Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ale super :sweetCyb::sweetCyb: Czekamy od jutra na dalsze relacje! :loveu::loveu:
  2. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Zupełnie nie ten sam pies :evil_lol::evil_lol: Niesamowita jest. Chyba jakiś ONek i ben się zapałętał w genach :evil_lol:
  3. Czatuj na Bazarku. Czasami są. Albo od razu daj ogłoszenie że potrzebujesz.
  4. Chciałabym się przyłączyć do skarpeteczki :loveu: Poproszę o nr. konta. Filmik boski. Bardzo lubiłam Reksia :loveu: Brawo dla jamniczka :lol:
  5. Ezzy super sie prezenują na psiakach :loveu: :evil_lol: Madzik, są sztywne ale...w dotyku miękkie :evil_lol: :evil_lol: Są naprawde bardzo miłe w dotyku. [SIZE="1"]Ach, jak ja to składnie napisałam :evil_lol:[/SIZE]
  6. No i po co było dwa razy kłamać że wysłałaś? :shake: Naprawdę....nigdy nie zrozumiem takich ludzi... Lepiej się zajmij bezdomniakami a nie bazarkami, bo jak wiadać słabo Ci to idzie :cool1: Ja dojdzie to napiszę.
  7. O masz! A nie ma jej w pierwszym poście :razz: No i tu się robią schody bo to był bazarek poza Bazarkiem(ale to nie znaczy że można kogoś w bambuko robić:angryy:) Ogłosiła się w " Co chcecie kupić/sprzedać na bazarku" i ja się odezwałam do niej na pw, więc bazarku już nie wystawiała. No świetnie, to teraz chyba już mogę sobie pomarzyć o oddaniu kasy :cool1:
  8. :( O rany, ale ma pecha dziewczynka. Musi być dobrze, nie ma innej opcji. Budrysek, nie wiń siebie, to był nieszczęśliwy wypadek :calus:
  9. Ciężko coś powiedzieć. Zdjęcie źle zrobione, nie wiadomo jak wysoki ten piesek. Ogólnie mieszanka wszystkiego co popadnie :evil_lol: Może w 10 pokoleniu wstecz był jakiś szpic może spaniel... Kto go tam wie :evil_lol::evil_lol: Jest piękny i bajerandzki :loveu: On jest w schronie?
  10. Ja też. Że też wcześniej na to nikt nie wpadł :crazyeye: Rewelacyjny pomysł.
  11. Zgłaszam Cekinke13*. Nie wywiązała się z transakcji :angryy: Wszystko trwa od stycznia.... Na początku wszystko było pięknie cacy, szybki kontakt i odpowiedzi na prv. Od jakiegoś czasu szlag by trafił :angryy: Nie ma żadnego kontaktu z tą dziewczynką a na dogo sie udziela. Normalnie jak bym do ściany pisała. Dawałam jej tyle ostatnich szans...Ale moja cierpliwość się skończyła! Nie chciałam jej zgłaszać bo nie robi to dla mnie żadnej satysfakcji. Ale już nie wytrzymałam :roll: :angryy: Dziś napisałam do niej ostatni raz i cisza :cool1: Pisałam jej że w końcu ją zgłoszę a ona nic :-o Jakby to do niej nie docierało :niewiem: Skasowała mnie na 36 zł. Pieniędzy mi nie oddała; przedmiot do mnie nie dotarł. Jak mi kase odda lub wyśle to co ma wysłać anuluję z czarnej listy.
  12. Z psów kretynów robią :cool1: Już kiedys widziałam coś podobnego (ten patent z powyższego filmu jest uproszczoną wersją). Jakiś skośnooki to prezentował na labie. Z tym że na filmie było więcej bajerów bo lab miał plecaczek na grzbiecie i tam mieściły się torebki-harmonijki. BBeta :cool2:
  13. anetta

    Furminator

    [url=http://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,562300,0.html]Towar: COATMINATOR z czterema wymiennymi ostrzami. On-line Shop Germapol s.c.[/url]
  14. anetta

    Furminator

    W sumie po namysłach kupiła Coatminator z 4 ostrzami. Bo nie tylko uszaty będzie z tego korzystać :cool1: Będzie dla małych i dużych futer :evil_lol: plus kot :p
  15. anetta

    Furminator

    Jest, jest , jest :multi: Jak szybko doszło :crazyeye: Ja nie wiem jak oni to robią:cool1: Jedym razem prorytet idzie tydzień a nawet dwa :cool1: A jak umieją się sprężyć to praktycznie po jedyn dniu jest :cool1: Wstępnie przejechałam uszatego iiii :crazyeye: :multi::multi: NO NO! Na większe czesanie zabiorę go na dwór. Wezmę aparat :p Edit. Robiłam w trakcie na wszelki wypadek gdyby mi wszystko pofrunęło :evil_lol: [img]http://img27.imageshack.us/img27/205/dscf0019z.jpg[/img] [img]http://img27.imageshack.us/img27/4844/dscf0021z.jpg[/img] I na koniec. Troche pofrunęło w trakcie czesania a to co zostało. [img]http://img6.imageshack.us/img6/7845/dscf0022zu.jpg[/img] [img]http://img27.imageshack.us/img27/173/dscf0023z.jpg[/img] Się namachałam przy tym kurdupelku :p Stół by mi sie przydał :evil_lol: I tak wszystkiego nie wyczesałam :cool1: Jest rewelacyjny!
  16. Oj, ambitna, ambitna :cool3:
  17. [quote name='Arden']Bo może ty w innym klimacie zyjesz? :cool3: Będę potrzebowała dwóch rzeczy: - zdjęcia - z jakiego mam rysować - najlepiej w fajnej jakości, żebym się nie musiała domyślać gdzie jest jaka część psa :cool3: - nieograniczenie dużo czasu, bo mi dowalili na studiach i się uczę :shake: ale tak, możesz się uśmiechnąć ;) :crazyeye: Cudne! Bernuś z królikiem - i to żywym :loveu:[/QUOTE] Hmmm :cool1: Dobre pytanie. Suuper :multi: Zabieram się za szukanie. Nie spieszy mi się ;) Spokojnie możesz robić kiedy chcesz. Nie wiem czy zauwazyłaś, ten kjujik strasznie był zainteresowany ogonem berna :evil_lol: :evil_lol:
  18. :loveu::loveu: Piękny!! Och, jakie zdolne psisko :cool3:
  19. Niesamowita jest:lol::lol::lol:
  20. I żadnych sprzeczek? Fajnie wyglądają, każdy inny :evil_lol:
  21. Brawo, brawo! Tak trzymać :multi: :klacz:
  22. Agacia, [img]http://img6.imageshack.us/img6/591/beztytuu12z.jpg[/img] :p Arietis, [url=http://www.dogomania.pl/forum/f80/samouczek-instrukcje-wstawiania-zdjec-podpisow-itp-108248/]TU[/url] masz instrukcję. No, buźkę to mają sympatyczną :lol: [SIZE="1"]Dopiero w czerwcu będzie wystawa w Szczecinie.[/SIZE] Fajnie że się banerek podoba :evil_lol::evil_lol::loveu: Nooo dobrze, jak tak się upominacie :roll: Proszę. [img]http://images4.fotosik.pl/59/5857baa0f1fae3a7.jpg[/img] :diabloti:
  23. :multi: [url]http://images39.fotosik.pl/90/4023c398e95951c8.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  24. Filmik już wczoraj widziałam :) Ale mordulec potężny przy panience :oops:
  25. :-( zestresował się chłopaczyna... Na allegro sprzedajecie?
×
×
  • Create New...