-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Dzwoniłam do schroniska na Skarbowców. Wzięli mnie za debila :) ale się nie dziwię... Konę oddał ojciec tej dziewczyny mówiąc, że ją znalazł... ja dla odmiany mówiłam, że właścicielka właśnie ją oddała i wyszłam na debila. Udało mi się umieścić Konę na szybko u dziewczyny, która była w schronisku i dzisiaj, jutro mam ją odebrać. Jedyny dzień jak mogę po nią jechać, to dzisiaj w nocy. Szukam pomocy w postaci transportu Wrocław - Katowice, Kielce itd. aby było mi bliżej z Warszawy. Nie dam rady obrócić Wrocław - Warszawa - Wrocław.
-
Ja też poszukuję DT dla 6 miesięcznej pitbullki red nose. :)
-
Zadzwoniłam do pani od Kony. Powiedziała mi, że dodzwoniła się do męża Hajii, ale on nie mógł wziąć do niej Kony, więc odwiozła ją do schroniska.... bo o 17 ma samolot do Londynu...
-
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Niestety Legal nie dogaduje się z psami. Musiałby być oddzielany. -
[B][COLOR=Red][U]PSY Z WYROKIEM EUTANAZJI: [/U][COLOR=Black]1) MAMA SZCZENIAKÓW Z Dąbrówki [/COLOR][/COLOR][/B]Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/174226-Amstaffki-czy-szkielety-Szczeniaki-z-pseudo-UMIERAJAE-w-schronisku-DT-na-juA-pomocy"]http://www.dogomania.pl/threads/174226-Amstaffki-czy-szkielety-Szczeniaki-z-pseudo-UMIERAJAE-w-schronisku-DT-na-juA-pomocy[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/226/7368858bdb451930.jpg[/IMG][/URL] [B]2) ok. CZĘSTOCHOWY [/B] Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/174224-Amstaff-czy-ktos-go-nie-szuka"]http://www.dogomania.pl/threads/174224-Amstaff-czy-ktos-go-nie-szuka[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/117/6d337775b15c81ef.jpg[/IMG][/URL] [B]3) LEGAL[/B] (nie ma wątku na forum) [URL="http://www.dogomania.pl/174287-AMSTAFF-LEGAL-za-10-dni-zostanie-uA-piony-prosimy-o-pomoc?p=13559503#post13559503"]http://www.dogomania.pl/threads/174287-AMSTAFF-LEGAL-za-10-dni-zostanie-uA-piony-prosimy-o-pomoc?p=13559503#post13559503[/URL] [B]4) ROKI[/B] (nie ma wątku na forum, zaraz wstawię) [B] 5) PRĘGUS[/B](nie ma wątku na forum, zaraz wstawię) Zostało 5... Koka uśpiona... Pako na szczęście szczęśliwie w DT.
-
Tak. Monika zmieniała nr tel jakoś jak oddawała ma Tesię. Maila ma tego samego, więc mam nadzieję że pani uda się z nią skontaktować. Jutro w dzień zadzwonię do pani od Kony i dowiem się co się stało.
-
Godzinę temu dzwoniła właścicielka Kony z prośbą o nr tel do Hajaa, bo chce oddać sunię. Byłam w szoku godziny i samego faktu oddania, że nawet nie zapytałam dlaczego. Czy ktoś ma aktualny nr tel do Moniki? Ja niestety nie mam. Prosiłam Panią, aby napisała maila do Moniki.
-
Oby udało się odnaleźć właścicieli.
