Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. O mamo... tragedia te szczeniaki... Kolejny psiak z wyrokiem uśpienia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174224-Amstaff-czy-ktos-go-nie-szuka[/url]
  2. W którym schronisku jest psiak? I jaki jest ostateczny termin odebrania psa ze schroniska, aby nie został uśpiony? Jaka jest nazwa miejscowości, w której psiak został znaleziony i w której odbywają się szkolenia? Czy możesz wpłynąć na schronisko, aby odroczyli termin eutanazji? Co ważne, czy ktoś z Was chciałby się zrzucić na hotelik dla bidaka, aby nie został uśpiony?
  3. Na prośbę Magdy, wrzucam 2 filmiki Zosi. Mam nadzieję, że mi się uda... [URL]http://www.youtube.com/watch?v=YuXXNlgtAvM[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=rV2RVNVOn9U[/URL]
  4. Dzisiaj ogłoszę niunię z tym tekstem i zobaczymy czy będzie jakiś odzew.
  5. Dzięki wielkie Pinkmoon za pomoc dla Czarusia. Jesteś nieoceniona!
  6. Ulka12, załóż psu pilnie nowy wątek z fotkami i informacjami. Może uda się zorganizować pomoc dla bidaka, żeby go nie usypiali.
  7. Imię zostało. Był kąpany początkowo w kagańcu dla bezpieczeństwa, ale przy wycieraniu już był bez i chętnie się miział. W ogóle bardzo go ciągnie do domu.
  8. Ja to bym coś jeszcze dopisała, aby ładniej było :) Np. jakiego domu szukamy, że bez dzieciów, bez psów, że odpowiedzialnych, że domku z ogrodem bądź mieszkania z windą itp. Miasto i nr tel też by się przydały :) Zdjęcia cudne. Jak już będzie całościowy opis, to chętnie ją zacznę ogłaszać.
  9. Post edytowany. :p
  10. Delph, ogromna prośba o napisanie tekstu o Lalce :)
  11. Czaruś wczoraj został wykąpany. Bardzo mu się podobało :)
  12. Gaston czuje się bardzo dobrze. Nie ma wymiotów, nie ma biegunki. Mamy mu tylko dostarczyć karmę dla alergików. Jak stan będzie nadal taki dobry, to w przyszłym tygodniu zostanie wykastrowany oraz zachipowany (jeszcze za pobytu w lecznicy).
  13. U Malinki wszystko dobrze. No prawie wszystko. Po sterylce i mastektomii doszła bardzo szybko do siebie. Po nich miała pobierany wymaz z gardła, ponieważ antybiotyki nie działały. Przy okazji miała wyczyszczone ząbki. Ustalono antybiotyki, na które jest "wrażliwa" i obecnie jest doleczana. Dodatkowo Malina się przeprowadziła do innego DT :) Do Maćka od Kasi Fetowej, gdzie jest pojedynczym zwierzakiem. Bardzo dobrze to na nią wpłynęło. Była szansa super domku w Krakowie, jednak z powodu choroby adopcja nie doszła do skutku, czego bardzo żałujemy.
  14. Mam dobre wieści :) Gaston wczoraj już lepiej się czuł po szybkiej reakcji wetów i szybkim leczeniu. Przestał wymiotować. Dzisiaj czuje się już zupełnie dobrze. Dostał posiłek i nie wymiotuje, ani nie ma sraczki. UF!
  15. Mam dobre wieści :) Gaston wczoraj już lepiej się czuł po szybkiej reakcji wetów i szybkim leczeniu. Przestał wymiotować. Dzisiaj czuje się już zupełnie dobrze. Dostał posiłek i nie wymiotuje, ani nie ma sraczki. UF!
  16. W wolnej chwili wstawię zdjęcia z wczorajszego spaceru.
  17. W sobotę zabraliśmy kolejnego amstaffa ze Swarzędza (był w schronisku 5 dni). Oddaliśmy go na obserwację w kierunku pawro do lecznicy. Niestety dziś już wiemy, że ma parwo. Tak więc parwo niestety szaleje w dużym stopniu w schronisku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/173044-Zostawili-psa-astka-przywiazanego-do-ogrodzenia-z-kartkAE-na-pastwAE-losua-POMOCY?p=13530804#post13530804[/url]
  18. Niestety Gaston ma parwowirozę. Wczoraj było dobrze, dzisiaj już leży pod kroplówkami. Sra krwią i jest słaby. Biedny pies. :-( Oby miał więcej szczęścia niż Capri.
  19. Iwona wczoraj była u niego i zabrała na spacer. Objawów parwo na razie nie ma. Tylko niebywale śmierdzi. Do ludzi miziasty, do psów z odległości się nie rzuca (z bliska nie sprawdzany). Z obserwacji Iwony starszy niż 11 miesięcy.
  20. Dziewczyna, która go przywoziła do Magdy powiedziała że został oddany przez właściciela.
  21. [quote name='agnieszka24']Byłyśmy dziś na kontroli u weta. Osłuchowo jest już bardzo dobrze. Nadal obie dziewczyny dostaja anytbiotyk. Mała kaszle juz bardzo żadko - tylko rano. Niepokojąco jest tylko to, że strasznie się gryzie i drapie. Pojawiają się kolejne zmiany skórne.. Takie małe swędzące strupki. Wiem, że na zeskrobinie nic nie wysło, ale wetka podejrzewa nużycę. :placz: Obramówki oczu robią się łysawe. Jutro mała dostanie Advocata.[/QUOTE] Plus, że Advocat działa także na świerzba w razie co.
  22. Dzięki za pamięć. Niestety Roki nie załapał się na sobotnią sesję. Ostatnich psów zdjęcia nie wyszły, bo było zbyt ciemno. :-(
  23. Jest strasznie dziwny... ze zmiennymi nastrojami od radości po katatonię, mało ukazujący swoje emocje, zmieniający w sekundy swoje zachowania ze skrajności w skrajność, jakby wycofany, ale zarazem bez typowych oznak. Ten pies jest straszną zagadką. Najlepiej by było, aby dziewczyny ze schroniska wydobyły nr tel do właściciela, może on by nam wyjaśnił co było powodem oddania go do schroniska.
×
×
  • Create New...