Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. [B]Pełne rozliczenie Migotki:[/B] [B]Wpłaty:[/B] An1a 50zł Anokia 30zł Paulina K. 10zł Halina P. 30zł Marzena E. 10zł Jolanta S. 10zł Magdalena J. 10zł Berenika D. 15zł Agnieszka L. 10zł Katarzyna S. 30zł Natalia_aa 100zł Martyna H. 20zł Ewa K. 5zł Dagmara K. 5zł [COLOR=DarkRed]RAZEM: 335zł[/COLOR] [B]Wydatki:[/B] 324,87zł - hotel za miesiąc październik (nie obejmuje listopada) 250,57zł - transporty [COLOR=DarkRed]RAZEM: 575,44zł[/COLOR] [B]SALDO KOŃCOWE: -240,44zł[/B] Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam przy Migotce. Będziemy wdzięczni za Waszą dalszą pamięć o niej. W najbliższych dniach Migotka będzie sterylizowana oraz chipowana.
  2. Sprawimy Ci nowego tymczasika. :diabloti:
  3. Pełne rozliczenie Capri. Wpłaty: Małgorzata M. 20zł Joanna M. 100zł Edyta R. 100zł Amstafizna 15zł Julia W. 100zł Agata K. 50zł Monika K. 30zł Jola od Malinki 150zł Monika J. 10zł Andrzej B. 100zł Anna S. 50zł Mtf Zalesie 200zł Katarzyna S. 30zł Iwona A. 20zł Iwona G. 200zł. Jacek M. 40zł RAZEM: 1215zł Wydatki: 1316,10zł - koszt leczenia oraz pobytu w lecznicy 216,69zł - koszt paliwa 11zł x 4 - bramki na autostradzie. RAZEM: 1576,79zł SALDO KOŃCOWE: - 361,79zł. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy okazali serce i troskę dla Capri. Przykre jest tylko, że ta historia nie ma Happy Endu. :-(
  4. Jeszcze Tora i Tesia są. ;)
  5. Dzwoniła i jutro jadę po 16 po pitusia. :p
  6. Na Pradze swoich nie biją. :evil_lol:
  7. Ano o tym ja pomyślała... :diabloti:
  8. Musimy raz jeszcze tak to się zastanowić, czy dać Karolinie Maniunię... :p
  9. Jednego MMS Ci posłałam na telefon. :eviltong:
  10. Teraz już wiem jak trafić na ten koniec świata do Karoliny. :diabloti: U Karoliny to jakieś zagłębie kotów jest. Wracam wczoraj, wychodzę przez szlaban, a tam 7 kotów podbiega i się chce miziać. :crazyeye:
  11. Tak jak Asia pisze, pies pod kota się znajdzie. Skołujemy. :bigok:
  12. Zaproś Karolinę na forum, niech nam się spowiada na bieżąco chociaż z uwagi na wątpliwości. :ghost_2:
  13. Czw, pt wstawimy allegro.
  14. Asia, a jak doktor tłumaczył histopatologię Idogsu? Czemu dr na P. był niezadowolony?
  15. Załatwimy jakiegoś psiaka pod kolor kota. :p
  16. Super, że udało się kogoś znaleźć do wizyty. :)
  17. [quote name='andzia69']no pewnie, ze pamiętam pana od Szakala:evil_lol: no to co? darowizny na ratowanie psiaków?:lol: w końcu by to było najlepsze -hasło fundacji: psy ze schronisk droższe niż rodowodowe![/QUOTE] Hasła w stylu: Jedyne w swoim rodzaju... Szczególne...
  18. A Ty wiesz, że są tacy co by wpłacili. :diabloti: Jeden taki napisał o Malinkę słodkiego maila, a kiedyś inny powiedział, że zapłaci za naszego psa jak za rodowodowego jeśli mu jajec nie obetniemy. :lol:
  19. Nie mogę, bo będzie że handlujemy psami. Ale czasami mam ochotę nauczyć się adresów stacji benzynowych w dużych miastach i jak ktoś np. dzwoni z Krakowa, to go wysyłać do Szczecina. Szybko by im się piesków odechciało. :diabloti:
  20. Wysyłali jej duuuużo sms, żeby jednak go nie wysyłała pociągiem w paczce. :evil_lol:
  21. Już raz numer z amstaffem za 2000zł wykręciła Marta. :evil_lol:
  22. Planujemy wydłubanie psiaka. Jak się uda, trafi do poznańskiej lecznicy na 14 dniową obserwację. Z transportu więc nie skorzystamy na chwilę obecną. ;) Soema, dzięki za pamięć.
  23. Dostałam maila w sprawie Maniuni, czy możemy ją wysłać do Chełmży. :evil_lol:
  24. [quote name='agnieszka32']Eeee tam ;), mój mąż też nie był entuzjastycznie nastawiony do drugiego psiaka, a teraz to nie zaśnie, jak Fiodorek do łóżka nie przyjdzie, mówi do niego "mój dzieciaczku kochany", a przytula go i całuje częściej niż mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Na ten sposób sobie to tłumaczę, że może z czasem się przekona. Tylko jak sunia wróci, to wtedy dla odmiany będę mieć wyrzuty sumienia, że od początku coś nie grało. :evil_lol:
  25. Wizyta przebiegła bardzo dobrze. Karolina super. Piotr niestety nie zrobił na mnie aż tak super wrażenia, z uwagi na fakt że nie był entuzjastycznie nastawiony do drugiego psiaka.
×
×
  • Create New...