Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Wyskubała jak kurczaka!
  2. [quote name='diabelkowa'][url]http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Żona[/url] [url]http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kot[/url][/QUOTE] :roflt: żona najlepsza :diabloti: Takiego motylka to nie widziałam jeszcze :hmmmm: Ładna dziarka :cool3: Nie myślałam że tam :evil_lol:
  3. Mati podpisuje swoje zeszyty :evil_lol::evil_lol: Nie ma czasu na dogo :diabloti:
  4. Hej. [quote name='puchu']Z kotów chciałam rosyjskiego niebieskiego, ale po tym zdjęciu zmieniam zdanie :loveu:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Bzikowa']Błagam, nie, nie kupujcie sobie takich kotów, są paskudne :eviltong: Kot musi mieć cielsko! :evil_lol:[/QUOTE] Paskudne są spinxy :evil_lol: Ot, cała prawda. [quote name='puchu']Nie znasz się :eviltong: Kot ma być szczuplutki i uroczy :loveu:[/QUOTE] O! :loveu: [quote name='Dobcia']http://personal.inet.fi/koti/anatoliancattery/images/QN_Siltala3_1.jpg fajna kotek:lol: uszy ma niesamowite:evil_lol:[/QUOTE] No. [quote name='Mudik']Świetne, ale ja wole standardowe koty. Co to za rasa w ogóle??? [url]http://www.cozytop.eu/index_pliki/image39661.jpg[/url][/QUOTE] Kot orientalny. [quote name='Rudzia-Bianca'][b]Najfajniejszy kot to kot znaleziony na ulicy m w lesie na łące lub jak moja na .....pogrzebie[/b] ;) Ale kicie śliczne .[/QUOTE] Takie też, a Twoja kicia to już w ogóle :loveu: [quote name='agaciaaa']O rany :crazyeye: może te koty to mieszanka kota z corgim :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: W 10 pokoleniu wstecz zapałętał się cardi :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Cześć Wam :multi:[/QUOTE] :multi: Wczorajszy wyjazd na działkę. [img]http://img219.imageshack.us/img219/75/dscf3837cp3.jpg[/img] Zaduma nad śniadaniem ;) [img]http://img219.imageshack.us/img219/6581/dscf3841zc3.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/2255/dscf3842dx2.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/7324/dscf3843yg2.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/8797/dscf3845cw5.jpg[/img] Imageshack działa jakby chciał a nie mógł :shake: Nie mam cierpliwości. [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]Kiepsko jest z nim. Myślę że to początek końca mojego trenowania z nim agi i fresbee...Wczoraj mu się pogorszyło, dziś byłam z nim na pierwszej sesji laseroterapii. Jestem zrozpaczona...[/COLOR][/SIZE]
  5. :o [url]http://img267.imageshack.us/img267/5408/bianca1154uk0.jpg[/url] :iloveyou:
  6. Ło jezu :roflt::roflt:
  7. Dobcia, zakładaj rękawice, takie wiesz, grubaśne, jak dla drapieznych ptaków:evil_lol:
  8. [quote]Hodowla jest koło Płocka,[/quote] To faktycznie kawałek drogi :) Ale po takiego szkraba to pikuś :multi:
  9. Jak je dumnie prezentuje :cool3: fajne :cool1: Anitaaa i bartis, myślałam że Ty wklejasz zdjęcie za każdym razem, a to jest podpis :crazyeye: :mdleje: Nie uważasz że jest troszkę za duży? :evil_lol:
  10. Na czym ona leży? Kiepsko widze :cool1: wygląda jak skóra z dzika :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pełen synchron :cool3: [url]http://images28.fotosik.pl/279/bd445de632be3f55.jpg[/url]
  11. A tam, od razu ślepota :cool1:
  12. anetta

    czarno-ruda galeria

    Brawo dla dzikich psów :evil_lol: :klacz:
  13. anetta

    czarno-ruda galeria

    Cholera, spóźniłam się :evil_lol: Chciałam Ci napisać żebyś o OE nie zapomniała :evil_lol::evil_lol:
  14. Mizianka dla czarnulki, dobrze że z tego wyszła. Czy te rysunki to jest "Znajdź szczegóły które różnią te dwa rysunki"? :evil_lol::evil_lol: Bo tak je porównuje i nic nie widze :evil_lol:
  15. 4 strony gadania :mdleje: Dobrze że na początku Gin z koleżanką łaciatą była :loveu:
  16. :o :o A skąd Ty masz Mysikrólika!!? Ja się tak ni ebawie...:placz: I na dodatek usiadł na dłoni..pfffff Mmmm, już widze te portrety na tle kolorowych liści [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_6226.jpg[/url]
  17. Ło jej :evil_lol::evil_lol: kupa czasu jeszcze :evil_lol: Doginka, przykro mi :(
  18. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: wariatki :evil_lol:
  19. Prawie jak afgan z tym ogonem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz218-2.jpg[/url] [quote]To szkoty są bardziej chyba, nie westiki![/quote] szkot z westem :evil_lol::evil_lol:
  20. Cześć dziewczęta i....chłopięta :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='puchu']Przepiękne mate uszy :loveu: A jakie charaktery mają orienty?[/QUOTE] Jak cardi :evil_lol::loveu: Patrz na [url=http://www.cozytop.eu/index_pliki/image39661.jpg]tego[/url] prawie jak uszaty :evil_lol: Prawdziwe cudeńko :loveu: Miłe, towarzystkie, gadatliwe :) [quote name='Asia & Ginger']http://personal.inet.fi/koti/anatoliancattery/images/QN_Siltala3_1.jpg :-o :-o :-o Takie koty isnieją naprawdę, czy to jakiś fotomontaż? :-o :cool3:[/QUOTE] Toż to prawdziwe :multi: :loveu: [quote name='Eriu']O, widzę, że moja pani trener, Pikusiowa też była ;). Coś ostatnio nie w temacie w tym światku agility jestem :).[/QUOTE] Były, były :cool3: [quote name='Jupi']o też na kociej wystawie byłaś:p[/QUOTE] BYłam, byłam, na Zoomarkecie. Nie mam zdjęć :shake: Ale jutro jade na działke to może uda mi się coś popstrykać :p
  21. Ależ ona jest nakręcona :multi: Fajnie że tyle masz z nią planów.
×
×
  • Create New...