Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. [quote name='Majaa']Dobre wieści Monika on na początku napewno nie pokaże swojego prawdziwego stosunku do samców. W miejscu, gdzie przebywał dotychczas miał kontakt z kilkoma samcami i żadnego problemu, później pojawiło się delikatne powarkiwanie. Zresztą poprosiłam ich o dokładną relację, kiedy był znaleziony, w jakich okolicznościach i w jakim stanie (bo podobno w o wiele gorszym) Przy okazji wizyty u weta proponuję zrobić obdukcję - jeśli będą podejrzenia, że rany zostały odniesione w wyniku walk lub ich prób. Deklaruję zapłacić za obdukcję i raport z niej. Wydaję wojnę prowadzonym tutaj walkom psów. Tylko jest jedno ale ...... o czym się dowiedziałam godzinę temu dopiero. Ten pies, kiedy się błąkał po "mieście cudów" został potrącony przez samochód, aczkolwiek podobno w miarę delikatnie![/QUOTE] On wygląda właśnie jak po wypadku komunikacyjnym. Z wieści dzisiejszych. Rufus nic w domu nie zniszczył. Niestety próbuje "pokryć" Monikę. :diabloti:
  2. [quote name='fioneczka']taaa babci :evil_lol:[/QUOTE] No przecie nie kurze się to ziarnko trafiło. :evil_lol: Kasia, w ramach zadośćuczynienia mam coś dla Ciebie. A dokładniej dla Fetosławy. :loveu:
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/126/db302eef4969a261.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/748adf1597867d01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/567/a82e08e5bb11c6d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/126/65aacfb64b694983.jpg[/IMG][/URL] Dzisiaj jest wielki dzień Lolusia. Trzymajcie kciuki. ;)
  4. Poza próbą zabicia piesków jest super. Dobrze dogadała się z 14 latką. ;)
  5. Andzia, kot się nie nadaje. :diabloti: Bo nie ma wady wzroku!
  6. Nie, nie pisaliśmy. Z lasu nie mieliśmy jeszcze psów. A jak mieliśmy to dosłownie 1, 2szt. Z reguły mamy psy ze schronisk (za które musimy dodatkowo wpłacać za wykup).
  7. Papunia, dziękujemy Ci za pomoc. :)
  8. Wieści z frontu: [quote]Pitek niesamowicie w domu grzeczny. Pies kanapowy. Tylko by się nadstawiał do głaskania lub bawił. Chodzi za mną jak cień, strawsznie ciekawska bestia ;-) Zna podstawowe komenty, np "stój", "siad". Resztę jeszcze wypróbujemy. Kilka zdjęć już mam ale to tylko z komórki - jutro wstawię. Pierwszy spacer super ale stosunku do innych psów jeszcze nie znam, bo żadnego nie spotkaliśmy. Za to grzecznie chodzi na smyczy. Kupa raczej w porządku- już nie rzadka jak wspominała Marta. Z gorszych wiadomości: pchła na pchle- widac je gołym okiem. Szramy na całym ciele- szczególnie pysk, brzuch i łapy. Wszystkie kości na wierzchu... Dostałam od Marty receptę na lek na stawy- jutro zakupimy. W klatce nie chce siedzieć, piszczy strasznie, po jakimś czasie zaczyna szczekać. Cały czas chciałby być przy człowieku. Chyba dziś będzie spał u mnie ;-) A i został ochrzczony imieniem Rufus :-D[/quote]
  9. Ewelina, ogromne, ogromne podziękowania za ogłoszenia muminki. :loveu:
  10. Ja na razie wiem tylko tyle, że pituś dojechał bez większych problemów i że w domu jak na razie sprawuje się super. Pewnie Monika napisze więcej. ;)
  11. A to wszystko przez Twoją ulubienicę.Pokrzyżowała mi plany. :eviltong:
  12. Ano na razie telefon nie dzwoni. :shake:
  13. Mała zmiana planów. Uranowa pojedzie po pitusia. Ja jadę po Lolka. :p
  14. Rozmawiałam z Magdą dzisiaj. ;) Sofia wczoraj się jeszcze wybudzała. Bardzo długo schodziła z niej narkoza. Według Magdy Sofia nie jest taka strasznie zła jak o niej w schronisku mówiono (przynajmniej na razie). Wprawdzie jest nauczona "straszenia" ludzi, ale może to nie być jako taka agresja. Postraszyła na razie Kamila, ale nie było to wybitnie agresja. Z Magdą Sofia już się nieśmiało mizia i merda do niej ogonem. Jak czas nam pozwoli i pogoda dopisze, w sobotę pojedziemy do Magdy i porobimy nieco zdjęć potworkom. ;)
  15. Ania, podaj nam namiary na lecznicę. Iwona chciałaby niunka odwiedzać w Poznaniu. Dodatkowo, jeśli potrzebna będzie pomoc w transporcie, może pomóc. O imieniu nic nie wiemy. Jak psiak będzie już wydłubany, to się tą kwestią zajmiemy.
