-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Witamy Radosława :p A samochód za chwilę, za momencik, nie bęzie taki ładny i czyściutki :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Nie ma to jak Kości :cool3: Świetny serial. Uwielbiam patrzeć na te szczątki :evil_lol::evil_lol: Wcześniej oglądałam jeszcze Kryminalne zagadki Miami :evil_lol: -
Udału Ci się zdjęcia :loveu: te bagienka rewelka :cool3:
- 78403 replies
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
anetta replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']mam juz wpłaty od: Bjuta :loveu: Aneta T.-nie ma nicku :loveu:[/QUOTE] To ja, to ja :multi: Trzymaj się malutka:-( -
[quote name='miniaga']Jeśli twoim sąsiadem jest ten czarny pp (Winnie The Puff Resuruss) to i my jesteśmy prawie sąsiadkami, bo ja na wrzecionie mieszkam.[/QUOTE] :lol::lol: Tak, o czarnym mówie. No to jesteś dalszą sąsiadką :evil_lol: [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]A na wrzecionie też bywam bo moi dziadkowie tam mieszkają.[/COLOR][/SIZE] Dada, ucieszyłam się że akurat wtrafiłam na dogomaniackie futro a potem przeglądałam album i zobaczyłam Tobiego :eviltong: Czyli takie 2w1 w jedym poście :lol::lol::evil_lol:
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
anetta replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Jezuu :placz::placz: Ale bida...:placz::placz: Gdzie można wpłacać kase? -
[quote name='Dada']Anetta Jest i mój syneczek - Margrabia :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :)))) :multi: Genialny jest [url]http://lh6.ggpht.com/_M5ZIfS61qCw/SceNlOziefI/AAAAAAAAIB8/FKf-0r8jtdw/s576/11.jpg[/url] :loveu::loveu: Poszperałam w sieci :evil_lol: i się okazuje że to prawie sąsiad :crazyeye::loveu::loveu:
-
"zatyczka" buhahahaha dobre :roflt:
-
[img]http://img21.imageshack.us/img21/166/dscf4786.jpg[/img] [img]http://img21.imageshack.us/img21/8877/dscf4788.jpg[/img] [img]http://img22.imageshack.us/img22/6595/dscf4795.jpg[/img] Koniec.
-
[img]http://img21.imageshack.us/img21/5131/dscf4782.jpg[/img] [img]http://img21.imageshack.us/img21/4641/dscf4783.jpg[/img] [img]http://img21.imageshack.us/img21/4121/dscf4785c.jpg[/img]
-
[img]http://img208.imageshack.us/img208/8360/dscf4772.jpg[/img] [img]http://img208.imageshack.us/img208/3481/dscf4773.jpg[/img] [img]http://img21.imageshack.us/img21/8554/dscf4774.jpg[/img] Tatusiu, czemu oni wszyscy na mnie patrzą?? :look3: [img]http://img21.imageshack.us/img21/43/dscf4780.jpg[/img] :ekmm: [img]http://img21.imageshack.us/img21/6712/dscf4781.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[img]http://img207.imageshack.us/img207/5868/dscf4766.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/9580/dscf4767.jpg[/img] [img]http://img208.imageshack.us/img208/5783/dscf4768.jpg[/img] [img]http://img208.imageshack.us/img208/8762/dscf4769.jpg[/img] :loveu::loveu: [img]http://img208.imageshack.us/img208/8277/dscf4770.jpg[/img]
-
[img]http://img22.imageshack.us/img22/2474/dscf4748.jpg[/img] [img]http://img5.imageshack.us/img5/2691/dscf4749.jpg[/img] [img]http://img22.imageshack.us/img22/2694/dscf4750.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/4633/dscf4751.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/3664/dscf4752.jpg[/img]
-
[img]http://img22.imageshack.us/img22/6003/dscf4740.jpg[/img] [img]http://img22.imageshack.us/img22/3274/dscf4742.jpg[/img] [img]http://img22.imageshack.us/img22/999/dscf4743.jpg[/img] [img]http://img22.imageshack.us/img22/1007/dscf4744.jpg[/img] Fantastyczny był ten pies :loveu: [img]http://img22.imageshack.us/img22/8321/dscf4747.jpg[/img]
-
[img]http://img207.imageshack.us/img207/9384/dscf4753.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/6295/dscf4755.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/7088/dscf4756.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/5528/dscf4761c.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/6837/dscf4764d.jpg[/img]
-
Niestety mój aparat nie radził sobie zbytnio pod namiotem :shake: Z góry sorry za jakość. [img]http://img231.imageshack.us/img231/9383/dscf4733.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/2117/dscf4734.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/5782/dscf4735.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/3449/dscf4736.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/4006/dscf4737.jpg[/img]
-
Wróciłam :evil_lol: Wczoraj padałam na ryjek i nawet kompa nie włączyłam :evil_lol: Byłam na hali przez cały czas. Takiej zimnicy to nigdy nie zapomnę :diabloti: Spakowalismy manatki od razu po ocenach i do domu bo dłużej tam się nie dało siedzieć :mad: Tragedia! Mam troche fotek, ale musze je pozmniejszać. Wstawie je pewnie wieczorem ;) Gratuluję wszystkim :klacz:
-
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Masz gorączkę że tyle wstawiłaś? :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: "Zostaw, to moja smycz" :evil_lol::evil_lol: [url]http://img19.imageshack.us/img19/7066/s210309055.jpg[/url] Bardzo mi się to podoba :loveu: [url]http://img11.imageshack.us/img11/483/s210309013.jpg[/url] Ładne tło.
-
Za ten roczek :beerchug::beerchug: Jestem pod wrażeniem rysunków!
-
:hand: Gdzie byłaś jak Cię nie było? :evil_lol::evil_lol: Oo, Erga w sweterku...bardzo gustownym :cool3: Zajrzałam na tą stronkę co podałaś. Faaaajniutkie foty :razz: Jak tam Compan?
-
[quote name='malawaszka']hahaha Samba bezwład jak balonik nadmuchany helem :evil_lol::loveu:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie ma sznureczka :eviltong::evil_lol: Gratuluję Kojocie :klacz:
-
No właśnie :cool3: O jezu :evil_lol: "odejdź:diabloti:" [url]http://img26.imageshack.us/img26/8362/dsc2462.jpg[/url]
-
Z przyjemnością obejrzałam film :multi::multi: Świetnie zmontowany i muzyczka miła dla ucha :cool3: Psy zapierniczają cho chooooo :crazyeye: Brawo.
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
O to to to, bowskie! [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC04765.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Obroża cudna. Po co te trzecie kółeczko? Dwa sposoby spinania karabińczykiem? :cool3: -
[quote name='Arden']Niee, zająca by nie złapała - za duży, za szybki, przede wszystkim zbyt ostrożny (ale zające też mamy) - i dużo rzadziej spotykany. Królisie nie tylko w domach mieszkają, dzikie też są, to był wybitnie [I]Oryctolagus cuniculus :diabloti: [/I][/QUOTE] U mnie króliki nie biegają :diabloti: Ino żółwie i chomiki :roll::evil_lol: Mogę się uśmiechnąć do Cię o taki zajefajny rysuneczek?:cool3::cool3: :evil_lol::evil_lol: To tak apropo króliczków [url=http://www.youtube.com/watch?v=tGFiqjBibHQ&feature=related]YouTube - Crazy Rabbit and dog[/url]