil_lol: dzielny był. [quote name='puchu']Na drugim filmiku wygląda jak jakiś robaczek sunący po tym piachu :loveu: Też nosze dwie pary skarpetek. Polecam zaopatrzenie się w narciarskie. Nawet w glanach nie zmarzłam :diabloti:[/QUOTE] Robaczek :evil_lol: Hmmm, pomyśle :cool3: Ale nie wiem czy mi się zmieści do buta :eviltong: [quote name='basia bonnie']http://images29.fotosik.pl/132/78afb2ce6ec048e6.jpg jeszcze kilka kroków i szczyt zdobyty :evil_lol:[/QUOTE] Złudzenie, ta najwyższa górka była za nim :eviltong: Znaczy się za górką na której stoi. [quote name='deer_1987']Ale sliczne zdjecia :) Nop to jutro pewnie cos zrobie - musieli odwolac prace jutro w innym miescie bo juz dzis byl problem z dojazdem do domu przez lod, autobusy i pociagi nie jezdzily..[/QUOTE] Czekam :p Nieciekawie :shake: [img]http://images32.fotosik.pl/92/b023ed33c95dcb3b.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/92/a2e0d1333725bfa8.jpg[/img] Ciekawa byłam co tam wypatrzył :razz: Patrzył się i patrzył... [img]http://images23.fotosik.pl/132/49f31fefbdb71c7c.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/132/16249202c85fbd48.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/132/13103815cdf925db.jpg[/img]
-
Bardzo ładnie :p
-
:hand: hej :loveu: [url]http://images25.fotosik.pl/130/c49e41948f2e26c9.jpg[/url]
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
anetta replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
No noooo :cool3: Świetnie wyglądałaś, serio. W ogóle nie podobna do siebie :) -
Ohohoh znam takie karmienie przez babcie :diabloti: Pokaż remoncik :lol:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
anetta replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Przeczytałam o dziadku...przykro mi... -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Są, widziałam! Sarny wymiatają :multi: -
[quote]nie mam[/quote] :mad: :mad:
-
Witam Jojo :multi:
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Mam nadzieję że jeszcze je zmniejszasz? :cool3: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Że niby o mnie mowa? :cool3: No coś Ty ;) :lol: Zdrówko :drinking: -
[quote name='agaciaaa']Ahaaaaaa :D no wiesz, ja taka ciężko jarząca ;)[/QUOTE] :drinking:
-
Bardzo się cieszę! :)
-
Styropian to nie wszystko, musi mieć słome żeby miał ciepło.
-
Super foty :multi: Dobre :lol: [url]http://images34.fotosik.pl/96/fcf88acfed639150.jpg[/url]
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
No i jeszcze nie ma. Cos jest nie tak ze zdjęciami z postu 1870. Pokazuje mi się tylko pierwsza fota a reszty nie ma :( Myślałam że to chwilowe a teraz wchodze z nadzieją że się pokażą i nic...buuu No i pozostałych postów też nie wszystkie są. -
[url]http://img168.imageshack.us/img168/6561/tdsc01881ms3.jpg[/url] :mdleje: wow Tim, no wesz co :oops: :evil_lol: No to się porbiło..:roll: A babcia nie może ją zainteresować czymś?
-
Ale tancereczka :klacz: :klacz: I te sztuczki :cool3: Brawo!
-
No witaj, witaj :))) Jak Kaja?