-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczki, odpowiem Wam na Wasze pytania jeszcze dziś, ale za kilka godzin. :) Teraz nie mam dużo czasu, ale jak się obrobię to odpiszę. -
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
W Raszynie mamy weta, który kastrował nasze psy. Koszt 200zł z tego co pamiętam. -
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
To samo. Tylko dajcie znać wcześniej kiedy mamy umawiać zabieg. -
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kana, za 200zł możemy ciachnąć bez problemu. Pokryjemy też koszty kastracji. ;) -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nic nowego w sumie. Trochę bardziej się cieszy do Magdy. -
Ogłoszenia czekolady: [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.adpedia.pl[/url] [url]http://www.adsy.pl[/url] [url]http://www.alegratka.pl[/url] [url]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/url] [url]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html[/url] [url]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3[/url] [url]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/url] [url]http://www.dwukropek.pl[/url] [url]http://www.etablica.com/[/url] [url]http://www.ewarszawa.com[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl[/url] [url]http://www.gielda.bai.pl/[/url] [url]http://www.gieldaogloszen.pl/[/url] [url]http://www.gumtree.pl/[/url] [url]http://www.kokosy.pl[/url] [url]http://www.kupiepsa.pl[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/ks-cat,20010,0.asp[/url] [url]http://www.najpewniej.pl[/url] [url]http://www.nasza.warszawa.pl[/url] [url]http://ogloszenia.adverts.pl/[/url] [url]http://www.ogloszenia.moje.pl/index.php[/url] [url]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/url] [url]http://www.ojej.pl[/url] [url]http://www.olx.pl[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/[/url] [url]http://www.pchlitarg.info.pl[/url] [url]http://www.petsy.pl[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://www.pineska.pl/[/url] [url]http://www.polskastrefa.eu/[/url] [url]http://www.psy.pl/adopcje/[/url] [url]http://www.rozglos.net[/url] [url]http://www.sprzedasz.pl[/url] [url]http://www.szybko-sprzedam.pl[/url] [url]http://www.tablica.com[/url] [url]http://www.tlenek.pl[/url] [url]http://www.top-ogloszenia.com/[/url] [url]http://www.warszawa.gablota.com[/url] [url]http://www.vendito.pl[/url] [url]http://www.zx.pl/[/url]
-
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Aga, idealnie by było, gdyby Legal trafił do DT. Można by go lepiej sprawdzić. A może w ostateczności autobusem? Do Raszyna jeżdżą normalnie, a dla psiaka to duża szansa. -
Mały wygląda fatalnie... Może jednak warto go pokazać dobremu ortopedzie? Póki jest młody. Dr Sterna, Janicki to szanowani lekarze w Wawie, nie wiem jak u Was. Ale porównując łapki do stanu poprzedniego to są nadal koszmarnie wyglądają + odparzenia się porobiły.
-
Kolejne zdjęcia potworzycy czekoladowej. Jutro lalka ma pierwszych gości ;] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw7vdKa0SJI/AAAAAAAAAkI/nCxxaklgYg4/DSC_0131.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw7vdIHeVQI/AAAAAAAAAkM/SgJ7V6mGFoo/DSC_0134.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw7vdQUL7FI/AAAAAAAAAkQ/xaJjPd3kqdI/DSC_0138.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw7vdS35HRI/AAAAAAAAAkU/Cg_51XpJNk4/DSC_0139.jpg[/img]
-
Jeszcze jedna fotka [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw6DKAF9soI/AAAAAAAAAkE/nVouR5F8f-8/DSC_0123.jpg[/img]
-
Andzia, ogłaszałaś gdzieś Konę? Chcę się wziąć za ogłoszenia a nie chciałabym dublować.
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.dogomania.pl/threads/174499-Bulikowe-Kartki-A-wiAE-teczne-Fundacja-AST-06-12-09-do-21-000 -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tajgula ślicznie wyrosła! -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Aleś ciotka fajny bazarek zrobiła. ŁAŁ! -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dom w Krakowie by wziął Malinkę z zamkniętymi oczami, gdyby nie nagłe trafienie męża do szpitala. Państwo musieli po prostu zrezygnować z adopcji. -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mało kto niestety dzwoni w ogóle o psiaki :( -
Oczywiście Pompon tyż żyje bo jesteśmy z Zusą w stałym kontakcie.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Po raz kolejny robimy akcję sprawdzania co słychać u naszych psiaków po adopcji. Ze sprawdzonych na dzisiaj: Tajga (An1a była na wizycie poadopcyjnej, wszystko super) Uzi vel Zuzia (ja ją widziałam osobiście, serdelek taki jak był) Lola (wszystko u nich dobrze, mam fotki ale w tel) Stefan (wszystko super, też dostałam MMS) Małgosia vel Moly (wszystko dobrze, czekamy na fotki) Benio (wszystko dobrze, Kamil obiecał zarejestrować się na niebieskim w wolnej chwili) Tyron (wszystko dobrze, mam fotki) Toudi (wszystko dobrze, przeprowadził się ale też do Wawy) Sunię znalezioną na Okęciu, odebrał od nas wczoraj właściciel. Okazała się Herą. Radość była ogromna. Od wczoraj mamy sunię KONĘ pod opieką. Jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/145192-Pitbullka-red-nose-juA-w-domu[/url] -
Melduję, że Zuzia żyje, bo ją ostatnio widziałam przechodzącą przez pasy z mamą Agnieszki. :)
-
MONIT zamieszkał u nowych "rodziców" w Gliwicach :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Monit miał niedawno niezapowiedzianą kontrolę poadopcyjną ponieważ tel Marzeny nie odpowiadał. :) Okazało się, że wszystko jest w należytym porządku. Aga, dzięki za błyskawiczną pomoc! -
U Stefanka Wielkiego wszystko dobrze :) Powiedziałabym, że nawet zbyt dobrze bo tyje i tyjeeee. Mam jego zdjęcia, ale MMS i nie mogę wstawić. :(