Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. anetta

    Furminator

    Lab przebija wszystko :mdleje: :evil_lol::evil_lol: Bett, trzeba było pana zainteresować szczoteczka :cool3::diabloti: Ja też zamówiłam. W końcu :evil_lol:
  2. [img]http://skoatterwald.files.wordpress.com/2009/02/hondenpoep.jpg[/img] [img]http://www.polityka.pl/_gAllery/14/04/52/140452/mleczko_13_600.jpg[/img] :evil_lol:
  3. :kciuki::kciuki:
  4. Jak Hanibal :evil_lol: Zreszta każdy pies w tych skórzanych wygląda jak Hanibal ;) My mamy plastikowy :p A czemu zamieniłaś?
  5. Właśnie :watpliwy:
  6. To Galina nie lubi jeździć komunikacją? Ruda :turn-l:
  7. [quote name='weszka'][B]anetta, madziamn[/B] no co Wy :-o toż Totek od daaaawna nie sika. Miał takie występy na początku ale przeszły. Tak to jest że złe rzeczy sie dług pamięta, a jak jest dobrze to nikt nie pochwali :eviltong:[/QUOTE] Ciiiiiiii :evil_lol::evil_lol: :wolfie: Wydawało mi sie to tak niedawno :evil_lol: Dobrze ze Sympa nie zrobiła wielkiego halo na widok Totka :multi:
  8. Wow :loveu: Jestem pod wrażeniem :loveu::loveu:
  9. :shake::flaming: Brak słów na to wszystko :( Idiota :angryy: Trzymajcie się :glaszcze:
  10. :multi::multi: Diagnoza trafnie postawiona. To teraz już tylko czekać na wyniki. Super :multi:
  11. Basia, od razu po ocenach pojechaliśmy do domu. Tak piź....Nawet nie miałam kiedy pochodzić po stoiskach :shake: Więc nie ma co się smutkać :) Kuruje się, kuruje. Zamiast być lepiej jest gorzej :cool1: Siedze w chałupie. Obejrzałam Spidermana 3 :lol::lol: Agaciaaa, ktoś ją schował pod pazuche i nie chce się podzielić :mad: Arietis, witaj. Jak się żyje? świetnie :lol::lol::evil_lol: Duży piesek zamknięty w małym ciałku :diabloti: Skąd jesteś? Jamnicze, dziękować :loveu: Ładny mam banerek? :p :evil_lol: Sama zrobiłam :grins: Potrudziłam się trochę i jest :multi::evil_lol: Raz na ruski rok można się potrudzić :evil_lol: Miałam dylemata bo zrobiłam dwa. Ha! :lol::lol: Nie wiedziałam który dać to se wyliczanke zrobiłam :evil_lol::evil_lol: Zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/mega-bazar-ksiazki-figurki-telefon-swieczki-itp-do-12-04-a-134534/[/url]
  12. :shake::shake: Ciekawe ile jeszcze będzie takich popaprańców...
  13. To sporo ich masz. To ja poproszę o więcej rybek, bo jak na razie to dyskryminację widzę :diabloti:
  14. Jakie tu ubytki są :crazyeye: Życzenie noworoczne jeszcze widze:evil_lol:
  15. :crazyeye::mdleje: Przyłączam się do pyt. Doginki.
  16. [quote name='Vectra']oglądaliście polszate teraz ? o 23 ? nic nie napiszę .. obejrzę sobie odcinek Housa albo ze 4 .... bo jak napiszę , to mnie zbanują. ...... ale ciśnienie mi skoczyło[/QUOTE] :shake: Co było? Zgaduje że o psach, kotkach i innych ;)
  17. Kaczuchy na Wiejską :evil_lol::evil_lol: Co to jest za ślad? Ale tam ładnie :loveu: Edit. No nie :diabloti: Ja rozumiem..przeskakiwanie jednego posta nad drugi ale żeby 3 przeskoczyć :crazyeye: Skandal :cool1:
  18. :crazyeye: ale dorwała [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz319-1.jpg[/url] Fajny spacerek :loveu:
  19. :crazyeye: Ale miałaś przygody. Niezazdarszczam.
  20. [quote name='basia bonnie'] :crazyeye:No wiesz Anetta, kto jak kto, ale nie powiedziałabym,że Ty będziesz nieletnich rozpijać :diabloti: :beerchug::diabloti:[/QUOTE] Cichaj :evil_lol::evil_lol: No i dobrze Ci mama truje :diabloti: Ciachnijcie ją i będziecie mieć z głowy. Z tych nowych obróżek to niebieskie mi się podobają :lol::lol:
  21. [url]http://i40.tinypic.com/mlkrc8.jpg[/url] Sesja wściekłego lisa :cool2::evil_lol:
  22. [url]http://img207.imageshack.us/img207/8637/dscf5793.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Rysuneczek bowski, zwłaszcza złoty spanielek :loveu::loveu::loveu: Jakie on ma oczka...smutne.
  23. anetta

    czarno-ruda galeria

    [quote]nie, muszę się uczyć do kolokwium[/quote] :evil_lol: Interesujące. :crazyeye: Aleee, filmu to jeszcze nie widziałam. Nieźle. Ale zagwozdka z tym koteckiem. Miauuuuuuuuuu.
  24. Wszystkiego najlepszego Asia :multi::bigok: :drink1::new-bday:
  25. :crazyeye: Ale mnie tu dawno nie było :crazyeye: Takie zmiany :loveu::loveu: [SIZE="1"]Wszystko przez to że nie ma was w blożkach:mad:[/SIZE] Maluchy psie i ludzkie piękne :loveu::loveu: Marysia jaka duża :crazyeye::crazyeye: To jeżeli nie widać ciachania to po co w ogóle ciachać? :oops: Tak, wiem, czytałam to co napisałaś Puchu, ale ogonki nadal mają długie więc też mogą być narażone na urazy :oops:
×
×
  • Create New...