Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Bosh, z tymi jajcami to cyrk na kółkach :evil_lol:
  2. [img]http://images47.fotosik.pl/84/4644f99b44dcba82.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/80/696dcc295801c295.jpg[/img] :loveu::multi: Takie słoneczko pożegnało mnie tamtego dnia.
  3. [img]http://images50.fotosik.pl/84/f762264b5085b633.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/84/bb05f0edd355fd63.jpg[/img] [img]http://images42.fotosik.pl/80/4eaf3bcc04d018b7.jpg[/img] Urzekło mnie to zdj. :evil_lol::loveu: [img]http://images49.fotosik.pl/84/90d1566247802246.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/80/e50af6fa05637f5b.jpg[/img]
  4. Uuuuuuuu :diabloti: [img]http://images42.fotosik.pl/80/a318d27da0649949.jpg[/img] Z psam mi się sypieee :evil_lol: [img]http://images42.fotosik.pl/80/3bca005d2c2420de.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/80/4ee6b0df70053f57.jpg[/img] Co tam? co tam? piesek, kotek? :diabloti: [img]http://images37.fotosik.pl/80/e069617f3b10839c.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/84/48bf2010b0f3aebc.jpg[/img]
  5. Hej! Miska zmieniona :lol::lol: Ale chyba ciężej się jej je niż z dużej :roll: :wallbash: Je jak świnka, rozrzuca dookoła chrupki i muszę zbierać i wpakowywać jej do pysia bo nie widzi że leży coś na podłodze. [quote]Hihi ja też mam tak, że jak widzę jakiś pniak to mówię Bzikowi 'hop' I mam psa na pniaczku[/quote] Nie ma to jak pozytywnie *******nięci w głowe :lol::loveu::loveu: Mi! Przenisłaś się do wawy, czy co? Gdzie Komorów? :cool3: Jutro jade na wystawe...muszę wcześnie....bardzo wcześnie wstać...w sumie się zastanawiam czy w ogóle iść spać :hmmmm: :PROXY5: Nie opłaca się kłaść na 3,5 h :lol: Mam zamiar na wystawie zaopatrzyć się w furminator :diabloti: Jak nie będzie toooo :mad: tooo foch na całej linii :evil_lol: I będę musiała kupić przez internet :angryy: Sesja z patolem. Usiedliśmy sobie na trawce, słoneczko grzało w plerki mmmmmmm, mogłabym tam siedzieć...siedzieć...ale czas mnie gonił...:peace: [img]http://images49.fotosik.pl/84/c044d89e64f92eea.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/80/0d05b9c58b21b2f1.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/84/b226056abf11ba84.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/84/592a45a6b2498a7d.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/80/fef891072f4643c9.jpg[/img]
  6. Nie ma mnie na nk :cool1: Wystarczy zajrzeć do galerii dogomaniaków :lol::lol::cool3:
  7. Ale podłoga, ale kanapa, ale kwiiiaaaki, ale suka :evil_lol:, ale...ale..ale... :mdleje::mdleje: :loveu:
  8. wow :crazyeye: 5 nóg? [url]http://images39.fotosik.pl/81/473c20508a859a57.jpg[/url] :cool1: Bardzo fajnie powychodziły foty!
  9. Inne? :hmmmm: :evil_lol: ojj tam glony, kij z glonami. Ja rybki będę podziwiać a nie glony :eviltong: Prrrroooszęęę :modla: :rolleyes:
  10. :lol::lol::lol::lol::evil_lol::evil_lol: Co za mina!
  11. :mdleje: Matko święta. Co to za pajace :evil_lol::errrr: Diabeł, chyba Ci się nudzi i przeszukujesz youtuba :evil_lol:
  12. A ja nie widzeę ava :-( [url]http://i573.photobucket.com/albums/ss171/Punia1/PSice/Tora/PICT3532.jpg[/url] :mdleje: :evil_lol::evil_lol: Duże owoce u was rosną, jakieś takie zmutowane czy coooo :razz::diabloti:
  13. Witaneczko! Ale wrzosyyyyyyy :loveu:
  14. Ja nadrabiam :eviltong: Cudny wyjazd :multi: Foty bomba i czekam na więcej :cool3:
  15. Ja też o błotnej kąpieli pomyślałam :evil_lol: Mi :crazyeye: Kope lat Cię nie było.
  16. Nie widać go :diabloti::evil_lol::evil_lol: Wszystkoego naj najlepszego dla Bucka :multi::BIG::new-bday:
  17. Ojejjj, Sarcia cyrkowiec :evil_lol::loveu::loveu:
  18. Ale wieści :multi: A gdzie jest domek? :oops: To teraz za małą :kciuki:
  19. Co za podobieństwo we fryzurze :lol::evil_lol: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/IMG147_640_x_480.jpg[/url] Nie mogłam się powstrzymać :evil_lol: Też jestem ciekawa co te dogi mają na łokciach :crazyeye::razz::razz: Ja będę focić jutro :lol:
  20. [SIZE="3"][B]Cekina, odbierz PW[/B] [/SIZE]:roll::roll:
  21. :hand: Ale zmiany. Musiałam się cofnąć bo nie wedziałam o jakim Helmucie mowa :evil_lol: Fajowa agama :cool3::cool3: Dobrze że to tylko 3 km.
  22. :multi: Rozmawiałaś z pańciostwem Czwartka? :lol: A jak on tam się czuje bo coś czytałam że niedomagał.... I głaski dla Ozzulca, niech moc będzie z nim przy wyciskaniu :lol:
  23. :evil_lol: fajny temat. Za czasów młodości Kaji nie można było za szybko się ubierać czy nawet szykować do wyjścia bo ta mała poczwarka wiedziała co się będzie dziać :evil_lol::lol::lol: Tu nawet słów nie trzeba było używać :lol: I żadne słowa nie działały żeby się uspokoiła. Był cyrk na kółkach :diabloti: Za to przy Masajku słowo IDZIEMY (niekoniecznie wypowiedziane do niego :cool1:)...Nooo w tym przypadku jest lepiej :evil_lol: Wystarczy że mu powiem "PIESEK ZOSTAJE". Piesek robi smutne oczka (tu powinna być taka emota ze smutnymi oczkami :evil_lol: nie mogę znaleźć) i idzie na dywanik :evil_lol:
  24. Jest zjawoskowa :loveu: Ale te oczka takie smutne...:(
×
×
  • Create New...