Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote name='Alicja']:hand: [FONT=Arial][COLOR=Red][B] a ta 5 dla Matiego to na doope klaps :razz::razz:czy ocena z matmy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ocena :lol: Osz k.... jakbym go dorwała to ^%#$# Aaaaarghhhh :angryy: Co za dziad!!!
  2. O kurcze...:shake::shake: No i to się nazywa profesjonalny lifting! [url]http://images32.fotosik.pl/368/bb6d4b563d14edc1.jpg[/url]
  3. Te maluszki są rozkoszne :loveu: tiu tiu tiu :loveu:
  4. Witam kawalera :hand:
  5. Rany, jak ona pięknie wygląda z tą kokardeczką :lol:
  6. Hhhahhaha, pierwsza sekunda po zobaczeniu tego zdjęcia [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/komputerek.jpg[/url] "a co ten kto tam robi? Przeciez ona nie ma kota" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I po chwili mi się przypomiało że widziałam na tej stronce tę obróbkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Doginka']Czy Wam też się literki dziwne wpisują?:crazyeye:[/QUOTE] tzn. jak?:evil_lol:
  8. AlKil wchłoną dom :lol:
  9. [quote name='Od-Nowa']może być i sama kula jak dla mnie ;)[/QUOTE] :oops: zapomniałam Ci odpisać. Wygląda tak jak na zdjęciu, tylko stojaka nie mam. I jest biała. [img]http://img.nokaut.pl/p/0b/ea/0beabb6d91ced08b3a88440562cb0b7f500x500.jpg[/img]
  10. Jakie artystyczne foty Ci powychodziły, no no :cool3: :loveu::loveu::loveu: Te z grzybkami sa fajne.
  11. Masajek już nie jest obłożnie chory ;) Czuje się dobrze. Dokazuje :cool1: Bzikowa, właśnie wiem że byłybyśmy w jednej klasie :cool3: No ale cóż... A wpadnąć to chętnie wpadne z aparatem :)))))) Daje wszystko co znalazłam bo nie wiem co tam jest :roll: [url]http://www.onet.tv/32930,16370,30,3979954,1,1,0,0,wideo.html[/url] [url]http://www.onet.tv/32930,16370,30,3978946,1,1,0,0,wideo.html[/url] [url]http://www.onet.tv/32930,16370,30,3978804,1,1,0,0,wideo.html[/url] [url]http://www.onet.tv/32930,16370,30,3978933,1,2,0,0,wideo.html[/url] Czyś one nie są rozkoszne?? :evil_lol: :loveu: [img]http://personal.inet.fi/koti/anatoliancattery/images/QN_Siltala3_1.jpg[/img]
  12. Co one w tych krzakach robiły :razz: :diabloti:
  13. Jaki eładne :o Lato wróciło :lol:
  14. Ale czad :lol: Mam nadzieję że szybko znajdzie dom.
  15. Na pewno jest krótszy od corgi i jak widać ma wyższe łapy więc polemizowałabym. Patrzcie co właśnie znalazłam :lol: [url]http://www.lancashireheelerowners.co.uk/gallery_agility_day.htm[/url] [url]http://video.google.com/videosearch?ndsp=20&um=1&hl=pl&client=opera&rls=pl&q=Lancashire%20Heeler&ie=UTF-8&sa=N&tab=iv#[/url] no rewelacyjne :lol:
  16. anetta

    bzik

    :o Myślałam że pomyliłam blożki :evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Justa']w drodze do czarteru żaglówek wyleciał na środek ulicy, a ja jako psiara nie mogłam sobie odpuścić ufocenia go. ot cała historia :p[/QUOTE] I o to mi chodziło :eviltong: Swoją drogą skąd Kojot wiedział co ja chce :cool1::evil_lol: Czuj, czuj się bezkarna :multi::multi: Betty :crazyeye: kurcze :calus:
  18. [quote]Pamietasz spacer ze szczeniakiem-Franią? Może teraz jak bedę w Wawie to wybierzemy się ze szczeniakiem-Nufką? Hm - tyle, że moja siostra mieszka teraz po drugiej stronie Warszawy[/quote] No ba. Kto jej kazał się przeprowadzać :mad: :evil_lol: Źle jej tam było?
  19. Fantastycznie, praktycznie pusta plaża dla Bezy :multi:
  20. Aha, bo ja myślałam że to taki dżołk z tym TW :diabloti: To że smaczne to nie wątpie :multi:
  21. OOooo oczom nie wierzę :evil_lol: Wczoraj się zastanawiałam gdzie wy jesteście :evil_lol: Jak tak patrze na tę trójeczkę, ostatniego nie widze :P to powiem Ci że Nugat ma najdłuższą sierść :loveu:
  22. :calus::calus:
×
×
  • Create New...