-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote name='Alicja']:hand: [FONT=Arial][COLOR=Red][B] a ta 5 dla Matiego to na doope klaps :razz::razz:czy ocena z matmy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ocena :lol: Osz k.... jakbym go dorwała to ^%#$# Aaaaarghhhh :angryy: Co za dziad!!!
- 78403 replies
-
Zgadzam się :p
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
O kurcze...:shake::shake: No i to się nazywa profesjonalny lifting! [url]http://images32.fotosik.pl/368/bb6d4b563d14edc1.jpg[/url] -
Te maluszki są rozkoszne :loveu: tiu tiu tiu :loveu:
-
Witam kawalera :hand:
-
Rany, jak ona pięknie wygląda z tą kokardeczką :lol:
-
Hhhahhaha, pierwsza sekunda po zobaczeniu tego zdjęcia [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/komputerek.jpg[/url] "a co ten kto tam robi? Przeciez ona nie ma kota" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I po chwili mi się przypomiało że widziałam na tej stronce tę obróbkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Czy Wam też się literki dziwne wpisują?:crazyeye:[/QUOTE] tzn. jak?:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
AlKil wchłoną dom :lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[quote name='Od-Nowa']może być i sama kula jak dla mnie ;)[/QUOTE] :oops: zapomniałam Ci odpisać. Wygląda tak jak na zdjęciu, tylko stojaka nie mam. I jest biała. [img]http://img.nokaut.pl/p/0b/ea/0beabb6d91ced08b3a88440562cb0b7f500x500.jpg[/img] -
Jakie artystyczne foty Ci powychodziły, no no :cool3: :loveu::loveu::loveu: Te z grzybkami sa fajne.
-
Masajek już nie jest obłożnie chory ;) Czuje się dobrze. Dokazuje :cool1: Bzikowa, właśnie wiem że byłybyśmy w jednej klasie :cool3: No ale cóż... A wpadnąć to chętnie wpadne z aparatem :)))))) Daje wszystko co znalazłam bo nie wiem co tam jest :roll: [url]http://www.onet.tv/32930,16370,30,3979954,1,1,0,0,wideo.html[/url] [url]http://www.onet.tv/32930,16370,30,3978946,1,1,0,0,wideo.html[/url] [url]http://www.onet.tv/32930,16370,30,3978804,1,1,0,0,wideo.html[/url] [url]http://www.onet.tv/32930,16370,30,3978933,1,2,0,0,wideo.html[/url] Czyś one nie są rozkoszne?? :evil_lol: :loveu: [img]http://personal.inet.fi/koti/anatoliancattery/images/QN_Siltala3_1.jpg[/img]
-
Co one w tych krzakach robiły :razz: :diabloti:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Jaki eładne :o Lato wróciło :lol: -
Hej Ala :hand: Brawo Mati, siadaj, 5 :evil_lol:
- 78403 replies
-
Na pewno jest krótszy od corgi i jak widać ma wyższe łapy więc polemizowałabym. Patrzcie co właśnie znalazłam :lol: [url]http://www.lancashireheelerowners.co.uk/gallery_agility_day.htm[/url] [url]http://video.google.com/videosearch?ndsp=20&um=1&hl=pl&client=opera&rls=pl&q=Lancashire%20Heeler&ie=UTF-8&sa=N&tab=iv#[/url] no rewelacyjne :lol:
-
:o Myślałam że pomyliłam blożki :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Justa']w drodze do czarteru żaglówek wyleciał na środek ulicy, a ja jako psiara nie mogłam sobie odpuścić ufocenia go. ot cała historia :p[/QUOTE] I o to mi chodziło :eviltong: Swoją drogą skąd Kojot wiedział co ja chce :cool1::evil_lol: Czuj, czuj się bezkarna :multi::multi: Betty :crazyeye: kurcze :calus:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote]Pamietasz spacer ze szczeniakiem-Franią? Może teraz jak bedę w Wawie to wybierzemy się ze szczeniakiem-Nufką? Hm - tyle, że moja siostra mieszka teraz po drugiej stronie Warszawy[/quote] No ba. Kto jej kazał się przeprowadzać :mad: :evil_lol: Źle jej tam było? -
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Fantastycznie, praktycznie pusta plaża dla Bezy :multi: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Aha, bo ja myślałam że to taki dżołk z tym TW :diabloti: To że smaczne to nie wątpie :multi: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
No baaa :cool1: -
OOooo oczom nie wierzę :evil_lol: Wczoraj się zastanawiałam gdzie wy jesteście :evil_lol: Jak tak patrze na tę trójeczkę, ostatniego nie widze :P to powiem Ci że Nugat ma najdłuższą sierść :loveu:
-
:calus::calus: