-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Fajne ten mały :loveu: A jakie są w dotyku? [quote]Opowiem Wam, co mi się ostatnio przydarzyło...[...][/quote] O ja Cię...:crazyeye: -
Czuję się pominięta :obrazic: Sunieczka troszeczkę :evil_lol: za gruba.
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]anetta nie doczytałaś bo nie pisałam[/quote] Czuję się usprawiedliwiona :lol: A ten ew. grzybek na psy nie przejdzie? :oops: :niewiem:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Witanko :hand: Miło że fota się podoba :p Co do filmu to chyba wina serwera bo nawet strona mi się nie otwiera :roll: A chciałam wrzucić jeszcze jeden...:watpliwy: Kaja dorobiła się zapalenia ucha :shake::shake: Ze dwa dni temu aż spać nie mogła i chodziła w nocy po mieszkaniu piszcząc :shake: Teraz jest już lepiej bo wylądowała tego samego dnia u weta i miała czyszczone ucho. No i ma zakraplane przez nas. Wczoraj przeżyłam traume :shake::shake: Wracałam wieczornym autobusem z pracy i autobus którym jechałam potrącił człowieka na pasach :shake::shake: Ostre chamowanie i zjechanie na przeciwległy pas (dobrze że był pusty :roll:. Wyobrażacie co by było jak by tam jechał samochód?? :crazyeye: Masakra! ) Ja się ocknęłam i zaczęłam patrzeć do przodu i widze jak gość biegnie na drugą stronę. Niestety nie udało się go wyminąć, autobus w niego walnął kantem. Szok. Facet chcał przebiec bo nie podejrzewał że kierowca wykona taki manerw :roll: I w drugą mańkę, kierowca nie podejrzewał że gość zacznie biec. Tak mi się wydaje :roll: Gość przechodził/przebiegał na czerwonym świetle, podobno się zataczał. To z relacji innego świadka który stał po drugiej stronie ulicy i czekał na zmiane świateł. Strasznie się zdenerwowałam, ludzie wybiegli z autobusu i pobiegli sprawdzić co z gościem. Przechodnie zadzwonili po karetkę. Przyjechały dwie :roll: Pierwsza, notabene mijana przez nas na wcześniejszym skrzyżowaniu, nie mogła gościa zabrać bo mieli już pacjenta. Druga przyjechała później. Za chwile przyjechała SM, policji chyba ze 3 radiowozy :roll: Ciekawe czy żyje :roll: Wtedy jeszcze żył. Spisali mnie jako świadka i pare innych osób. To było straszne :shake: Do końca dnia miałam widok jak autobus w niego uderza i ten odgłos :shake: Wczoraj Masajek widział się ze swoją hodowczynią :loveu::loveu: Przyjechała do PL. Niestety nie było mnie przy tym :-( Nie widzieli się odkąd uszaty skończył 5 miesięcy. Ciekawe co mówiła :evil_lol: [img]http://img393.imageshack.us/img393/5994/schowek02ye3.jpg[/img]
-
:crazyeye: Faktcznie bardzo podobny.
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/wiosna2008/Kojoty/2299cz1l219.jpg[/url] :loveu::loveu: -
Czółko :multi: Widziałam dogomaniacki spaceros :multi: [url]http://i36.tinypic.com/11ihhlw.jpg[/url] :roflt::roflt:
-
Bosko razem wyglądają :loveu::loveu::loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Czeeeeeść. Latający dobek :crazyeye: -
Hhahaha, a ta dalej imprezuje :evil_lol: Twister wyszedł fajnie :evil_lol::evil_lol: Super te foty z tej serii [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/166709/00000019.jpg[/url] :loveu:
-
[quote]Anetta jesteś , co się z Wami działo ? Klimacik to dopiero będzie[/quote] Praca. Widziałam, widziałam, wszystko dokładnie obejrzałam :loveu::loveu::loveu: i przeczytałam. Szkoda kompa, aa i autka, jednego i drugiego.
-
Hello. [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz151-3.jpg[/url] zajefajny łoś!! :lol: :loveu: No i Mućka ją olała....:evil_lol: Zorro na niebie :evil_lol:
-
Oooo i tu też mewy :loveu: Ale historia :shake: tragedia/
-
Fajne te mewy :razz: A kawke łatwo poznać bo ma niebieskie oczy.
