-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Wyskubała jak kurczaka!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Oooooo :-D Gratuluje!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa'][url]http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Żona[/url] [url]http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kot[/url][/QUOTE] :roflt: żona najlepsza :diabloti: Takiego motylka to nie widziałam jeszcze :hmmmm: Ładna dziarka :cool3: Nie myślałam że tam :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Mati podpisuje swoje zeszyty :evil_lol::evil_lol: Nie ma czasu na dogo :diabloti: -
Hej. [quote name='puchu']Z kotów chciałam rosyjskiego niebieskiego, ale po tym zdjęciu zmieniam zdanie :loveu:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Bzikowa']Błagam, nie, nie kupujcie sobie takich kotów, są paskudne :eviltong: Kot musi mieć cielsko! :evil_lol:[/QUOTE] Paskudne są spinxy :evil_lol: Ot, cała prawda. [quote name='puchu']Nie znasz się :eviltong: Kot ma być szczuplutki i uroczy :loveu:[/QUOTE] O! :loveu: [quote name='Dobcia']http://personal.inet.fi/koti/anatoliancattery/images/QN_Siltala3_1.jpg fajna kotek:lol: uszy ma niesamowite:evil_lol:[/QUOTE] No. [quote name='Mudik']Świetne, ale ja wole standardowe koty. Co to za rasa w ogóle??? [url]http://www.cozytop.eu/index_pliki/image39661.jpg[/url][/QUOTE] Kot orientalny. [quote name='Rudzia-Bianca'][b]Najfajniejszy kot to kot znaleziony na ulicy m w lesie na łące lub jak moja na .....pogrzebie[/b] ;) Ale kicie śliczne .[/QUOTE] Takie też, a Twoja kicia to już w ogóle :loveu: [quote name='agaciaaa']O rany :crazyeye: może te koty to mieszanka kota z corgim :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: W 10 pokoleniu wstecz zapałętał się cardi :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Cześć Wam :multi:[/QUOTE] :multi: Wczorajszy wyjazd na działkę. [img]http://img219.imageshack.us/img219/75/dscf3837cp3.jpg[/img] Zaduma nad śniadaniem ;) [img]http://img219.imageshack.us/img219/6581/dscf3841zc3.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/2255/dscf3842dx2.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/7324/dscf3843yg2.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/8797/dscf3845cw5.jpg[/img] Imageshack działa jakby chciał a nie mógł :shake: Nie mam cierpliwości. [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]Kiepsko jest z nim. Myślę że to początek końca mojego trenowania z nim agi i fresbee...Wczoraj mu się pogorszyło, dziś byłam z nim na pierwszej sesji laseroterapii. Jestem zrozpaczona...[/COLOR][/SIZE]
-
:o [url]http://img267.imageshack.us/img267/5408/bianca1154uk0.jpg[/url] :iloveyou:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
:lol: Jakie uchachane! -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Dobcia, zakładaj rękawice, takie wiesz, grubaśne, jak dla drapieznych ptaków:evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]Hodowla jest koło Płocka,[/quote] To faktycznie kawałek drogi :) Ale po takiego szkraba to pikuś :multi: -
Jak je dumnie prezentuje :cool3: fajne :cool1: Anitaaa i bartis, myślałam że Ty wklejasz zdjęcie za każdym razem, a to jest podpis :crazyeye: :mdleje: Nie uważasz że jest troszkę za duży? :evil_lol:
-
Dziwny pan :/
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Na czym ona leży? Kiepsko widze :cool1: wygląda jak skóra z dzika :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pełen synchron :cool3: [url]http://images28.fotosik.pl/279/bd445de632be3f55.jpg[/url] -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
A tam, od razu ślepota :cool1: -
Brawo dla dzikich psów :evil_lol: :klacz:
-
Cholera, spóźniłam się :evil_lol: Chciałam Ci napisać żebyś o OE nie zapomniała :evil_lol::evil_lol:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Mizianka dla czarnulki, dobrze że z tego wyszła. Czy te rysunki to jest "Znajdź szczegóły które różnią te dwa rysunki"? :evil_lol::evil_lol: Bo tak je porównuje i nic nie widze :evil_lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
4 strony gadania :mdleje: Dobrze że na początku Gin z koleżanką łaciatą była :loveu: -
:o :o A skąd Ty masz Mysikrólika!!? Ja się tak ni ebawie...:placz: I na dodatek usiadł na dłoni..pfffff Mmmm, już widze te portrety na tle kolorowych liści [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_6226.jpg[/url]
-
Ło jej :evil_lol::evil_lol: kupa czasu jeszcze :evil_lol: Doginka, przykro mi :(
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: wariatki :evil_lol: -
Prawie jak afgan z tym ogonem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz218-2.jpg[/url] [quote]To szkoty są bardziej chyba, nie westiki![/quote] szkot z westem :evil_lol::evil_lol:
-
Cześć dziewczęta i....chłopięta :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='puchu']Przepiękne mate uszy :loveu: A jakie charaktery mają orienty?[/QUOTE] Jak cardi :evil_lol::loveu: Patrz na [url=http://www.cozytop.eu/index_pliki/image39661.jpg]tego[/url] prawie jak uszaty :evil_lol: Prawdziwe cudeńko :loveu: Miłe, towarzystkie, gadatliwe :) [quote name='Asia & Ginger']http://personal.inet.fi/koti/anatoliancattery/images/QN_Siltala3_1.jpg :-o :-o :-o Takie koty isnieją naprawdę, czy to jakiś fotomontaż? :-o :cool3:[/QUOTE] Toż to prawdziwe :multi: :loveu: [quote name='Eriu']O, widzę, że moja pani trener, Pikusiowa też była ;). Coś ostatnio nie w temacie w tym światku agility jestem :).[/QUOTE] Były, były :cool3: [quote name='Jupi']o też na kociej wystawie byłaś:p[/QUOTE] BYłam, byłam, na Zoomarkecie. Nie mam zdjęć :shake: Ale jutro jade na działke to może uda mi się coś popstrykać :p
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Ależ ona jest nakręcona :multi: Fajnie że tyle masz z nią planów. -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Nie zemdlałaś? :evil_lol: