-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Jak zachowac czystośc w domu z większą liczbą psów-porady
anetta replied to oktawia6's topic in Wszystko o psach
Ona się zwie Anthea Turner. Ta to ma inaczej pod kopułką :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale nie powiem, ładnie ma w domu :cool3: [quote name='"diuna_wro"']To ja dodam, że pod miski z wodą i jedzeniem super sprawdzają się przezroczyste maty z poliwęglanu, produkowane głownie jako zabezpieczenie podłóg przed kółkami krzeseł obrotowych. Wystarczy w Google wpisać "maty ochronne pod krzesła", są one dostępne także w sklepach KOMFORT (i dużo tańsze). Rozmiarowo są większe niż te dostępne w sklepach zoo, no i nie zaburzają kolorystyki naszych wnętrz. Polecam szczególnie dla psów, które chlapią podczas picia i mają w zwyczaju żarcie rozsypywać wokół miski.[/quote] Aaaa to to, to w IKEI coś takiego widziałam. Tylko że to spore jest :roll: Ostatnio myślałam co by pod miche z wodą dać bo jakoś ostatnio moje futra mają dziurawe paszcze :cool1: -
To jeśli się obawiacie o zniszczenia to zostawiajcie go z czymś co go zajmie pod waszą nieobecnością. Wędzone ucho; kong napakowany dobrymi rzeczami :cool3: On ma dopiero 10 miechów :razz: Wszystko da się wypracować.
-
Ojjj, z tą tęczą :loveu::loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Teraz dopiero w weekend wpadne :lol::lol: -
[img]http://images41.fotosik.pl/29/d5baff4a7e48e047.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/293/2e7a2822e345cb93.jpg[/img] Język :lol: [img]http://images24.fotosik.pl/294/d4a5bd2ac0a75b3f.jpg[/img] Słońce zaszło i już nie było tak fajnie... [img]http://images33.fotosik.pl/403/deddb7ae6f4fd003.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/294/b379612389b9aeea.jpg[/img]
-
[img]http://images40.fotosik.pl/29/0aada241301a5843.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/29/4082b0f1a5612234.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images27.fotosik.pl/293/a74abfb8001e8ab7.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/397/04bd8ec501574b05.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/293/90383c534441377c.jpg[/img]
-
Fajnie że się podobają :multi: [quote]co on tam zobaczył, że ma taki błysk w oku?[/quote] Pieski, pieski :evil_lol: [quote]Jak uszka Kajki ?[/quote] Uszko, bo to tylko w jednym ma zapalenie. Chyba lepiej bo już go nie trzyma poniżej poziomu drugiego ;) Taaa, patyczek to ja mu znalazłam :grins: Powiedziałam żeby go zabrał to zabrał :evil_lol: Później go zostawił gdzieś po drodze :evil_lol: Pewnie pomyślał, "sama sobie go nieś" :evil_lol::evil_lol: [img]http://images33.fotosik.pl/403/443f846ef50c18f5.jpg[/img] Pierwsze spotkanie :lol: Obyło się bez jatki. Co prawda troszke później warczał jak go jedna wąchała :evil_lol: ale czarnulka nie dała się sprowokować. Jak on wącha innego psa to jets dobrze, ale jak jego wąchają to już nie jest fajnie :evil_lol: Agent jeden. [img]http://images31.fotosik.pl/398/33de1da6def1828e.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/29/64d4c67d6a811682.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/398/344658fcb4b14816.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/403/9ea305f77954613b.jpg[/img]
-
Booreczki kochane :loveu::loveu: Też mi się wydaje że rośnie :(
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Ja również :iloveyou::iloveyou::iloveyou: -
:hand: Gezio tak nie wygląda :shake: [url]http://images25.fotosik.pl/293/f890ae16fb2114d9.jpg[/url] :eviltong:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ile goldenki miają lat, takie siwiutkie pysia mają. Jamniczek śliczny :loveu: Czekam na więcej z Fortów :loveu: -
To co ma w tej paszczy, he? :razz: Czy ona tak sama z siebie biega czy zachęcasz ją czymś?
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images31.fotosik.pl/396/3c6c805c749f2a92.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Onka wygląda jakby miała za chwile spaść :evil_lol: 4 miechy mówisz :siara: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']jaaaaaaaaaaaaaaaaaa *******e :/ jaka trzeba miec pojebana rodzine no niezle wiecznie ***** tucza ta spasiona swinie co oni ***** chca go dac na ruszt czy co ? AAAAAAAAAAAAAA!!!! *****![/QUOTE] :mdleje: :evil_lol: Wdech, wydech Diable. -
Hheheh, mi tez gala się podoba :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fajnie żes wróciła do czerwoności ;)
- 78403 replies
-
:hand: Klapnięte uszko mam :loveu: [url]http://pieskiswiat.boo.pl/forza1/mini_PA259663.JPG[/url] Dużo zdrówka po sterylce życze. Świetna jest!
-
A co robią że jestes na nie zła? :cool1:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Hej!! Jestem, możesz wklejać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Ile próbek :mdleje: :evil_lol: A z kina to bym uciekła :evil_lol::evil_lol: -
Brawo :klacz: Ładnie, ładnie! A jakieś zdjęcia z ringu?
-
:loveu: Akrobatka, po takim drzewie chodzić :cool3: Śliczną ma obróżkę :cool3:
-
Z chęcią zobacze jesienną Kaję z Częstochowy :loveu:
-
Ja bym mu nie zostawiała jedzenia w misce. Teraz nie jest gruby ale z wiekiem może to się zmienić ;) Jak nie zje wszystkeigo od razu to zabierasz miche. U mnie nie było z tym problemu bo wszystko było wsysane w 5 min. :evil_lol: Czytałam lub słyszałam (kiedyś, kiedyś to było) :hmmmm: że to kot powinien mieć cały czas jedzenie w misce ze względu na coś tam :evil_lol::evil_lol: Ale może to mit tak samo jak suka musi mieć szczeniaki :eviltong: Moja od szczeniaka była uczona że ma określone godziny jedzenia.
-
:loveu::loveu::loveu: A kotecek bomba :razz: