Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Cioteczki, odpowiem Wam na Wasze pytania jeszcze dziś, ale za kilka godzin. :) Teraz nie mam dużo czasu, ale jak się obrobię to odpiszę.
  2. Gaston dojechał do Magdy cały i zdrowy i podobno jest super! Chodzi za Magdą jak gąska.
  3. W Raszynie mamy weta, który kastrował nasze psy. Koszt 200zł z tego co pamiętam.
  4. To samo. Tylko dajcie znać wcześniej kiedy mamy umawiać zabieg.
  5. Kana, za 200zł możemy ciachnąć bez problemu. Pokryjemy też koszty kastracji. ;)
  6. Nic nowego w sumie. Trochę bardziej się cieszy do Magdy.
  7. No właśnie... jakaś popsuta... tylko dorosłych zjada... Źle ją wyszkoliliśmy w fundacji...
  8. Tu: [url]http://jamor.fotosik.pl/albumy/698793.html[/url]
  9. Ogłoszenia czekolady: [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.adpedia.pl[/url] [url]http://www.adsy.pl[/url] [url]http://www.alegratka.pl[/url] [url]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/url] [url]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html[/url] [url]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3[/url] [url]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/url] [url]http://www.dwukropek.pl[/url] [url]http://www.etablica.com/[/url] [url]http://www.ewarszawa.com[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl[/url] [url]http://www.gielda.bai.pl/[/url] [url]http://www.gieldaogloszen.pl/[/url] [url]http://www.gumtree.pl/[/url] [url]http://www.kokosy.pl[/url] [url]http://www.kupiepsa.pl[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/ks-cat,20010,0.asp[/url] [url]http://www.najpewniej.pl[/url] [url]http://www.nasza.warszawa.pl[/url] [url]http://ogloszenia.adverts.pl/[/url] [url]http://www.ogloszenia.moje.pl/index.php[/url] [url]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/url] [url]http://www.ojej.pl[/url] [url]http://www.olx.pl[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/[/url] [url]http://www.pchlitarg.info.pl[/url] [url]http://www.petsy.pl[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://www.pineska.pl/[/url] [url]http://www.polskastrefa.eu/[/url] [url]http://www.psy.pl/adopcje/[/url] [url]http://www.rozglos.net[/url] [url]http://www.sprzedasz.pl[/url] [url]http://www.szybko-sprzedam.pl[/url] [url]http://www.tablica.com[/url] [url]http://www.tlenek.pl[/url] [url]http://www.top-ogloszenia.com/[/url] [url]http://www.warszawa.gablota.com[/url] [url]http://www.vendito.pl[/url] [url]http://www.zx.pl/[/url]
  10. Aga, idealnie by było, gdyby Legal trafił do DT. Można by go lepiej sprawdzić. A może w ostateczności autobusem? Do Raszyna jeżdżą normalnie, a dla psiaka to duża szansa.
  11. Mały wygląda fatalnie... Może jednak warto go pokazać dobremu ortopedzie? Póki jest młody. Dr Sterna, Janicki to szanowani lekarze w Wawie, nie wiem jak u Was. Ale porównując łapki do stanu poprzedniego to są nadal koszmarnie wyglądają + odparzenia się porobiły.
  12. Kolejne zdjęcia potworzycy czekoladowej. Jutro lalka ma pierwszych gości ;] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw7vdKa0SJI/AAAAAAAAAkI/nCxxaklgYg4/DSC_0131.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw7vdIHeVQI/AAAAAAAAAkM/SgJ7V6mGFoo/DSC_0134.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw7vdQUL7FI/AAAAAAAAAkQ/xaJjPd3kqdI/DSC_0138.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw7vdS35HRI/AAAAAAAAAkU/Cg_51XpJNk4/DSC_0139.jpg[/img]
  13. W sobotę przyjeżdża do Warszawy i trafia do hotelu. Chciał go w ogóle wziąć technik weterynarii ze Śremu, ale odpadł z uwagi że chciał by mieszkał w budzie. W sobotę więc Gaston zostanie warszawiakiem. Ogólny stan zdrowia super poza alergią.
  14. Jeszcze jedna fotka [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw6DKAF9soI/AAAAAAAAAkE/nVouR5F8f-8/DSC_0123.jpg[/img]
  15. Andzia, ogłaszałaś gdzieś Konę? Chcę się wziąć za ogłoszenia a nie chciałabym dublować.
  16. http://www.dogomania.pl/threads/174499-Bulikowe-Kartki-A-wiAE-teczne-Fundacja-AST-06-12-09-do-21-000
  17. Tajgula ślicznie wyrosła!
  18. Aleś ciotka fajny bazarek zrobiła. ŁAŁ!
  19. Dom w Krakowie by wziął Malinkę z zamkniętymi oczami, gdyby nie nagłe trafienie męża do szpitala. Państwo musieli po prostu zrezygnować z adopcji.
  20. Mało kto niestety dzwoni w ogóle o psiaki :(
  21. Oczywiście Pompon tyż żyje bo jesteśmy z Zusą w stałym kontakcie.
  22. Po raz kolejny robimy akcję sprawdzania co słychać u naszych psiaków po adopcji. Ze sprawdzonych na dzisiaj: Tajga (An1a była na wizycie poadopcyjnej, wszystko super) Uzi vel Zuzia (ja ją widziałam osobiście, serdelek taki jak był) Lola (wszystko u nich dobrze, mam fotki ale w tel) Stefan (wszystko super, też dostałam MMS) Małgosia vel Moly (wszystko dobrze, czekamy na fotki) Benio (wszystko dobrze, Kamil obiecał zarejestrować się na niebieskim w wolnej chwili) Tyron (wszystko dobrze, mam fotki) Toudi (wszystko dobrze, przeprowadził się ale też do Wawy) Sunię znalezioną na Okęciu, odebrał od nas wczoraj właściciel. Okazała się Herą. Radość była ogromna. Od wczoraj mamy sunię KONĘ pod opieką. Jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/145192-Pitbullka-red-nose-juA-w-domu[/url]
  23. Melduję, że Zuzia żyje, bo ją ostatnio widziałam przechodzącą przez pasy z mamą Agnieszki. :)
  24. Monit miał niedawno niezapowiedzianą kontrolę poadopcyjną ponieważ tel Marzeny nie odpowiadał. :) Okazało się, że wszystko jest w należytym porządku. Aga, dzięki za błyskawiczną pomoc!
  25. U Stefanka Wielkiego wszystko dobrze :) Powiedziałabym, że nawet zbyt dobrze bo tyje i tyjeeee. Mam jego zdjęcia, ale MMS i nie mogę wstawić. :(
×
×
  • Create New...