-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Foty :multi::loveu: Dobrze się zapowiadają :loveu::loveu: Mi też się podoba wasze wspólne zdjęcie :) Golfik pełen wypas :razz:
-
Jestem pod wrażeniem "bzikowego zadka" :crazyeye:
-
Gratki :cool3::cool3: Fota z komarem super, zastanawiam się co jest za nim?
-
Jak po? :))))) Weszka, co w Twoim avem się dzieje, ni ma go...
-
:evil_lol: pieknie się obraca, pięknie :lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
:evil_lol::evil_lol: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/c93a32bc.jpg[/url] [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/386737c1.jpg[/url] Dwa yntelygenty :evil_lol: -
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/177781/00000091.JPG :turn-l::turn-l: Pomysł z kombinezonem na zime jest bardzo dobry ;)
-
Achhh te koty :loveu: Dymcio jaki puchaty się zrobił :evil_lol: Nie dajcie się choróbsku :razz:
-
Agamy brodate są strasznie śmieszne :lol: Czekam na foty.
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Wieź nic mi nie mów o tym Gracjanie :shake: Nie zazdraszczam widoku gościa z wypadku. -
Płynie sobie to to.... [img]http://images31.fotosik.pl/400/ff696c31ecaaf4a2.jpg[/img] .....wprost do Wisły :diabloti: Nie polecam stania tam dłużej niż zrobienie paru zdjęć :cool1: [img]http://images29.fotosik.pl/295/3caa2b8207b94a90.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/31/f22c396bcaa61973.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/295/d30b2dd9673e72c9.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/31/48126f2b4a2916e9.jpg[/img]
-
Jestem :evil_lol: [quote]Aneta co to za park, super miejsce![/quote] Młociny :p [quote]Czy mi się wydaje, że te niufy to nie tylko ofutrzone ale też lekko przygrube?Ja to nie lubię takich miejsc na spacery, że wszędzie ludzie i psy, zawsze chodzimy w odludne miejsca no chyba, że znajome psy ale to też nie zawsze[/quote] Wiesz, ciężko powiedzieć :evil_lol: Nie podejrzewałam że będzie tyle ludziów :razz: Nie było tak źle. [quote] chciał ruszać, a tu nagle jakaś dziewczyna w pełnym biegu chciała wskoczyć do środka - no i walnęła w drzwi, zsunęła się po nich i wylądowała pod autobusem.[/quote] :mdleje: o szit. [quote]Mam nadzieję, że wszystko oki u Ciebie. [/quote] U mnie tak. Psiaki troszkę niedomagały ale teraz jest ok. Miło że zajrzałaś po długiej nieobecności :loveu: Dziękujemy wszystkim za odwiedzinki :lol::lol::lol: [img]http://images26.fotosik.pl/294/83590f034fa10b3c.jpg[/img] Zeszliśmy z trasy i skierowaliśmy się nad Wisłę. Pogłębiarka. [img]http://images31.fotosik.pl/398/cc021d8eecee1f33.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/29/38443cde30730463.jpg[/img] Dopiero na kompie zobaczyłam że to łabędzie :evil_lol: Myślałam że kamienie na których siedzą sobie mewy :lol: [img]http://images28.fotosik.pl/294/286f64e98d808961.jpg[/img] Hmmmm :cool1: Kto zgadnie co to? [img]http://images25.fotosik.pl/293/18580f66fa688224.jpg[/img]
-
Era przeszła samą siebie :evil_lol:
-
[quote]Mowa o fioletowej?[/quote] Tak. Stooo laaat, stooo laaat, nieeech żyyyyje żyyyjeee naaaaam :tort::drink1: :new-bday:
-
Chyba ktoś tu się na zszywanie powinien szykować :evil_lol:
-
:crazyeye: Ale wypas klatka :crazyeye: Śnieg :mdleje:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Super [url]http://images45.fotosik.pl/30/9488f761bc3616b4.jpg[/url] :loveu: Ja to bym zrobiła z ukucniętej perspektywy, Majke bez smyczy prowadzić i żeby szli w odwrotną stronę :cool3: :evil_lol: Wow [url]http://images28.fotosik.pl/294/5aad52af9e7f895a.jpg[/url] :loveu: -
[quote]Sama z siebie ja chodze między polami a ona szaleje Ok, już wam mówie.. w paszczy ma to, czym nawozi się pola już wiecie? na szczęście jakieś takie suche było, to nie śmierdziała po tarzaniu[/quote] Fajnie :cool1: Ja tak nie mam :evil_lol: :evil_lol: Niezły widok z okna :razz:
-
Noooo, rośnie panna, rośnie :-D
-
[quote name='malawaszka']:crazyeye: a ja przeczytałam tak jak powinno być i nie zauwazyłam czemu to Ala chciała schodzić :lol:[/QUOTE] Ja też :lol::lol::lol: :crazyeye: Asher :crazyeye: :mdleje: Ale horror.
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Jakie piekne nadrzewne :evil_lol: portreciki :multi: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Grupowe w liściach bardzo ładne :loveu: A gloldenka nie wygląda na 6, myślałam że ma więcej :p -
Jak zachowac czystośc w domu z większą liczbą psów-porady
anetta replied to oktawia6's topic in Wszystko o psach
[quote name='diuna_wro'] anetta - te maty z IKEI miałam, takie w rulonie?[B] nie polecam[/B]. Cięzko je domyć, a poza tym nigdy się nie prostują i zawsze rogi odstają od podłogi, przez co łatwo o nie zahaczyć i bęc! a jak na drugiej stronie - to się wybrzuszają.[/QUOTE] Nie wiem czy w rulonie. To są maty do podkładania pod krzesło żeby podłoga się nie rysowała.