Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote name='Mi.'] no to jeszcze raz szwędałam się tu i tam... podróżowałam :oops: a teraz przyszłam bo się stęskniłam ale znikne jak wyzdrowieje ;). Cóż, będe czasami zaglądać;) Franek całkiem fajnie. Żyje!. Miałam ostatnio napady złości na niego i postanowiłam, że go sprzedam. Zaczęłam wystawiać ogłoszenia i szukać innego konia - Quartera. no cóż. Niestety pare osób utwierdziło mnie w przekonaniu, że Franek robi się coraz fajniejszy i to co udało się z nim zrobić przez ostatnie pare miesięcy graniczy z cudem. Utwierdził mnie w tym jeszcze mój tata, który wczoraj wrócił od niego z Krakowa i był nim naprawdę bardzo zauroczony. Moje maleństwo kochane :) nie jest doskonały ale uroczy. Pod koniec maja będzie pod Warszawą. Ale na krótko. Bo będzie ciepło - sezon i trzeba będzie zacząć trenować. :) kilka jego zdjęć..[/QUOTE] A gdzie byłaś? :cool3: Przechrzciłaś go na Franek? :lol: Quarter :crazyeye: Potężne konisko :razz: Piękny jest :loveu::loveu:
  2. A jaki kaganiec jej kupiłas? :lol: Z tego co pamiętam miała z materiału.
  3. Szalejecie. Gratulacje :multi::multi::multi: Jaką ładną pogode miałaś :crazyeye:
  4. Maleństwo? :cool3: Czyżby któreś z maluchów zostało? :cool3:
  5. Gratuluje wyników :klacz: :multi: Totek bezjajeczny. Super. Ciekawe czy nadal będzie sikać :roll: Fajna sprawa z tym pasem :cool3::cool3:
  6. Ja nie mod, ale kiedyś widziałam bazarek w którym osoba która wystawiała bazarek sama w nim licytowała.
  7. [img]http://img12.imageshack.us/img12/8321/dsc0223d.jpg[/img] [img]http://img144.imageshack.us/img144/8437/dsc0226m.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://img441.imageshack.us/img441/1314/dsc0229.jpg[/img] [url]http://img27.imageshack.us/img27/3435/dsc0234w.jpg[/url] [img]http://img26.imageshack.us/img26/6862/dsc0235t.jpg[/img] [img]http://img25.imageshack.us/img25/6186/dsc0236p.jpg[/img]
  8. No :evil_lol::evil_lol: Nie mam już więcej. [img]http://img26.imageshack.us/img26/2702/dsc0205t.jpg[/img] [img]http://img25.imageshack.us/img25/9202/dsc0207u.jpg[/img] [img]http://img24.imageshack.us/img24/8145/dsc0210y.jpg[/img] [img]http://img148.imageshack.us/img148/4452/dsc0215.jpg[/img] [img]http://img21.imageshack.us/img21/9146/dsc0217u.jpg[/img]
  9. [img]http://img25.imageshack.us/img25/396/dsc0169k.jpg[/img] [img]http://img24.imageshack.us/img24/1196/dsc0175h.jpg[/img] [img]http://img144.imageshack.us/img144/4151/dsc0183s.jpg[/img] [img]http://img441.imageshack.us/img441/3618/dsc0191.jpg[/img] [img]http://img27.imageshack.us/img27/8758/dsc0202p.jpg[/img]
  10. [img]http://img21.imageshack.us/img21/8956/dsc0133j.jpg[/img] [img]http://img4.imageshack.us/img4/2604/dsc0148w.jpg[/img] [img]http://img441.imageshack.us/img441/6484/dsc0149.jpg[/img] [img]http://img27.imageshack.us/img27/8738/dsc0150p.jpg[/img] chiłałka na kolankach :loveu::diabloti: [img]http://img26.imageshack.us/img26/588/dsc0164f.jpg[/img]
