Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :crazyeye: Ja też nie zauważyłam że nie na nogi :evil_lol:
  2. Już była tak zmęczona chodzeniem po działce że położyła się i zasnęła ;) I wygrzewała swoje stare kości. Mudik, bo zapomniałam napisać co to tego pema. Wiesz.. i tak nie mogę sobie pozwolić na 3 psa ale z ciekawości możesz się dopytać czemu go oddają :cool1:
  3. Doczłapałam się i tutaj :evil_lol: Małe jamniczki :loveu: Jesienny Tobi :loveu:
  4. A co Ty kombinujesz :cool1: Czemu dopiero w marcu? :placz:
  5. Jestem pod wrażeniem zdjęć :loveu::loveu::loveu: Waszko, Ty nasza bohaterko :loveu: horrory?? o nieee :shake::evil_lol: strach się bać :evil_lol:
  6. Maroko :loveu::loveu::loveu: Co się stało tym zdjęciom że się poprzewracały? :diabloti:
  7. Byłam i widziałam jesienną Sajdunie :loveu:
  8. anetta

    bzik

    Witajcie Bziki :multi:
  9. [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/pazdziernik/IMG_5270m640.jpg[/url] :crazyeye: ale...:crazyeye: Podobają mi się te jej kółeczka :lol:
  10. Ło jezu [url]http://img529.imageshack.us/img529/8518/dsc03714kc7.jpg[/url] :crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol: genialne Jakie Maja ma duzie uchi :loveu:
  11. Dużo zdrówka, duuużoooo :calus:
  12. Ojej, tule mocno Galie :calus: Sie porobiło...
  13. Narada :evil_lol::evil_lol: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/t_DSC_0183.jpg[/url] Świety uchwycony moment :evil_lol: "Halszka, ratuj!" [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/t_DSC_0310.jpg[/url] "No dobra, to złap się mojego fafla" [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/t_DSC_0311.jpg[/url] :errrr::errrr::errrr::errrr: Fajnie z tym worem :lol:
  14. Hhahha, jaki fryz :evil_lol: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/163562/00000076.JPG[/url] :loveu:
  15. Kropeczka już z wami :multi: Jak to zleciało :lol: Jak ona się w końcu nazywa? :oops: Widziałam dwa imiona i nie chce strzelić gafy :eviltong: Superandzka malutka :loveu::loveu:
  16. Co ja czytam :-D Gratuluje :multi::multi: Czemu dogo nie wpuszcza debestki, heee??! Ja się pytam :mad:
  17. Ależ ona się tym delektuje :cool3:
  18. Bigosik :loveu: I jak po operacji?
  19. :hand: Gratuluje olimpiady :cool3: Trzymam kciuki za dalszy ciąg. Ale małe kluseczki :lol: Co ty z nimi teraz zrobisz? :roll: Mało ich nie jest.
  20. Jaki tutaj klimacik panuje mmmmmmmmm :loveu:
  21. Furciakowaaaa :multi::multi: :crazyeye: Jakie wielkie :roll: :scared: [url]http://images50.fotosik.pl/22/f174665ec1d3d037.jpg[/url] [url]http://images37.fotosik.pl/23/331e74d1f305bfee.jpg[/url] [url]http://images44.fotosik.pl/23/3efe086ac3ec46cd.jpg[/url] [url]http://images31.fotosik.pl/387/434ab08f5be95730.jpg[/url] ....a tak w ogóle to w rodzinie wszyscy zdrowi? :diabloti:
  22. :multi::multi: Baraszkujący Ozzulec :loveu::evil_lol: Fajną ma koleżankę(?) :cool3: Piękna jesień :loveu:
  23. Ach, ach, ach :loveu: Rewela!! Jeszcze troche i ogon się znajdzie nad głową :evil_lol::evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/386/86572ac67b956027.jpg[/url] Wyglądają jak bombki na choince :evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol: [url]http://images35.fotosik.pl/23/9ee7b65dffe349a2.jpg[/url] Lalka się baaardzo zmieniła :cool3:
  24. [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz694.jpg[/url] To nie Sara :shake: :evil_lol: Witajce :multi:
×
×
  • Create New...