Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote]nie wiedziałaś o tym[/quote] Nie :o Hhahaha wyobraziłam sobie jak Magia wtula się w kota :lol::lol:
  2. Ale tańce, hulanki i swawole :evil_lol::evil_lol: Oooo, następny szczenior jedzie do domku :klacz:
  3. Dziwne, przyszedł mi do głowy tłuszczak ale przecież by nie urósł w tak krótkim czasie :roll: Fota super!
  4. Tygra, weź się za siebie :evil_lol: 30 kg już :evil_lol: Panią pod pache i fru na dłuugi spacerek :evil_lol:
  5. Super że sylwek się udał, ciesze się :multi: I czekam na foty :cool3:
  6. Ale gonitwy :multi:
  7. A mi wygląda na wystraszoną :lol: [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/17d5dc8691.jpg[/url]
  8. Witam wszystkich w Nowym Roku :biggrina: :multi: :multi::drinking: Ah, ale miałam wczoraj nerwowy wieczór :evil_lol: Już myślałam że sylwka spędzę w domu :-? Nie będę pisać szczegółów. Koniec końców było tak jak chciałam, czyli pojechałam pod PKiN :multi::multi: Jeeeeee :ylsuper: To nic że jakiś szaleniec wszedł na scene w czasie przerwy i chciał zdemolować szyne po której jeździła kamera :evil_lol: Ludzie w obsługi się na niego rzucili, później do akcji weszli ochroniarze :evil_lol: W końcu nie widziałam czy do złapali czy spadł z tej sceny... To nic że Muńkowi mikrofon przestał działać, a potem następny :o :mdleje: Miał jakiegoś pecha...:shake: Było zaj...:ylsuper: Najlepiej bawiłam się przy T.Love, LadyPank i Feel :cool2: To co zobaczyłam po wyjściu z tłumu...sajgon :mdleje: Ulica jak po bombardowaniu, pełno porozbijanych butelek (były dosłownie wszędzie), śmieci po petardach. Cała Marszałkowska w szkle. Służby porządkowe miały co robić, oj miały ;))))) A petardy do tej pory strzelają :angryy: i jak tu wyjść na normalny spacer z psem?! Super że foty się podobają :multi: [img]http://images23.fotosik.pl/132/5db1b7c337531312.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/92/6cdb8f15d25c13a7.jpg[/img] Zauważyliście że jego uszy wyjątkowo cały czas są w ruchu? :evil_lol: [img]http://images25.fotosik.pl/132/909c6d13b6e9bf79.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/92/335c5c4785761726.jpg[/img] :megagrin: [img]http://images33.fotosik.pl/92/347a5502df472894.jpg[/img]
  9. Hhahha widze że kogoś boli głowa :evil_lol:
  10. anetta

    czarno-ruda galeria

    Cześć wiq!! :multi::multi: Fajnie że jesteś!
  11. Ale piękna :crazyeye::loveu::loveu: Uszy ma wyczesane! Trudno coś powiedzieć, szkoda że nie ma żadnej "stojącej" foty ;) Ale uchi to rzeczywiście jak papilion :p [quote]masz naprawdę pięknego psa! [/quote] Eeeee, Koma?? :cool3:
  12. [img]http://images23.fotosik.pl/132/102bce25a9749d18.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/92/094033e8c0f68e14.jpg[/img] Wpatrzony w patyka :evil_lol: [img]http://images34.fotosik.pl/92/16c90fa13747deb4.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/132/ca1aa0a11fe85615.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/92/bb923140eb419069.jpg[/img]
  13. [SIZE="6"][COLOR="DarkOrchid"][B]Pragnę złożyć żarliwe życzenia: szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia, oby troski życia zaginęły w mroku podczas nadchodzącego Nowego Roku![/B][/COLOR][/SIZE] :drink1::drink1::cunao::laola: Żaba, nic się nie stało, napisałam tak bo już nie chciało mi się pisać :evil_lol:;) [quote]Ma na tym pierwszym zdjęciu taką zdegustowaną minę, że wygląda jak nie on[/quote] Prawda? też to zauważyłam. Dobrze że Bzik ma taką możliwość pojechania do babci :) c.d Niby się bawi ale nadal jest lekko poddenerwowany. Sporo moge się dowiedzieć po ułożeniu jego uszu :lol: No i po ogonie ale w tym akurat momencie ogon jest w górze :lol: [img]http://images24.fotosik.pl/133/f9e2c86495fc4ea5.jpg[/img] Ihaaaaaaa [img]http://images33.fotosik.pl/92/696658939e8fb9ee.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/92/8e53f3c2a2df613d.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/92/a4c7c4131f0ddc9c.jpg[/img] Budyjemy nowy dom, jeszcze jeden nowy dom! [img]http://images33.fotosik.pl/92/fc40e1282cf5f631.jpg[/img]
  14. [quote name='katik']bo to odmiana gładkowłosa :lol:[/QUOTE] Eee? :hmmmm: :niewiem:
  15. Z tego co piszesz widać że szkoleniem Piratki nie przejeli się właściciele ;))
  16. [quote]Anetka, to co, ona idzie, a Wy za nią ze szmatką? Czy była z tych czyściutkich?[/quote] Teraz już nie, bo ciachnięta jest od ładnych paru lat ;) Myło sie podłogi :lol: Kurcze, Twój tata musi mieć kondyche żeby sprostać Bezie :lol:
  17. Hhahaha rewelacyjna fota :lol: [url]http://images32.fotosik.pl/92/60c890a483925bf2.jpg[/url] Jeszcze różki doprawić :evil_lol:
  18. Syrenke?? :hmmmm: [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/psy/tn_IMG_0005.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  19. Kurcze, ale ma pasemka :cool3: [url]http://lh6.google.com/A.Turaczyk/R3jC1Xdsd6I/AAAAAAAAAG8/Nl9dbHd0tYY/100_3290.jpg?imgmax=800[/url]
  20. [quote]Nieco wiekowa kobiete[/quote] No prosze Cię!! :shake: Ojejjuuuu [url]http://img177.imageshack.us/img177/551/1234wx8.jpg[/url] ale słodkie skarpeteczki :lol::lol:
  21. Furia wydoroślała :cool3: Plaża the best!
  22. A Ty skąd masz ten śnieg? :mad: He?!!
  23. Kiedy trzeba by było pomóc?? Zrozumiałam że ten weekend co się kończy ale widze że dyskusja nadal trwa ;) Bo ja jestem chętna :siara: Chodzi o 5-6 stycznia?
×
×
  • Create New...