-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Hej impezowiczko-podróżniczko :evil_lol: Jakie buty :crazyeye::evil_lol: Straszne :evil_lol: Retrievery [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/168532/00000020.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Wspaniałe foty :loveu: [url]http://i34.tinypic.com/2mx0ro9.jpg[/url] :multi::loveu:
-
Jesteśmy, cali i zdrowi ;) [quote]na którym piętrze mieszkasz?[/quote] Szczęście w nieszczęściu pierwsze ;) [quote]Ale czy to znaczy, że z agi już definitywnie kończycie?[/quote] Nie wiem jeszcze. [quote]Te lasery to na kręgosłup?? Bo może by na ciągłe kłopoty Vica z łapami pomogło. Vic znów ma cos łapą P.S słyszałm od ludzi na treningu ,że jest do oddania w dobre ręce papierowy corgas chyba pembrok, ale moge sie dowiedziec szczegolow jak chcesz.[/quote] Si. Podziałał :loveu: Może warto się zainteresować tym laserem na łapre Vica? [quote]A jak często ściągasz kamień Kai? I czy to się robi pod narkozą?[/quote] Miała raz zdejmowany :oops: chyba w wieku 7 lat. Teraz było pod narkozą. Wtedy dostała głupiego jasia. [quote]Gdzie Wy macie trawe bez roznokolorowych lisci? :P[/quote] Teraz już jest :evil_lol: [quote]A myśmy się znowu na zawodach nie spotkały...[/quote] w sb. czy ndz.? Byłam w ndz. tylko zdjęcia robić. [quote]Tutaj nie wygląda na nieszczęśliwego[/quote] No...jestem zdziwiona że taki uśmiechnięty tutaj był. [quote]szkoda, ze Ci się na naszych zawodach nie udało Bza uchwycić ale kiedyś jeszcze będzie okazja i szkoda, że się nie poznałyśmy.[/quote] Niestyety :( Ale będa jeszcze okazje do poznania się :) [quote]Ale to znaczy, że koniec z agility? ganianiem za piłką?[/quote] No właśnie ni wim...na chwilę obecną sobie normalnie biaga za patykiem i nic go nie boli :loveu: [quote]A Kajunia widzę, że też ma się nieźle Kurcze, Galinie tez przydałoby się zdjąć kamień.. ale cholernie się boję przez tą jej alergię.. Jakieś badania się wcześniej robi przed podaniem narkozy? Ile kosztują? No i samo zdejmowanie kamienia? W końcu - w której klinice robiłaś?[/quote] Ma, ma :loveu: Miała badaną krew i EKG. Nie pamiętam ile było płacone :shake: Najlepiej tam zadzwonić i Ci powiedzą ile to kosztuje. Za zdjęcie i usunięcie dwóch zębów ok. 350 zł :roll: Na Schroegera. [quote]Gdzie się podziewacie, mam nadzieję że wszystko z Wami ok ? PS Anetta przelicytowali Cię[/quote] Ok :) No właśnie...:( [quote]I przychylam się do pytania - co teraz z zawodami?[/quote] J.w. ;) [quote]Ide poszukac jesiennych fot zeby galerie Wasza u mnie zaktualizowac[/quote] Nie szukaj :evil_lol: Uff, męczące to odpisywanie bez multu cytatu :evil_lol::shake::angryy: Dnia mi nie starcza żeby zaglądać na blożki w tygodniu, a czasami nawet i weekendy :evil_lol:;) Poodwiedzam sobie was bo troszkę się za wami stęskniłam :) :))))))) [img]http://img84.imageshack.us/img84/5003/dscf3911da1.jpg[/img] [img]http://img84.imageshack.us/img84/9504/dscf3912io2.jpg[/img]
-
Ola, "wesołe" ujęcia są zajefajne :megagrin::megagrin: Jedne lepsze od drugiego :roflt::roflt::roflt:
-
:placz: O rany :placz::placz: Tak bardzo mi przykro :placz::placz::placz: Weszka :glaszcze: Buniaaaa [']
-
[quote]mozna na www?[/quote] Si :p [quote]A Vica a ni Sikry nie masz?[/quote] Niesety nie. Bzikowa, nie mam bo aku mi padły :-( Jerez, wyślę Ci na maila w dużej rozdz. :crazyeye: rewelacja! [url]http://www.galeria.belgi.pl/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=19402&g2_serialNumber=1[/url] Świetne zdjęcia :multi::multi:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Mówicie że zarośnięta, a ja miałam pytać czy Asia coś robiła z Gin bo wydaje mi się jakaś mniej okłaczona :evil_lol::evil_lol: -
Gratulacje :klacz: :multi:
-
