Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Foty :multi::loveu: Dobrze się zapowiadają :loveu::loveu: Mi też się podoba wasze wspólne zdjęcie :) Golfik pełen wypas :razz:
  2. anetta

    bzik

    Jestem pod wrażeniem "bzikowego zadka" :crazyeye:
  3. Gratki :cool3::cool3: Fota z komarem super, zastanawiam się co jest za nim?
  4. Jak po? :))))) Weszka, co w Twoim avem się dzieje, ni ma go...
  5. :evil_lol: pieknie się obraca, pięknie :lol:
  6. :evil_lol::evil_lol: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/c93a32bc.jpg[/url] [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/386737c1.jpg[/url] Dwa yntelygenty :evil_lol:
  7. http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/177781/00000091.JPG :turn-l::turn-l: Pomysł z kombinezonem na zime jest bardzo dobry ;)
  8. Achhh te koty :loveu: Dymcio jaki puchaty się zrobił :evil_lol: Nie dajcie się choróbsku :razz:
  9. Agamy brodate są strasznie śmieszne :lol: Czekam na foty.
  10. Wieź nic mi nie mów o tym Gracjanie :shake: Nie zazdraszczam widoku gościa z wypadku.
  11. Płynie sobie to to.... [img]http://images31.fotosik.pl/400/ff696c31ecaaf4a2.jpg[/img] .....wprost do Wisły :diabloti: Nie polecam stania tam dłużej niż zrobienie paru zdjęć :cool1: [img]http://images29.fotosik.pl/295/3caa2b8207b94a90.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/31/f22c396bcaa61973.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/295/d30b2dd9673e72c9.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/31/48126f2b4a2916e9.jpg[/img]
  12. Jestem :evil_lol: [quote]Aneta co to za park, super miejsce![/quote] Młociny :p [quote]Czy mi się wydaje, że te niufy to nie tylko ofutrzone ale też lekko przygrube?Ja to nie lubię takich miejsc na spacery, że wszędzie ludzie i psy, zawsze chodzimy w odludne miejsca no chyba, że znajome psy ale to też nie zawsze[/quote] Wiesz, ciężko powiedzieć :evil_lol: Nie podejrzewałam że będzie tyle ludziów :razz: Nie było tak źle. [quote] chciał ruszać, a tu nagle jakaś dziewczyna w pełnym biegu chciała wskoczyć do środka - no i walnęła w drzwi, zsunęła się po nich i wylądowała pod autobusem.[/quote] :mdleje: o szit. [quote]Mam nadzieję, że wszystko oki u Ciebie. [/quote] U mnie tak. Psiaki troszkę niedomagały ale teraz jest ok. Miło że zajrzałaś po długiej nieobecności :loveu: Dziękujemy wszystkim za odwiedzinki :lol::lol::lol: [img]http://images26.fotosik.pl/294/83590f034fa10b3c.jpg[/img] Zeszliśmy z trasy i skierowaliśmy się nad Wisłę. Pogłębiarka. [img]http://images31.fotosik.pl/398/cc021d8eecee1f33.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/29/38443cde30730463.jpg[/img] Dopiero na kompie zobaczyłam że to łabędzie :evil_lol: Myślałam że kamienie na których siedzą sobie mewy :lol: [img]http://images28.fotosik.pl/294/286f64e98d808961.jpg[/img] Hmmmm :cool1: Kto zgadnie co to? [img]http://images25.fotosik.pl/293/18580f66fa688224.jpg[/img]
  13. Era przeszła samą siebie :evil_lol:
  14. [quote]Mowa o fioletowej?[/quote] Tak. Stooo laaat, stooo laaat, nieeech żyyyyje żyyyjeee naaaaam :tort::drink1: :new-bday:
  15. Chyba ktoś tu się na zszywanie powinien szykować :evil_lol:
  16. :crazyeye: Ale wypas klatka :crazyeye: Śnieg :mdleje:
  17. :mdleje: Dwa piegusy :loveu: Ta mała jest słodka :loveu:
  18. Super [url]http://images45.fotosik.pl/30/9488f761bc3616b4.jpg[/url] :loveu: Ja to bym zrobiła z ukucniętej perspektywy, Majke bez smyczy prowadzić i żeby szli w odwrotną stronę :cool3: :evil_lol: Wow [url]http://images28.fotosik.pl/294/5aad52af9e7f895a.jpg[/url] :loveu:
  19. [quote]Sama z siebie ja chodze między polami a ona szaleje Ok, już wam mówie.. w paszczy ma to, czym nawozi się pola już wiecie? na szczęście jakieś takie suche było, to nie śmierdziała po tarzaniu[/quote] Fajnie :cool1: Ja tak nie mam :evil_lol: :evil_lol: Niezły widok z okna :razz:
  20. Noooo, rośnie panna, rośnie :-D
  21. [quote name='malawaszka']:crazyeye: a ja przeczytałam tak jak powinno być i nie zauwazyłam czemu to Ala chciała schodzić :lol:[/QUOTE] Ja też :lol::lol::lol: :crazyeye: Asher :crazyeye: :mdleje: Ale horror.
  22. Jakie piekne nadrzewne :evil_lol: portreciki :multi:
  23. Grupowe w liściach bardzo ładne :loveu: A gloldenka nie wygląda na 6, myślałam że ma więcej :p
  24. [quote name='diuna_wro'] anetta - te maty z IKEI miałam, takie w rulonie?[B] nie polecam[/B]. Cięzko je domyć, a poza tym nigdy się nie prostują i zawsze rogi odstają od podłogi, przez co łatwo o nie zahaczyć i bęc! a jak na drugiej stronie - to się wybrzuszają.[/QUOTE] Nie wiem czy w rulonie. To są maty do podkładania pod krzesło żeby podłoga się nie rysowała.
×
×
  • Create New...