Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :evil_lol::evil_lol: Na APSE zawsze można liczyć jeśli chodzi o zdjęcia schroniskowych bidul :multi: Śmieszny chomiczek :lol:
  2. Łiiiii, prezenty :multi::evil_lol: Gizmo jaki przejęty :evil_lol:
  3. :multi: Super że ma dom. Słabo odkurzasz :eviltong: A obrazek z uszatym już wisi na ścianie :multi:
  4. Jak te....psy szybko rosną :lol::lol::lol: Mandorek.....ehh.
  5. Mam foty, zapaliła mi się lampeczka nad głową i foty są już na kompie :evil_lol::evil_lol: A czemu tak piszę? Bo nie mogłam wczoraj przenieść zdjęć na komputer. Zainstalowałam program który był na płycie a i tak komp nie wykrył aparatu :niewiem: Że niby jakiegoś kodeka nie ma czy czegoś podobnego :hmmmm: Dziwie się trochę bo płyta taka sama, no bo aparat również Fuji :evil_lol: Ja ja instalowałam swoją płytke to poszło wszystko jak po maśle, nie miałam żadnych problemów :roll: Dziś przeniosłam karte do mojego aparatu i zgrałam je na kompa, ale przecież na dłuższą metę tak nie może być :roll::roll: Nie potrafie robić zdjęć tym kurduplem :evil_lol::eviltong: :evil_lol: [img]http://img218.imageshack.us/img218/2055/dscf0033aw5.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/6999/dscf0039dr3.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/4672/dscf0043nh6.jpg[/img] [img]http://img117.imageshack.us/img117/5745/dscf0049vq2.jpg[/img] [img]http://img117.imageshack.us/img117/4299/dscf0051ng0.jpg[/img] I na koniec, druga bratanica której jeszcze wam nie pokazywałam :evil_lol: Już wygląda w miare ludzko :evil_lol::evil_lol: Antonina vel Dynia :evil_lol::evil_lol: [url]http://img117.imageshack.us/img117/9018/schowek01vt1.jpg[/url]
  6. Niesamowite. Podobało mi się to gdy babeczka odpychała tego bordera od prawidłowego wejścia w slalom :lol:
  7. Ładna kolekcja :cool1:
  8. Ja się tak nie bawię, tu też jest śnieg :evil_lol::evil_lol: Jakiego gnatka dostała do dziamdziania :lol:
  9. Mmmmm, te rogaliki tak wyglądają ponętnie [img]http://emoty.blox.pl/resource/slini_sie.gif[/img]:oops::evil_lol: W końcu wiem jak wygląda śnieg! :multi::roll::evil_lol:
  10. Zajefajne :cool2::cool2: [url]http://img258.imageshack.us/img258/3945/obraz2052ad6.jpg[/url] :turn-l: Podoba mi sie taki sportowy cocker :cool1: [quote]Atos się zmienił? Troszkę się rozwija:evil_lol:[/quote] O tak, bez dwóch zdań :evil_lol::evil_lol:
  11. Ja też nie widze, czyli jest dobrze bo myślałam że tylko ja mam problem :diabloti: Właśnie wklejam na fotosika i jets to samo.
  12. Święta...święta....no....i po świętach :evil_lol: Święta się udały :p Dziękuję za życzonka. 3 dni jedzenia...to dla mnie za stanowczo dużo :evil_lol::evil_lol: Zwierzaki dostały Friskies Dental Fresh :p Myślę że zadowolone, zwłaszcza Kaja, bo nie musi tak się wysilać żeby pogryźć Mam pare zdjęć ale są w drugim aparacie :eviltong: Mama sobie w końcu kupiła :evil_lol::evil_lol: Jeszcze nie ma nowego roku a te pajace już strzelają :angryy: i Masaj się denerwuje :shake::shake:
  13. Ja chyba widze dwie :hmmmm: :lol: Nie zostawiaj nas na tak długo samych ;) :evil_lol:
  14. Widać że to pies i suka [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1927.jpg[/url] :p
  15. anetta

    Moje małe zoo ^^

    Witaj. Masz świetny zwierzyniec :loveu::loveu: Jestem pod wrażeniem.
  16. Ładnie im wyszła ta imitacja wody :cool3::cool3:
  17. Piękne zdjęcia :loveu: To niesamowite jak Atos się zmienił :loveu: Troszke mu się przytyło :cool1: [url]http://img72.imageshack.us/img72/6216/obraz1908ha9.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  18. Saperzy mówisz :crazyeye: I jak tam? wszystko wykopali?? :crazyeye: Ale akcja :evil_lol: Dobrze że z Pepą lepiej, poka ją chudszą :lol:
  19. Piekne portrety :loveu::loveu::loveu:
  20. Witam poświątecznie :hand: Ozzy fajnie gwiazdki wypatrywał :evil_lol:
  21. Co za historie :crazyeye: :evil_lol::evil_lol: A kto odrąbywał główki? :razz: Rozumiem że wsystke tcy wylądowały na stole :grins:
  22. :evil_lol::loveu: Wszystkie 3 są genialne, zwłąszcza ostatnia :loveu::loveu:
  23. Celinko, gdzieś zauważyłam bannerek...i serducho mi zamarło... Tak bardzo mi przykro :placz: Nic nie wiedziałam....:placz::placz: Cukiereczku... ['] :placz::placz::placz: siedze i płacze..
  24. Śnieżnobiały uśmiech :evil_lol::evil_lol: Jak w reklamie :evil_lol::evil_lol: A tak serio to nawet po wyczyszczeniu nie ma takich białych ząbków jak młodziak. [quote name='Aussie']Kajka scerbatka tak jak moja Choco, której też ząbek u góry (dwójka) wypadł, chociaż się nie ruszał. Amiemu wypadł na starość u dołu, ale kiwał się najpierw coraz bardziej. Skoro ta sunia się przybłąkała, to znaczy, że sobie przypuszczają. Z tym harrierem to raczej małe prawdopodobieństwo, bo one są chyba raczej trzymane tylko w sforach w Anglii. Natomiast w tamtych rejonach stawiałabym na jakiegoś lokalnego gończego a skoro suka ma pomarańczowe łaty, to tym bardziej spokrewniona może być z gończym istryjskim, który jest właśnie w takie łaty.[/QUOTE] "Jedynka" została wyrwana bo pękła jej na pół gdy kichała :eviltong: :evil_lol: Jest też możliwe że rozmawiali z kimś kto się zna na tej rasie :niewiem: I dlatego powiedzieli nam że to harrier. Mniejsza o większość :evil_lol: Suka szalona, baaardzo żywiołowa i mam nadzieję że zaczną ją szkolić po naszych namowach :evil_lol: Dobranoc :sleeping: [img]http://img152.imageshack.us/img152/6783/dscf4095zxn5.jpg[/img] Gdybym już tu nie przyszła przed świętami to życze wszystkim Wesołych Świąt :tree1::santagri:
  25. :shake::shake: Ehhhh... Dziewczyny, trzymajta się!! Niech te leki zaczną normalnie działać jak powinny :placz:
×
×
  • Create New...