  11. [img]http://img4.imageshack.us/img4/9651/dsc0122b.jpg[/img] [img]http://img7.imageshack.us/img7/1931/dsc0125f.jpg[/img] :loveu::loveu: [img]http://img25.imageshack.us/img25/142/dsc0128a.jpg[/img] [img]http://img23.imageshack.us/img23/5318/dsc0129z.jpg[/img] [img]http://img22.imageshack.us/img22/374/dsc0131d.jpg[/img]
  12. [img]http://img25.imageshack.us/img25/8535/dsc0111p.jpg[/img] [img]http://img23.imageshack.us/img23/7434/dsc0112o.jpg[/img] [img]http://img22.imageshack.us/img22/7973/dsc0114vgi.jpg[/img] [img]http://img21.imageshack.us/img21/7260/dsc0118jhp.jpg[/img] [img]http://img19.imageshack.us/img19/2236/dsc0120l.jpg[/img]
  13. No to jeszcze troszkę :p [img]http://img25.imageshack.us/img25/9562/dsc0105t.jpg[/img] [img]http://img24.imageshack.us/img24/5687/dsc0106j.jpg[/img] [img]http://img23.imageshack.us/img23/9969/dsc0107q.jpg[/img] [img]http://img25.imageshack.us/img25/2287/dsc0108ywt.jpg[/img] [img]http://img7.imageshack.us/img7/7051/dsc0109ffy.jpg[/img]
  14. anetta

    Furminator

    Cockermaister. Masz ten Scośtam :evil_lol: Jak Ci się trzyma go w łapce? wygodny?
  15. A po zdjęciach tutaj wstawionych wygląda na czysty :evil_lol::evil_lol:
  16. Asia, jak tam? Na cisza u was na wątku....
  17. :( Wiem o czym piszesz Zaba... U nas jest to samo...Czasami jeszcze ojciec się wkurza jak podłoga zasikana :shake: Mi to tam nie robi różnicy gdzie Kajtek się załatwi, i tak sprzątam i tak.
  18. :multi::loveu::multi::multi: Co to za rybeńki :evil_lol: z pionowym paskiem? Masz tylko dwie odmiany? rybek?
  19. Hej ho! :evil_lol: Siedze w domu bo coś mnie bierze :diabloti: Byłam w ndz. na wystawie w Katowicach i "troche" :diabloti: wiało pod namiotem :mad: Rach ciach ciach i pojechaliśmy bo nie dało się wysiedzieć :shake: Furminatora nie kupiłam :angryy: Model który chciałam kupić to sprzedali w piątek i sobote :crazyeye: Wrr :mad: Dogomaniacy się rzucili czy co?! :diabloti: Miło że zaglądacie :loveu::loveu: Mi. pamiętam że miałaś kiedyś wpisane Komorów :lol: A zapamiętało mi się to bo kiedyś rozmawiałyśmy o jakimś spotkaniu w drodze gdy jade na działke :evil_lol::evil_lol::eviltong: Nowy aparacik? Nieeeee :cool1: Pati, za każdym razem jak patrze na tego ava to mam uśmiech od ucha do ucha :-D Hahahha, jest świetny :evil_lol: A tak w ogóle to kurcze blaszka zime miałam :angryy::angryy: Ja jej nie zamawiłam więc nie wiem... :mad:
  20. Ja też pamiętam:loveu: Jeszcze troche i koniec remontu :multi: Super wieści :multi: Klonek ma domek (:crazyeye::evil_lol:) :loveu::loveu:
  21. A tu nawalanki jak zwykle :evil_lol::evil_lol: [quote]A foto Furcia scęke dolną zgubiła?[/quote] :PROXY5: to już wiem po co Fur pojechała do PL :evil_lol: Podobno u nas są lepsi dentyści-sadyści... :diabloti::evil_lol::evil_lol:
  22. Wzruszające filmiki. Zepewnie jakaś szara mysz wzięta w ulicy która nie zna się na psach powiedziała by o tym corgi że go męczą :diabloti: I że powinni by go uśpić bo przecież piesek biedny bo na wózku jeżdźi :cool1: A mokrego szpica w pierwszych sekundach nie poznałam że to szpic :crazyeye::evil_lol::evil_lol:
  23. Śliczny cukiereczek :loveu:
  24. Ho ho ho, Tz się rozkręca :crazyeye::cool3: :loveu:
×
×
  • Create New...