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Negra jest leczona na świerzba. Robiliśmy jej także testy alergiczne bo się ciągle drapała. Jest uczulona tylko na wieprzowinę i saletrę. Doszła wpłata od Magdy D. na kwotę 40zł. Koszty dermatologa (testy, zeskrobiny, Advocate) 156zł. -
Doszły jeszcze wpłaty na Capri. Pełne rozliczenie Capri. Wpłaty: Małgorzata M. 20zł Joanna M. 100zł Edyta R. 100zł Amstafizna 15zł Julia W. 100zł Agata K. 50zł Monika K. 30zł Jola od Malinki 150zł Monika J. 10zł Andrzej B. 100zł Anna S. 50zł Mtf Zalesie 200zł Katarzyna S. 30zł Iwona A. 20zł Iwona G. 200zł. Jacek M. 40zł Izabela S. 40zł Paulina K. 30zł Iwona W. 50zł Andrzej W. 15zł RAZEM: 1350zł Wydatki: 1316,10zł - koszt leczenia oraz pobytu w lecznicy 216,69zł - koszt paliwa 11zł x 4 - bramki na autostradzie. RAZEM: 1576,79zł SALDO KOŃCOWE: - 226,79zł.
-
AMSTAFF ROKI prosi o grosik na swój hotelik - bo ma dług prawie 1600zł
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[B]ROZLICZENIE ROKIEGO:[/B] Wpłaty: papunia 50zł Iza S. 30zł Razem: 80zł Koszty: 649,74zł - hotel wrzesień 749,93zł - hotel październik 199,40zł - transport 749,93zł - hotel listopad RAZEM: 2349zł [B]Saldo końcowe: -2269zł [/B]Dziękujemy ciociom, które wsparły Rokiego. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
PEŁNE ROZLICZENIE CZARUSIA: Wpłaty: NusiaiJa 10zł Blue.berry - 200zł Jolanta Ł. 100zł Katarzyna S. 30zł pinkmoon 107zł (bazarek) Małgosia L. 750zł RAZEM: 1197zł Wydatki: 750zł (hotel) RAZEM: 447zł Dziękujemy serdecznie za pomoc dla Czarnuszka. -
[B]Pełne rozliczenie Migotki:[/B] [B]Wpłaty:[/B] An1a 50zł Anokia 30zł Paulina K. 10zł Halina P. 30zł Marzena E. 10zł Jolanta S. 10zł Magdalena J. 10zł Berenika D. 15zł Agnieszka L. 10zł Katarzyna S. 30zł Natalia_aa 100zł Martyna H. 20zł Ewa K. 5zł Dagmara K. 5zł Marian K. 5zł Kasia P. 50zł [COLOR=DarkRed]RAZEM: 390zł[/COLOR] [B]Wydatki:[/B] 324,87zł - hotel za miesiąc październik (nie obejmuje listopada) 250,57zł - transporty [COLOR=DarkRed]RAZEM: 575,44zł[/COLOR] [B]SALDO KOŃCOWE: -185,44zł[/B] (na k. października) Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam przy Migotce. Będziemy wdzięczni za Waszą dalszą pamięć o niej.
-
„Bywają wielkie zbrodnie na świecie, ale chyba największą jest zabić miłość.” - słowa wielkich myślicieli mają to do siebie, że można je interpretować, na wiele, niekoniecznie zgodnych z intencjami autora sposobów. Ze wszystkich istot tego świata tylko człowiek zdolny jest do unicestwienia miłości. Równie łatwo przychodzi nam przecinanie niczym nożem więzów łączących nas z bliskimi nam ludźmi, jak i krzywdzenie innych, kochających nas stworzeń. Oto co w zamian za czułość i oddanie spotkało Legala – podłość i obojętność. Ten pięcioletni pies w typie amstaffa, kiedyś kochany i hołubiony, przestał być potrzebny kiedy w rodzinie pojawiło się dziecko. Nagle jego życie okazało się dla właścicieli tak mało istotne , że nie warte nawet odrobiny poświęcenia i czasu na znalezienie mu nowego domu. Wyrok zapadł niemal natychmiast – śmierć, jednak po godzinach rozmów i błagań zyskaliśmy dwa tygodnie na próbę znalezienia psu kochającej rodziny. Dwa tygodnie, czyniące sumienie dawnych właścicieli czworonoga czystym. Amstaff czeka na wyrok przywiązany łańcuchem do budy stojącej na jednym z Raszyńskich podwórek i tylko Ty, Twoje dobre serce i odrobina zainteresowania może uratować