Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Wczoraj Herę odebrał właściciel :) Znalazł anons w necie. Zgłaszaj uprzednio zaginięcie do schroniska na paluchu, ja znalezienie, ale jak zwykle paluch nie pomógł :( Ważne że Hercia wróciła do domu.
  2. Wieści Adelkowe z 10.11.09. [quote]Witaj Kasiu, Tak obserwuję te moją psinkę i muszę Ci powiedzieć, że Adelka przeszła już okres aklimatyzacji na nowym miejscu. Traktuje mnie jak swojego ( tylko swojego) człowieczka. Obowiązkowo każdego dnia jestem wycałowana( właściwie to wyśliniona ). Na dodatek pilnuje mnie jak oosbistą zdobycz, każdy kto się jej nie spodoba jest obszczekany pod drzwiami, wszędzie wszystko co nowe jest po tysiąc razy obwąchane i zbadane dla pewnosci. Dba o moją linię jak najlepszy ditetyk-bo nic przy niej nie wolno mi zjeść....cóż pożera mnie wtedy wzrokiem nie rozumiejąc dlaczego ja coś podjadam a ona nie ( ostatnio mi keczup porwała z lodówki- i wylizała ile się dało nim dałam radę jej odebrać). Na dodatek aby mi w nocy zimno nie było, zakrada się do mnie jak śpię i czuwa ( chrapiąc na całego-aha ha ha). Sąsiedzi też ją bardzo polubili, początkowo widziałam w oczach obawę ( wszak to pies morderca) ale po tym jak sąsiadce zjadła banany z siatki w windzie pokochano ją jako psa wielbiciela bananów na dodatek po pożarciu banana zadowolona podała sama łapę sasiadce - kobieta się rozpłynęła jak to zobaczyła ( ta siateczka wypadła z ręki mojej sąsiadce a Adelka juz się banankami zajęła po swojemu-no straszny z niej łakomczuch). Oczywiście proszę nie mysleć że mała tyje na potęgę...od czasu do czasu cos sobie przękąsi smacznego i tyle. Kasia nie martwcie się więc o Adelcie, ten pies zachowuje się czasem jak zwariowany szczeniak ( szczególnie jak biegamy razem-dla nie to jest najlepsza zabawa). Mała sobie świetnie radzi....w dalszym ciągu nie pozwalam jej samej biegać....boję się odpiąć ją ze smyczy bo jak wychodzimy to pora jest taka na wyprowadzenie psa, więc lepiej jej nie stresować. Pozdrowionka Dla Ciebie Kasiu i oczywiście Madzi. Pa dziewczyny.[/quote] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw3YfE6KXNI/AAAAAAAAAjQ/aUfNULQB4Mk/Kanapa%20Adeli%20003.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw3Ye91mldI/AAAAAAAAAjM/9AwxF3NXIuY/Kanapa%20Adeli%20001.jpg[/img]
  3. Tora u Magdy zamieszkała w domu. Przenosiny zniosła idealnie, bez wycia i demolki. Zostaje też specjalnie w klatce, ale... specjalistka otwiera zasuwki łapami i wychodzi... ostatnio wyszła, zjadła karmę szczeniakom i wróciła spać do klatki.
  4. Kontaktowałam się dzisiaj z p. Beatą od Moli (Małgosi), bo wybiórczo sprawdzamy co słychać w domach po adopcji. Wszystko u Moli dobrze i mamy obiecane zdjęcia.
  5. Ula, podam Ci na pw nr tel do dziennikarza. Obiecałam mu, że się z nim skontaktujesz. Mam nadzieję, że nie przysporzyłam Ci dużego kłopotu.
  6. [B]Deklaracje:[/B] MagdaH - 10zł (miesięcznie) wojtito - 50zł (miesięcznie) Buniek - 20zł (miesięcznie) [B]RAZEM: 80zł[/B] Aga, Twoja i Wojtito deklaracje sa co miesięczne?
  7. Aga, jak dzwonią ludzie to może przekazuj im też że są inne psiaki do adopcji. My często zamiennie polecamy inne psy i dużo dobrych domów się znalazło w ten sposób.
  8. Andzia, jak najbardziej ogłaszaj. :) Dzięki za pomoc.
  9. Ulka12, pilnie potrzebny mi Twój nr telefonu. Częstochowska prasa chce opisać historię tego psa i chce się z Tobą skontaktować.
  10. Zdjęcia Kony z porannego spaceru: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw0ZOHWAOHI/AAAAAAAAAiY/_ZlJtkq7I9I/s512/DSC_0097.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw0ZOdB14bI/AAAAAAAAAic/cU6tWEE85os/DSC_0113.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw0ZOVGw2qI/AAAAAAAAAig/JxGmacophFM/Kona1.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw0ZOtcztMI/AAAAAAAAAik/woQjJbHlsUA/s512/DSC_0100.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw0ZOpl_KJI/AAAAAAAAAio/XOfygAeakco/s512/DSC_0106.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Sw0ZVve2khI/AAAAAAAAAis/JLlYYXvLjl4/DSC_0110.jpg[/img]
  11. Może wstrzymajcie się z wpłatami aż ewentualnie weźmiemy psiaka. Musimy uzbierać minimum 450zł deklaracji, a mamy dzięki Wam 60zł.
  12. Ile czasu ma pies na opuszczenie schroniska?
  13. Rozmawiałam z mężem Hajii, bo Monika nie ma telefonu (tak mi przekazał jej mąż). Nie będę pisać całości co usłyszałam, bo w sumie i po co... w skrócie nie mamy co liczyć na ich pomoc, bo oni już psa przecież oddali i nie mogą odpowiadać za czyjeś dalsze decyzje. Nie pomogą nam nawet w odbiorze książeczki Kony (poprosiłam ostatnich właścicieli Kony, aby oddali książeczkę, powiedzieli że odniosą ją do Hajii, jak się okazało nastręczyłam kłopotów).
  14. Pinkmoon, tylko ja niebardzo cokolwiek bym dała Greven na DT :)
  15. Udało się :)
  16. Ustalone :) LILUtosi, wielkie, wielkie dzięki!
  17. Załamana jestem... nawet nikt 100km nie chce suni podwieźć. :(
  18. Czy naprawdę nikt nie może pomóc???
  19. Simona jest pod opieką Fundacji Maja?
  20. Aga, a Ty znasz może tego psiaka osobiście? Bo się zastanawiam, czy właściciele np. nie zatajają, że pies jest agresywny i stąd decyzja o uśpieniu. Przydałoby się, aby ktoś zobaczył go na żywo.
  21. Na razie skupiam się na transporcie, bo ja tylko dzisiaj w nocy dam radę po nią jechać. Potem do niedzieli będę pracować non stop.
  22. Nic o Konie nie wiadomo, poza tym że w schronisku była przerażona.
  23. Nie może, bo ma spotkanie służbowe o 19, a w nocy nie może bo Luna szczeka.
  24. Kona już jest poza schroniskiem. Udało mi się załatwić, że dziewczyna ze schroniska ją przetrzyma do transportu. Tylko pomoc w transporcie mi na dzisiaj potrzebna. :(
  25. Mam ogromną prośbę do Wrocławian, poszukuję transportu na dzisiaj w nocy z Wrocławia do: - Katowic, - Kielc - Warszawy - Opola dla pitbullki. Dzisiaj w nocy to jedyny moment kiedy mogę ją odebrać, ale nie dam rady obrócić Wawa - Wrocław - Wawa, dlatego mój apel o pomoc. Zwrócę koszty oczywiście. POMOCY!
×
×
  • Create New...