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
:crazyeye::crazyeye: Padałam :mdleje: Rewela! Miło że jestes na FB, nie będę już musiała latać nie wiadomo gdzie :evil_lol: -
Miło was widzieć :loveu: Arii nowa obróżka się podoba? :lol:
-
:hand: Nadorbiłam :cool: Fajny film o agresywnych psach. A wątek o tej fabryczce to na dogo jest?:cool1: Nie wiem gdzie szukać:cool1: Ozzy wiewiór wymiata :loveu::evil_lol:
- 78403 replies
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
O kurcze, trzymaj się Marta. [url]http://images47.fotosik.pl/28/5e282975274c365d.jpg[/url] :loveu: Baw sie dobrze :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Spóźnione ale szczere :oops: Wszystkiego najlepszego :loveu: I gratuluje :klacz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Hej :loveu: Jaka fajna mała :loveu: Czy zostaje u Ciebie? nie doczytałam :oops: O jessuu [url]http://img80.imageshack.us/img80/9578/dsc0439gf4.jpg[/url] :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:hand: [quote]czesc anetko w koncu do was wpadlam. W ogole ostatnio malo czsu na cokolwiek, a tym samym na inne galerie, czego bardzo zaluje. pozdrawiam serdecznie ps. jedziesz do Poznania 8-9 11? :>[/quote] W portfelu wiatr mi hula :roll: :evil_lol: [quote]Witaneczko Super wiesci ..dobrze ze z kregoslupem Masajka juz tak oki a i Kajunia widze w lepszej formie .... tez cierpie na notoryczny brak czasu hihhihi pozdrawiamy i buziaczki przesyłamy[/quote] Czy w lepszej? Niech już z nią będzie tak jak jest :))) Bo niestety z racji wieku lepiej niż teraz nie będzie... [quote]Czesc Anetko! Cieszę się z dobrych wieści Ale Kajuni dobrze tak się w słońcu wygrzewac[/quote] Ojjj, ona to uwielbia :loveu::loveu: Zawsze gdy było lato ona w pełnym słońcu :mdleje: kładła się czy to na trawie czy na materacu i się opalała :loveu: [quote][url]http://img84.imageshack.us/img84/5003/dscf3911da1.jpg[/url] normalnie Kaja na haju Mam nadzieję, że to były tylko przejściowe problemu Uszatka ! Zdrowy ma być![/quote] :evil_lol: na haju. Teraz biega i energia go rozpiera :loveu: [quote][url]http://img84.imageshack.us/img84/5003/dscf3911da1.jpg[/url] Kaja łapie jesienne promienie słonka Fajnie, że wróciliście[/quote] :loveu::loveu: [quote][url]http://img84.imageshack.us/img84/9504/dscf3912io2.jpg[/url] Kaja się zmęczyła zbieraniem winogronek?[/quote] Jak widać na załączonym obrazku :evil_lol: [quote]jakieś cudeńko w trawie się schowało [url]http://img84.imageshack.us/img84/5003/dscf3911da1.jpg[/url][/quote] Takie tyci tyci, mało widoczne :loveu: [quote][url]http://img84.imageshack.us/img84/9504/dscf3912io2.jpg[/url] srebrzysta Kajunia w promieniach słonka-CUDO!!![/quote] :loveu::loveu: [quote]Znowu znikacie[/quote] [img]http://emoty.blox.pl/resource/th_laie_59.gif[/img] Niestety ale tak będzie co tydzień :roll: Z braku czasu takie nudy :shake: [img]http://img216.imageshack.us/img216/2212/schowek05xa4.jpg[/img] :loveu: [img]http://img216.imageshack.us/img216/449/schowek08kd2.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [url=http://media.putfile.com/Dwa-psy-z-statyce][b]Dwa psy w statyce[/b][/url]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Miałam co oglądać :loveu: Maja to chyba wylniała troszkę :hmmmm: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Negruś biega :multi::evil_lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Hej rudzielce. Pogoń fantastyczna :loveu::crazyeye: