-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Gratki :klacz: Niezłe karczycho z niego :razz: Biedna Halszka :evil_lol::evil_lol: Co do makulatury to do schronu oddaj a nie...:diabloti: -
Ooo jak dobrze że nie miałam dużo do nadrabiania :evil_lol::evil_lol: Nie to co u Deer :diabloti::evil_lol: Fajowo że mała ma domek :multi::multi: Ładną macie pogode :roll:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Hej rudzielce :multi::evil_lol: Gin z seduchem :loveu: Tak gdzieś szalała że fafla se popsuła :shake: -
Co ja czytam , przeprowadzka :cool3: A daleko? Czy te zdjęcia to z jakiegoś wybiegu dla psów? Bo taki ogrodzony :cool3:
-
Cześć. O kurcze, maluchy mają już otware oczka :multi: tzn, żeeeee dawno mnie u was nie było :shake: Ależ łapeczki [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/zmniejszone_DSC_4935.jpg[/url] :cool1:
-
:hand: Gratuluje kociambra :loveu::loveu: Przystojniak :cool3: [url]http://img291.imageshack.us/img291/4104/dsc0302kr7.jpg[/url] :evil_lol: Dirkiiiii :shake: Trzymam kciuki!
-
Hello, widze że szał kropkowy wznowiony :evil_lol: 700 :evil_lol::evil_lol: Kojocie, czemuż to nie widze Twego ava?:razz:
-
Cześć dziewczyny :multi: Jak tam jazdy?:cool3:
-
Agaciaaa....no cóż tu dużo mówić...na starość tak się wygląda :lol::lol::lol: :diabloti: :scared:
-
Hej. I was jak zykle duuuuużżżżoooo się dzieje :crazyeye:
-
HAHAHHAHAHAHA, no nie mogę!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Aaa cudownie :loveu::loveu: Gdzie go wypatrzyłaś? -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ciekawa jestem jak on wygląda :loveu: Fajnie że znalazł dom u sąsiadów. -
[quote name='Rudzia-Bianca'] :( [URL]http://img510.imageshack.us/img510/2116/listopad001dx4.jpg[/URL] [url=http://img510.imageshack.us/my.php?image=listopad003qg2.jpg]ImageShack - Hosting :: listopad003qg2.jpg[/url][/QUOTE] :crazyeye: Usunęli to? Biana w kratach :evil_lol: Coś z nim jest nie tak, czemu on tak do góry idzie?? :hmmmm: Boszzzz tak koteczka jaka pięknaaa :placz: :loveu::loveu:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa'][url=http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/22477/psy_w_przebraniu_horror_czy_ubaw/]Smog.pl - Psy w przebraniu - horror czy ubaw?[/url] biedne psy ale bullterier jest boski:loveu:[/QUOTE] :roflt::roflt: Uchachałam się jak norka z niektórych zdjęć :roflt::roflt::roflt: Wakacyjne wspominki :loveu::loveu::loveu: [url]http://img60.imageshack.us/img60/6175/sdc10823hj2.jpg[/url] :happy1: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Piekne zdjęcia w parku mmmmmmmmmm :loveu: A mikołaje wymiatają :evil_lol: Labek jaki dumny :evil_lol: -
Wszystko widziałam :crazyeye: :loveu: Sto lat Agatka :oops: :Rose::Rose::Rose:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hej. Dobrze że wszystkie znalazły nowe lokum :multi: Z olimpiadą idziesz jak burza, oby tak dalej! :kciuki: Czemu bałwan ma świecące patrzałki? :evil_lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:hand: Fajna koteczka :loveu: I jaka ciekawska :evil_lol: Ooo jaa Cię, salamandre widziałaś :crazyeye: :mdleje: [url]http://images45.fotosik.pl/31/a808bb1d937aae7a.jpg[/url] [url]http://images26.fotosik.pl/295/65b9c9295259875a.jpg[/url] wspaniałe....:loveu: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Cześć :)) Czemu macie takie niskie ławki? :diabloti::evil_lol: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1500.jpg[/url] Gratuluje I miejsca :multi: -
:hand: Widziałam zapierniczającą Fruziee :evil_lol: Ten królik ma wspaniały kolor futerka :loveu::loveu::loveu: Jaka to rasa? Nie zimno mu tam? :oops::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jednak Młociny w słońcu lepiej wyglądają :evil_lol::evil_lol: Jamniczek wygląda jakby miał bródke zrobioną na szkota ;) Tak miało być? Duzo zdrówka życze!! -
Aaaaaaa Allaaaaaaa, :oops: Wszystkeigo NAJ NAJ NAJJJJJJ :multi: lespiejszeegooo :multi::multi: [img]http://www.pies.pl/upload/3005_mis_i_czerwone_kwiatuszki.jpg[/img] :evil_lol: O kutwa. Ałaaaa :evil_lol: Gratuluje!! Serio :razz: Mistrzostwo :loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/344/e6384435286c6b16.jpg[/url]
- 78403 replies