  16. Ciekawa jestem, czy uda Wam się znaleźć sunię z wątku, skoro według wskazówek to nie okazała się ta co ma właściciela. Czekamy na wieści.
  17. Allegro cegiełkowe: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=813901163]Amstaff ka SOFIA ---> Aukcja charytatywna (813901163) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  18. Przytomność umysłu. :lol: Już zmieniam.
  19. Maja, podaj mi jeszcze na PW nr tel do dziewczyny która wiezie niunia do Radomia.
  20. [B]ROZLICZENIE ROKIEGO:[/B] Wpłaty: Brak wpłat (prześledziłam konto, ale nie znalazłam dopisku aby była wpłata na Rokiego - jeśli ktoś wpłacał proszę o kontakt na PW) Koszty: 649,74zł - hotel wrzesień 749,93zł - hotel październik 199,40zł - transport RAZEM: 1599,07zł [B]Saldo końcowe: -1599,07zł[/B] Będziemy niezmiernie wdzięczni jeśli ktoś zechce wspomóc dług Rokiego.
  21. Ogłosiłam nieco Diego. [url=http://www.adopcjapsa.pl/]Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/url] [URL="http://www.adpedia.pl/"]http://www.adpedia.pl[/URL] [URL="http://www.adsy.pl/"]http://www.adsy.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl/"]http://www.alegratka.pl[/URL] [url=http://animalia.pl/ogloszenia.php]Animalia.pl :: Ogłoszenia[/url] [url=http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html]ZWIERZĘTA DOMOWE - OGŁOSZENIA - Autogielda.pl[/url] [url=http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3]Dział informacyjny serwisu BONO POLSKA. Informacje, porady przepisy prawne.[/url] [url=http://www.drobne.centrumofert.pl/]CentrumOfert.pl - Darmowe Ogłoszenia - Drobne[/url] [URL="http://www.dwukropek.pl/"]http://www.dwukropek.pl[/URL] [url=http://www.eoferty.com.pl/]Darmowe bezpłatne ogłoszenia drobne baza ogłoszeń zwierzęta komputery internet telefony agd rtv narzędzia[/url] [url=http://www.etablica.com/]Og
  22. Wieści Adelkowe: [quote]Cześć Kasiu. Adelka jakoś znosi to siedzenie w samotności jak ja jestem w pracy. Po powrocie odrazu ją wyprowadzam, ale widać że troszkę ją takie siedzenie męczy ( pewnie się nudzi ). Nie niszczy w mieszkaniu zachowuje czystość, wydaje mi się że śpi. Kanapa to jej ulubione miejsce, ale nie ma też problemu aby przeniosła się na kocyk na podłodze. Sąsiedzi jeszcze do mnie nie apelowali , więc jak mniemam nie zakłóca ciszy. Z jedzonkiem nie ma problemu....wszystko jest smaczne i znika szybciutko. Trzeba się jednak bardzo pilnować aby nie zostawiać w jej zasięgu smakołyków, bo zrobi absolutnie wszystko by je zjeść- taki z niej smakosz jest. Uwielbia zabawę patykami, i wspólne bieganie. Okolicznych piesków nie atakuje ale jest nimi żywo zainteresowana. Nie ma jednak mowy abym mogła jej pozwolic na swobodne bieganie bez smyczy, bo zwraca zbyt dużą uwage innych brytanów, które nie konieczne są do niej przyjazne. Adelka to spokojna sunia, szkoda tylko że nie mam dla niej tyle czasu ile bym chciała, dobrze jednak, że jutro wolna środa będę miała dla niej cały dzień. Kasiu to naprawdę wyjątkowa psinka. To zdumiewające jak szybko sie przystosowała do nowych warunków. W mieszkaniu łazi za mną wszędzie, wszystko musi obejrzeć i skontrolować--no cóż a może da się to zjeść. Doskonale wpływa też na trzymanie linii, bo nie da się przy niej podjadać---dotąd siedzi przy tobie wpatrzona w ciebie aż zmiękniesz i sie podzielisz chrupeczkiem i etc. jest tylko jedna rzecz której się ewidentnie boi---to suszarka do włosów. Zmyka jak tylko usłyszy ten odgłos. Jakie to zabawne. Taka właśnie jest Adelka w mieszkaniu. W weekend zapewne zrobie jakieś foty to podeślę. Pozdrawiam tymczasem.[/quote]
  23. Nieśmiało przypomnę, że zbieramy na hotelik dla suni. Zbieramy 450zł. Na chwilę obecną brak jest jakiejkolwiek wpłaty na niunię. :-(
  24. Biedna Zuzia... Mam nadzieję, że nie ma słabych nerwów. :siara:
×
×
  • Create New...