Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. anetta

    bzik

    Motto :evil_lol::evil_lol: Nowy banerek, baardzo ładny :loveu: Ale żeście się czepły Ani nooooo :diabloti:
  2. :mdleje: Jamnicze, spleśniałe jamniki?! :diabloti: jeszcze takiego określenia do tej chwili nie słyszałam :crazyeye: :cool1:
  3. Asia, uśmiałam się!! Fantastyczne zdjęcia :evil_lol::evil_lol: To jedne z lepszch :roflt::roflt::roflt: [url]http://img24.imageshack.us/img24/747/unimage050.jpg[/url]
  4. Rudy spanielek strasznie mi się podoba :loveu::loveu: I głowa basseta, i Tazi w biegu :evil_lol: :loveu::loveu: Ten czarny spanielek ma jakieś oczy nie teges :hmmmm: :evil_lol: A poka fote z którego rysowałaś?
  5. anetta

    czarno-ruda galeria

    Ile Mony :crazyeye::evil_lol: Hhahaha spacer integracyjny :evil_lol: Ładniutki tez rudzik :loveu::loveu: [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5805.jpg[/url] Boshhh :shake::shake::shake: Tylko tyle z człeka zostało........ [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/flaci%20spacer/IMG_5877.jpg[/url]
  6. [quote]Jeszcze Ci się nie znudziły foty z wyjazdu?[/quote] Coś Ty :cool3: Przynajmniej mi się cieplej robi :evil_lol::evil_lol: Dawaj, dawaj:cool1: Swietne drzewo :crazyeye: Wygląda jak w jakiejś amazońskiej puszczy:cool3: Basia [url]http://i40.tinypic.com/vzk2mr.jpg[/url] :klacz:
  7. [url]http://i42.tinypic.com/2vvommu.jpg[/url] noo noo :cool3: Wykrok I klasa. Trzeba było dziewczyny przykryć gazetami :diabloti: :evil_lol: [url]http://i41.tinypic.com/24q1jwx.jpg[/url] Strasznie lubie Twoje foty, i te kolory :loveu::loveu: [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]Marzy mi się jakaś sesja lisa z uszatym...[/COLOR][/SIZE] Tutaj to mi się z podengo skojarzyła :evil_lol: [url]http://i44.tinypic.com/142wx00.jpg[/url] :eviltong: To nic ze one są uznane :evil_lol: A ci gimnazjaliści to strasznie wyrośnięci :evil_lol::evil_lol:
  8. [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Marzec%202009/4%20marzec/04032009-443.jpg[/url] Noo nieee. To sie na konkurs nadaje [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] Marianowi mięśnie się wyrabiają, wyrabiają :razz: Co to za yoreczka?! :diabloti:
  9. "pokłony dla Allaha" :roflt::roflt::roflt: Wkręciłaś się, najpier jeden, teraz drugi chcesz, potem następny i następny :evil_lol: Całkiem ,całkiem jest :cool1: A gdzie go chcesz?
  10. :hand: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/231082/00000095.JPG[/url] Wygląda jak pluszak :evil_lol: U mnie nie ma śladu śniegu. Istne szaleństwa :multi::multi: czy ten golden to ma tak na imię??:lol::lol::lol:
  11. Pokazujemy się światu :loveu: Są słodziutkie!
  12. Grupowe świetne :-D Szkoda że naprzemiennie nie siedziały :evil_lol::evil_lol:
  13. [url]http://images41.fotosik.pl/71/f753764eb2bcee95.jpg[/url] sweet :loveu: pędem do domu!:evil_lol: Poświata biega :multi::multi: :mdleje: Życze wytrwałości :kciuki: No to teraz się czaczną harce.
  14. Jestem pod wrażeniem chłopaków:razz::razz:
  15. A jamnisia siwiutka :loveu: Moja też ma 15. Cudny zwierzyniec :loveu:
  16. Pogratuluj Tz'owi. Szele są świetne :cool3: Czy on je robił na maszynie czy jak? :evil_lol: Widzę że Ty też masz smykałkę :razz: Noooo noooo. Brawo. Jak je zrobiłaś? Obejrzałam wsio. Żurawie zrobiły na mnie duże wrażenie :loveu: Ale fajnie że Aresowie się polepszyło :multi:
  17. [url]http://img19.imageshack.us/img19/8274/dsc0031w.jpg[/url] :crazyeye: Wysoka się zrobiła :evil_lol: [quote]Rafał mu dał gratis fajne fotele kubełkowe, pojeździł ów gość z tymi fotelami tydzień i przyjechał oddać , bo jak powiedział - choinka mu się nie zmieści[/quote] Looool :roflt:
  18. [url]http://img26.imageshack.us/img26/2860/dscf5527.jpg[/url] Ładna zawieszka na ściane :diabloti: Hej :D
  19. Więcej fot z wyjazdu prooszę :cool3: :loveu::loveu: Ten kociamber jakie ma zielone oczy :loveu: Gin pod piramidą :evil_lol::evil_lol:
  20. Przemoc! :diabloti::evil_lol::evil_lol: Podoba mi się aktyne spędzanie czassu z psem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ładny komplecik. Ta zabawka się odbija?
  21. Nooo, faktycznie dawno Cię nie było :crazyeye: Co do szczepienia to nie mam pojęcia :crazyeye:
  22. [quote name='gonia66']JA w ogole nie wiem dlaczego mam usuniety i co z tym zrobic???:shake:[/QUOTE] Przeczytać regulamin :eviltong::lol::lol: Zapewne miałaś nieregulaminowy i dlatego został usunięty przez moda.
  23. U corgi też się robi badania na PRA. Uszaty jest wolny.
  24. W końcu Saidi ma sobie równych ;) Merlaczek :loveu: Jakie miał oczka?
×
×
  • Create New...