-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia jak zwykle zabierają dech w piersiach. Poprosimy więcej fotek! -
Szukaj w dziale Tęczowy Most Anita. :(
-
Tylko Ci, którzy dostali zgodę allegro. Ale nie jest to trudne. Np. wiele schronisk ma takową zgodę, fundacji. Dałam Krzywołapka na forum amstaffów. Dziewczyny, podajcie nr konta do wpłat.
-
połamana, pogryziona, w ciąży...AMSTAFKA...Świercze Ma dom
doddy replied to Ewusek's topic in Już w nowym domu
Pierwsze ogłoszenia Lalki [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.adpedia.pl[/url] [url]http://www.adsy.pl[/url] [url]http://www.alegratka.pl[/url] [url]http://animalia.pl/[/url] [url]http://www.autogielda.pl/[/url] [url]http://www.bono-polska.pl/[/url] [url]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/url] [url]http://www.dwukropek.pl[/url] [url]http://www.etablica.com/[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl[/url] [url]http://www.gielda.bai.pl/[/url] [url]http://www.gieldaogloszen.pl/[/url] [url]http://www.gumtree.pl/[/url] [url]http://www.kokosy.pl[/url] [url]http://www.kupiepsa.pl[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/[/url] [url]http://www.mojpupil.pl/[/url] [url]http://www.najpewniej.pl[/url] [url]http://www.nasza.warszawa.pl[/url] [url]http://www.oferta.com.pl/[/url] [url]http://www.ofertownia.pl[/url] [url]http://ogloszenia.adverts.pl/[/url] [url]http://www.ogloszenia.moje.pl/index.php[/url] [url]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/url] [url]http://www.ojej.pl[/url] [url]http://www.olx.pl[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/[/url] [url]http://www.pchlitarg.info.pl[/url] [url]http://www.petsy.pl[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://www.pineska.pl/[/url] [url]http://www.polskastrefa.eu/[/url] [url]http://www.sprzedasz.pl[/url] [url]http://www.szybko-sprzedam.pl[/url] [url]http://www.tablica.com[/url] [url]http://www.tlenek.pl[/url] [url]http://www.top-ogloszenia.com/[/url] [url]http://www.trojmiasto.pl/[/url] [url]http://www.warszawa.gablota.com[/url] [url]http://www.vendito.pl[/url] -
Warto by było dla pitusia wystawić allegro cegiełkowe. Myślę, że może udałoby się zebrać potrzebną kwotę.
-
Padaczka nie jest podstawą do uśpienia psa.
-
Dzięki Ula. Mamy pierwsze 30zł od IN z f. amstaffów co miesiąc.
-
Niestety, dodatkowo nikt z dwóch ośrodków nie słyszał nic o zaginionym amstaffie. Czy jest możliwość, abyście sprawdzili chipa i tatuaż?
-
Co do Rypina, muszę pogadać z Lukaszem o ewentualnych chorobach maluszków. I on nie ma jeszcze kennela, musiałby mu ktoś pożyczyć na te kilka dni, jeśli szczylki miałby wcześniej przyjechać.
-
Sprawdzaliśmy Zaborze k. Częstochowy. Bezpośrednio od szkoleniowców dowiedzieliśmy się o 2 szkoleniach. Jedno seminarium, drugie szkolenie. Ludziom zapewne chodziło o seminarium nt. psów agresywnych. Jednak nie było na nim żadnego amstaffa.
-
4 - 12 listopad było szkolenie Wesołej Łapki w Zaborze. Oni nie mieli żadnego asta na szkoleniu. Po nich szkolenie miała Ewelina Włodarczyk z Krakowa. U nich także nie było żadnego asta na szkoleniu. W samym ośrodku w Zaborze odbiera jakiś nietrzeźwy pan, bo Kasia z nim rozmawiała i nic nie wie o żadnym zaginionym psie.
-
Domyśliłam się właśnie, że to to samo schronisko z którego była Kiara. Dlatego pytałam. Może postarajmy się zebrać fundusze na hotel? Kto się dołoży? Zbieramy deklaracje comiesięczne i jednorazowe.
-
Dokładnie. Nie jest to powód do uśpienia.
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Ja bym się jeszcze wstrzymała z ogłoszeniami, ale decyzja należy do dziewczyn. ;) -
Suczka Astka wydana ze schronu, czy znów do niego wróci?
doddy replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Nie, pita to z niej nie będzie. Po prostu mix amstaffa i już. :) -
Pytanie jest też, czy to nie będzie nic zaraźliwego sądząc po śmierci jednego ze szczeniaków. Czyli pytanie do dziewczyn, czy liczą sie z ryzykiem chorób wirusowych, czy mają poszczepione swoje psy i czy ewentualnie w razie parwo, nosówki - będą skłaniały się ku nie przyjmowaniu do siebie nieszczepionych psów na kolejne DT.
-
[quote]u mnie z leczeniem kiepsko bo wet jest tak jak by go nie było [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] najbliższy ok 30 km od nas a i z kasą krucho na razie :/[/quote] U Łukasza jest podobny problem niestety. My dla odmiany możemy wziąć dzidzię na DT ale tylko na czas leczenia. Można by pomyśleć, abyśmy my wyleczyli, a później przetransportować ozdrowieńca już do Okamii lub PRZECa. Tylko boję się jak my byśmy transporty po połowie PL znaleźli. Za tydzień mam transport Wawa - Poznań, ale w tydzień to pewnie dzieci nie wyleczymy :(
-
Czyli jakby były transporty to 1 sunia zostaje bez DT. W najgorszym stanie jest pręguska, więc najlepiej by trafiła do kogoś z możliwością leczenia. Do Łukasza najlepiej najzdrowsze, bo on dla odmiany pracuje.
-
Strasznie mi szkoda pręguski... Wygląda na najbardziej biedną z biednych.
-
Magda, 2 dziewczynki może przyjąć do siebie PRZEC - Łukasz na DT. Tylko dopiero w środku tygodnia, bo zakupi kennel na wszelki wypadek. Dodatkowo trzeba by mu dowieźć dzidzie w ok. Rypina. Choć z Trójmiasta to na szczęście nie jest hiper daleko. My jeden z naszych DT zapytamy także o możliwość przetrzymania suni.