-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Hej! :o A jak to się leczy? :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Helloooo :lol: Uszaty dziękuje za życzonka :loveu::loveu::loveu: [quote name='Mudik']Do lasu trafiłam z pewnymi problemami(nie na darmo jestem blondynką:evil_lol::p:cool1:)[/QUOTE] Chcesz o tym porozmawiać? :evil_lol::evil_lol: Jak Ci się nie wyświetlały to tylko wina fotosika. Anetka, no jesteś w końcu :multi: Nikt nie zgadł :diabloti: Tzn. jeśli chodzi o nazwe. Bo z tym gończym to bingo :p Wg. tych państwa i ich córki jest to .......Harrier :crazyeye: :razz: No ale tak jak mówiłam nie ma żadnego dowodu na to że to to ;) Pozdrowienia od Kaji :diabloti: [img]http://img100.imageshack.us/img100/489/schowek01bk6.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol:
-
[img]http://images41.fotosik.pl/36/ac0def1be11caa17.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/36/27b78c56403aeab8.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/301/cff36add805a7b80.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/410/5bcaa1f048df4ee9.jpg[/img] Achhh, tak ładnie było wtedy...nie to co teraz....:-( Na deser [url=http://media.putfile.com/Ma-ociny][b]FILM[/b][/url] [SIZE="2"]Jak komuś nie będzie się otwierać na Putfile to może jeszcze obejrzeć [url=http://www.wrzuta.pl/film/sjB4crY5Ey/dscf4109][b]TU[/b][/url][/SIZE]
-
Start... [img]http://images50.fotosik.pl/36/fe72fb1b7393235e.jpg[/img] ....i lecimy :diabloti: [img]http://images26.fotosik.pl/301/32e6fd13d7e185bc.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/410/b85dba71256a5db4.jpg[/img] Był ogromny :cool1: [img]http://images44.fotosik.pl/36/1117b3e21db20b08.jpg[/img] Mały miał go gdzieś. Piła jest fajniejsza :multi: [img]http://images31.fotosik.pl/411/989e378cce2e3536.jpg[/img]
-
Dziękuję dziewczyny :loveu::loveu::loveu: Spotkaliśmy taką roczną suke :cool1: Państwo mówili że to...i tu zagadka dla was :cool3: Ale mi się jakoś nie chce wierzyć bo nie ma papierów ani tatoo. Przybłąkała się do ich córki gdy była w Grecji. No i ta córka ją przywiozła do PL. [img]http://images24.fotosik.pl/301/3473d8b323913044.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/405/91eca52de0b1b710.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/296/6240c73a2720f1eb.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/400/dbb31d7f425e0c32.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/36/b1aa2c0d79fa3c26.jpg[/img]
-
[quote name='deer_1987']Gdzie znikneliscie?[/QUOTE] Jesteśmy :multi: [quote name='Ka-ka']http://images36.fotosik.pl/31/f22c396bcaa61973.jpg :loveu: :loveu: :loveu: to, co Tygryski baaaaardzo lubią....duuuuuużo zielonego :loveu: P.S> a nad którą Wisłą byłaś? :evil_lol: kurczę, byłam niedawno, nie było tak masakrycznie :-([/QUOTE] Fajnie ten mech rósł na pniu drzewa :cool3: Nad tą co przepływa przez taką mieścine....:hmmmm: Wawa ją zwą...:hmmmm: :evil_lol: [quote name='Asia & Ginger']A Gdzie Wy się podziewacie? :roll: :mad:[/QUOTE] [quote name='Rudzia-Bianca']No właśnie gdzie ?[/QUOTE] [quote name='Bzikowa']też się zapytuję! :cool3:[/QUOTE] No tuuu jesteśmyyyy, tuuuuuuu :jumpie:
-
[quote name='Dobcia']Zdjęcia śliczne:loveu: nooo może poza tymi ze ściekami...[/QUOTE] Dziękuję :loveu: [quote name='Cerber']ale piękne zdjęcia! kurcze gdzie nie wlezę to każdy z lustrzany robi foty, tylko ja takie badziewie mam :P Naprawdę cudowne zdjecia!![/QUOTE] Ale że kto robi?? :haha: :krolik: [quote name='Asia & Ginger']http://images36.fotosik.pl/29/64d4c67d6a811682.jpg Ale fajne spotkanko z wielkopiesami. :cool3: :loveu: :loveu: :loveu: [url]http://images31.fotosik.pl/400/ff696c31ecaaf4a2.jpg[/url] O fuj! [url]http://images36.fotosik.pl/29/64d4c67d6a811682.jpg[/url] :eek: [url]http://images50.fotosik.pl/31/48126f2b4a2916e9.jpg[/url] Jesienny portrecik. :loveu: :loveu: :loveu: Kto to uprawia nordic walking? :cool3:[/QUOTE] Niufki były zajefajne :loveu: Moja mamuśka :p [quote name='Mudik']Ścieki fuj! Bleee, Luiza ja tez nie mam fot z lustra, nie stać mnie na nie:eviltong::eviltong: Cudna fota z mchem. To może jak będzie wreszcie słońce(mam dość deszczu:diabloti::diabloti:) to pojadę rano na Młociny, jak od metra tam dojśc??? Mizianka dla piechów i dobrze ,że Masajos się lepiej czuje a jak Kajunia??? [SIZE=1][COLOR=Silver]wiem z doświadczenia,że taka pogoda bardzo niekorzystnie na starsze psy wpływa[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] A że niby ja mam? :krolik: Mam nadzieję że nie miałaś problemów z wtrafieniem na Młociny :) Kaja nadal ma leczone te zapalenie ucha :nonono2:
