-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Przecież nie mógł wyparować :roll: Ze nikt go nie widział? W lecznicach też porozwieszałaś?
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00021-1.jpg[/url] Wygląda to tak jakbyś robiła poklatkowo a potem zrobiła z tego jedno zdjęcie :evil_lol: A one tak biegły jedna za drugą, prawda? Ktoś musi mieć tupet żeby wstawiać na swoj ekonto nie swoje psy :angryy: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Co ten jelonek tam robił? :crazyeye: Po fotach widać że masz uniwersalnego psa :cool3: Do wszystkiego :evil_lol: -
Witam wiosennie :loveu: Czy Czwartka nazwali tak bo przybył do domu w czwartek? :lol:
- 78403 replies
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Jestem pominięta :obrazic: [quote]Nie zauważyłam wówczas ludzi wokół nas, nie wiem - chyba w tych porach nie jeżdżą autobusami[/quote] Tak, tak, tak sobie tłumacz :diabloti: Jak on biega :evil_lol: :loveu::loveu::loveu: Łapki plątu, plątu :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ja już wiem czemu tu go nie ma :PROXY5: Zajęty pozowaniem i nie ma czasu na bzdurki :cool3::evil_lol: -
Jezzcze młodziutka jest, widać po niej :loveu: Łapki grubiutkie. Fajniutka jest :loveu: Co tam jest z tyłu na fotach? Szklarnie?? :crazyeye:
-
Ile ładnych zdjęc widze :cool3: :loveu: Rany, ale sierotki :evil_lol: [url]http://images41.fotosik.pl/75/589d305e5d7fcb26.jpg[/url] :turn-l:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Uu, nie zazdroszcze choróbska i wykopków :roll: A jak tam się czujesz? -
Dawno mnie nie było a tu hiena duża, dziecko duże :crazyeye::crazyeye: [url]http://i41.tinypic.com/rbgr5c.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Podoba mi się zaklinanie pogody :evil_lol::evil_lol:
-
U łaa :razz: Super.
-
Wola, masz śliczną sunie :loveu: Marta, szacuneczek dla Tzta :cool3: Zdolniacha z niego. Zielone są fajowe.
-
Wielkie brawo! :klacz: Byliście super!! Gratuluje. Wielkie dzięki za filmiki :loveu::loveu::multi:
-
[quote name='betty_labrador']haha jeszcze jakies flaki z kici chodza :lol: no na pulawskiej dawno siedze- nie jestes w temacie :eviltong: ale zapraszam zapraszam. Przy okazji kupisz na zywo vivoga :cool3: :eviltong: i chetnie pogadam^^[/QUOTE] Same chodzą? :crazyeye: No właśnie, nie jestem w temacie :cool1: Gdzie ja na Puławską?! :mdleje: :lol::lol: Dla mnie to tam już ptaki zawracają :evil_lol::evil_lol: Za ile u was sa Vivogi? A będziesz w Katowicach w 22.03? :evil_lol: [quote name='Agnes'][B]Anetta[/B] ja mam z obrotowym, bo on jest podobno wiekszy - caly furminator przez co wygodniejszy. Natomiast (podobno) wielkosc ostrza sie nie zmienia. Tylko raczka - wygodniejsze to to i tyle ;) Grzebien tylko do dlugiej siersci sie nadaje - szeroki rozstaw zabkow[/QUOTE] Yhyyy :cool3: Cichaczem zajrzałam na Twego blożka, jak możesz to podasz mi ten kontakt? :cool3::evil_lol: I znowu biedne wymęczone psy :shake::shake: :evil_lol:
-