Ale czad :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :loveu: [size=1]szkoda tylko że horyzont krzywy[/size]
-
A ja widziałam :evil_lol: Bzik się pięknie stara :loveu::loveu:
-
Nawyższy czas na poprawe :lol: :loveu:
-
Jakie wspaniałe wieści tutaj czytam :multi::multi::multi: :drink1::drink1::drink1: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_8301.jpg[/url] :evil_lol:
-
Justa, wypatruje Cię na ulicy i jeszcze Cię nie widziałam :evil_lol: [url]http://img98.imageshack.us/img98/9249/dsc0636iiiae6.jpg[/url] :loveu::loveu: W końcu byłaś dziś na fortach? Bo Cię nie widziałam...a może byłaś ale i tak nie widziałam :evil_lol::evil_lol:
-
:calus::calus::(( Gratuluje :klacz: Piękne zdjęcia :loveu:
-
[quote]Teraz widzę, że to zdjęcie jest krzywe[/quote] Jakie krzywe? To drzewo jest krzywe :evil_lol: Piękna ta jesień u Ciebie :loveu: Miny czarnej powalają :mdleje:
-
Panna jesień :lol::lol: :loveu::loveu:
-
[quote name='nathaniel']Cyknęłam kiedyś podobne zdjęcie :eviltong:[/QUOTE] Ja też :evil_lol::evil_lol: Może jest nas więcej? :evil_lol: Ewelina, Krystian :cool3: przypomina mi Stinga. Mówił już Ci to ktoś?
-
[img]http://img89.imageshack.us/img89/5820/dscf4084hy5.jpg[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/5972/dscf4086gn4.jpg[/img] Koniec wypocin :evil_lol:
-
[img]http://img89.imageshack.us/img89/8743/dscf4071ci2.jpg[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/4675/dscf4072os5.jpg[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/2415/dscf4073ag0.jpg[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/5263/dscf4080nm1.jpg[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/4155/dscf4083xf5.jpg[/img]
-
[img]http://img89.imageshack.us/img89/8100/dscf4063jz8.jpg[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/2231/dscf4065fc5.jpg[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/7774/dscf4067yx7.jpg[/img] Pies z kulawą nogą...:roll: [img]http://img89.imageshack.us/img89/9205/dscf4068ws5.jpg[/img] [img]http://img89.imageshack.us/img89/3453/dscf4070zh5.jpg[/img]
-
[img]http://img389.imageshack.us/img389/1273/dscf4048ag5.jpg[/img] [img]http://img389.imageshack.us/img389/9114/dscf4049jv9.jpg[/img] [img]http://img389.imageshack.us/img389/2817/dscf4050vm8.jpg[/img] [img]http://img389.imageshack.us/img389/3933/dscf4051ry2.jpg[/img] [img]http://img389.imageshack.us/img389/4518/dscf4052yl2.jpg[/img]
-
[img]http://img221.imageshack.us/img221/9182/dscf4039cs2.jpg[/img] [img]http://img389.imageshack.us/img389/2788/dscf4040vy0.jpg[/img] UPS! [img]http://img389.imageshack.us/img389/1984/dscf4042fp5.jpg[/img] [img]http://img389.imageshack.us/img389/7324/dscf4044pu3.jpg[/img] [img]http://img389.imageshack.us/img389/9205/dscf4045qv1.jpg[/img]
-
[img]http://img221.imageshack.us/img221/2052/dscf4029wr5.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/4652/dscf4033gy6.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/313/dscf4034es4.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/6870/dscf4036rq0.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/5540/dscf4038qu6.jpg[/img]
-
[img]http://img337.imageshack.us/img337/6706/dscf4023nl1.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/4822/dscf4024oy4.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/2199/dscf4025on2.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/3130/dscf4026vo3.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/6874/dscf4027sw0.jpg[/img]
-
[img]http://img337.imageshack.us/img337/9455/dscf4013qq3.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/4285/dscf4014iq5.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/6941/dscf4016gg0.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/3194/dscf4020pv2.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/2784/dscf4022rt8.jpg[/img]