-
No hej wszystkim :bigok: Przyszłam się pokazać, mamy się dobrze i żyjemy :roll: :evil_lol: Brakuje mi was ;) i tego całodniowego siedzenia na dogo...:sadCyber: Jesteśmy o rok starsi, tzn. taki jeden co się zwie Uszatos Masajos :p :drink1: 27.11 miał 7 urodzinki :loveu::loveu: Za chwile wstawie reszte spaceru :roll: :evil_lol: .....bo chyba czas najwyższy :roll: :evil_lol: Tylko poodpowiadam wam. Nie wiem kiedy was poodwiedzam :shake: Zostaje chyba.......następny weekend :errrr: :oops::evil_lol::evil_lol: [quote name='agaciaaa']http://images25.fotosik.pl/293/18580f66fa688224.jpg jakieś ścieki? :roll: [url]http://images29.fotosik.pl/295/d30b2dd9673e72c9.jpg[/url] ale długi tu wyszedł ;) :lol:[/QUOTE] Tak. :eviltong: [quote name='asher']http://images28.fotosik.pl/294/b379612389b9aeea.jpg Piękna fotka!!! Taka bajkowa :loveu::loveu: Anetko, widzę, że z Masajem już ok? :multi: Bugajski niestety nie wyszedł całkiem z dyskopatii :shake:[/QUOTE] Mi też się podoba :evil_lol::loveu: No ok :p :glaszcze:
-
W radiu słychałam wywiad z którąś z dziewczyn od fretki :p
-
[quote name='Asiaczek']Tak. Na tym Cmentarzu mam całą moja Rodzinę... Pzdr.[/QUOTE] Tak myslałam :evil_lol: poznałam po krzakach :evil_lol::lol: Rok temu robiłam im zdjęcia :lol:
-
No co Ty Dobcia, Mona ma czerwone szele :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Proste jak budowa cepa :evil_lol::evil_lol: Ale maluch :shake::loveu: temu kto go zostawił to :boom:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Też się zastanawiam Small :razz: Wygląda jak ogórek :diabloti: Tak upokorzyć Tosce :shake::diabloti: [url]http://img81.imageshack.us/img81/3866/dscf5440ct8.jpg[/url] -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
ZAjefajne zdjęcia :crazyeye: Wow :loveu::loveu: [url]http://i35.tinypic.com/2cxyuxd.jpg[/url] Gdziie łysa Gingerka? :cool3: -
[quote]chciało CI się przeglądać te wszystkie strony? podziwiam ee teraz i tak nie widać nic, bo zaroślak obetnę ją i końcem tyg. dam fotki z cyfrówki[/quote] Ee tam, naciskam strzałkę i jestem w miejscu ostatniego bycia z blożku :evil_lol: czekam :cool1:
-
Szkoda że nie mogę odbierać TVN Style :shake: Ciekawa jestem tego programu. Toffuś. "Premiera 23 listopada o godz. 15.00."
-
:crazyeye: Ło matko, to wy tutaj siedzicie....A ja się zastanawiałam co się z wami dzieje że na blożkach was nie widziałam... :roll: Anetko, zajrzyj tutaj :)
-
Hej!! Rysuneczki fiuuu fiuuuu :crazyeye: :razz: :loveu: Poka no tą obrożę na Bonnie :cool3:
-
:loveu: Śliczne zdjęcia :loveu: Te drzewo jakie śmieszne :lol:
-
Ehhh, z rodzinką tak to bywa...:shake: A im to nie przeszkadza że psy biegają za zwierzyną? :razz:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Podoba mi się Lala :loveu: A to szef, no :mad: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Gin powinna być zadowolona że ją uwolniłaś z tej sierści a tu guuuciooooo :evil_lol: -
No, genialne :evil_lol::evil_lol: Fajny terenik [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/14-52.jpg[/url] :cool3:
-
Maluszki są sweeet :loveu::loveu: Czy to Północny?
-
Żeby się przyzwyczaił do regularnie podawanych posiłków :hmmmm: :evil_lol: No ale wy nie jecie np. 2 posiłków dziennie, nie? :razz: Jednemu waże a drugiemu wypie na oko :evil_lol:
-
:mdleje: padłam :loveu::loveu::loveu: [url]http://img98.imageshack.us/img98/7977/obraz017zm5.jpg[/url] [url]http://img392.imageshack.us/img392/8769/obraz008ma1.jpg[/url]