Ale żeście nagadali :crazyeye: :evil_lol::evil_lol: Agnes, a ten Twój jest inny :hmmmm: Na Karusku jest napisane że ma obrotowy grzebień. Czy przez ten grzebień lepiej się czesze czy coooo :cool3: [quote name='moon_light']moze sobie podjade z koniem wyprobowac ? :cool1:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: Chyba na koniu :evil_lol: [quote]wszystkie wyczesane psy mają bardzo smutne miny , Aza, spaniel, flatka[/quote] Dokładnie, też to zauważyłam :evil_lol: A z białaski Betty nic nie zostało :placz: I kto teraz będzie wisieć na ścianie? :placz::placz: [url]http://img90.imageshack.us/img90/7956/dscf5564.jpg[/url] Mówicie dziewczyny że Vivoga :hmmmm: Na razie robie obeznanie a potem będę szukać :p Zakupy w sieci to będzie ostateczność, wolałabym kupić w realu :cool1: Betty, a gdzie Cię wywiało aż na Puławską :crazyeye: :cool3: Dalej już nie mogłaś? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='kingula']Anetta a jaka siersc ma Twoj uszaty? Ja mojej suki tez nie moglam niczym wyczesac do konca, ma b.gesty podszerstek, ktory jest tak nabity ze stoi na boki jak u husky. Po furminatorze wlos zaczal ukladac sie w takim kierunku jak rosnie :p Z psa wielkosci foxterriera wyczesalam ostatnio 1,5 reklamowki podszerstka :crazyeye:[/QUOTE] Tak jak pisałam. Ma twardą i miękką. Fox --> :mdleje: Cer, gdzie zamawiałaś?
-
No i nie wiem! Zastanawiam się nad tym furminatorem.... Mam kwadratową głowę :diabloti: To lepiej kupić orginał (już wyższej ceny to nie mogli dać :roll::diabloti:) czy vivoga? :niewiem: A jak się nie sprawdzi na uszatym?! :placz: Sierść ma i twardą i miękką i dużo podszerstka. Kłaków co niemiara lata po mieszkaniu. Do usr... śmierci mogę go sobie szczotkować grzebykami, szczotkami, rękawicą... :diabloti:
-
[quote]chyba kolega mu się nie spodobał albo, co gorsze-zwinął mu patyk[/quote] To była sucz i to był jej patyk :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bzikowa, ja nie mam wiosny :eviltong: Jeszcze. :evil_lol: Dziękujemy za buziaki i kfffiatki. [img]http://img27.imageshack.us/img27/9761/schowek01tfl.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: Myślałam że na fotoszicie z nowym miechem procenty nabijają się od nowa a tutaj jest jak było :crazyeye: Czyli co, jak dojdzie do 100% to mi powywala foty?
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote]Bardziej na zachód A Tassu jest półbratem Norkowego[/quote] A gdzie, gdzie? :evil_lol: Dobrze, już dobrze :eviltong: :mdleje:mdleje: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/IMG_7643_640_x_480.jpg[/url] Ta fota przebija WSZYSTKO! Norewicz Wspaniały :evil_lol: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Jak wylazł? Za fraki go wyciągnęłaś? :evil_lol: Na łopatce, heheh, coraz wyżej idziesz :lol: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']no nie wiem czy moge mowic jak zrobione:eviltong: bo Tzt ma zamiar wystawic kilka na sprzedaz:lol: Anetta tak robione byly na maszynie przy czym złamał przy tym 3 igly:lol:[/QUOTE] Takie buty :cool3::cool3: :evil_lol: rewela :multi: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00487.jpg[/url] -
Hejka. Kiedy to ja tu byłam :oops: :p Sarcia zimowa (jeszcze) i wybiegana pod kocyczkiem sobie leży:bigok: Te sarny fajnie gęsiego biegły :lol::lol:
-
Życzę miło spędzonej nocki.
-
[quote]Goldenek ma na imię CZWARTEK[/quote] Fantastycznie :lol::lol::lol::lol:
- 78403 replies
-
[url]http://img294.imageshack.us/img294/8655/dsc2115.jpg[/url] Ciekawe porównanie łapek :razz: Gratuluje :lol: Prawie jak na Cruftsie:evil_lol: [url]http://img301.imageshack.us/img301/8167/dsc2152.jpg[/url]