psu życie. Chłopiec jako szczeniak, wpadł pod kosiarkę, doznając urazu, w wyniku którego stracił dwa kły, a jego szczęka uległa deformacji, uniemożliwiając mu dokonanie morderczego, charakterystycznego dla tej rasy uścisku. Jest to istotne, ponieważ Legal nie może jeść twardych, trudnych do pogryzienia kości, jak również miękkiego, powodującego osadzanie kamienia na zębach jedzenia. Idealnym rozwiązaniem jest podawanie suchej, zbilansowanej karmy, która dostarczy temu wyjątkowemu psu, wszystkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu mikroelementów. Wszelkie informacji dotyczących zdrowia, samopoczucia, jak również adopcji psa, można uzyskać pod numerem 506252710. Niestety na koniec, trudno oprzeć się wrażeniu, że historia Legala choć smutna, dowodzi jednego: „Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć”. [B]Padł pomysł, aby zabrać Legala do hotelu, jeśli nikt nie zgłosi chęci jego adopcji. Zbieramy deklaracje zarówno stałe (co miesięczne) jak i jednorazowe. [/B] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7898/leg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2965/leg2x.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9531/leg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9994/leg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8976/leg5q.jpg[/IMG]
-
Na razie jest dobrze u Lolka i mamy zaproszenie do Kasi. Lolek będzie mieć szyte oko na miesiąc (wrzody na rogówce, przy nie pomagającej kuracji lekami, leczy się właśnie zaszywając powieki - Alter miał też szyte).
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Na allegro wylicytowano cegiełki na kwotę 40zł na Zosię. -
Bulterierka Faira wykupiona z garażu - MA DOM :)
doddy replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
Można edytować i można wklejać :) Wszystko działa :) Nawet kasować posty jeszcze można (pewnie potem zostanie to zablokowane). -
[B][COLOR=Red][U]PSY Z WYROKIEM EUTANAZJI: [/U][COLOR=Black]1) MAMA SZCZENIAKÓW Z Dąbrówki [/COLOR][/COLOR][/B]Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174226-Amstaffki-czy-szkielety-Szczeniaki-z-pseudo-UMIERAJAE-w-schronisku-DT-na-juA-pomocy[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/226/7368858bdb451930.jpg[/IMG][/URL] [B]2) ok. CZĘSTOCHOWY [/B] Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174224-Amstaff-czy-ktos-go-nie-szuka[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/117/6d337775b15c81ef.jpg[/IMG][/URL] [B]3) LEGAL[/B] (nie ma wątku na forum) [url]http://www.dogomania.pl/threads/174287-AMSTAFF-LEGAL-za-10-dni-zostanie-uA-piony-prosimy-o-pomoc?p=13559503#post13559503[/url] [B]4) ROKI[/B] (nie ma wątku na forum, zaraz wstawię) [B] 5) PRĘGUS[/B](nie ma wątku na forum, zaraz wstawię) [B]6) KOKA[/B] - do uśpienia z powodu padaczki Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173944-KOKA-1-5-roku-amstaffka-ZOSTANIE-UA-PIONA-PADACZKA-W-SCHRONIE-BEZ-SZANS[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/230/d6ebd9ce7a86bbc1.jpg[/IMG][/URL] [B]7) PAKO[/B] - tu jest duża szansa, że wróci do schroniska do Łodzi. Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/143915-Tragedia-PAKO-pies-zostanie-uA-piony-30-11-z-winy-DT[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/226/bcb603bf823c4af0.jpg[/IMG][/URL]
-
Wiemy o niej. Oprócz niej jest jeszcze 5 innych astów z wyrokiem. Nie wiemy już w co ręce wsadzać.