Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Fela jest w pełni gotowa do adopcji. W sumie, to idealny pies do adopcji, bez większych problemów wychowawczych. Ja jestem nią zauroczona.
  2. I to i to pewnie. Najgorsze, że ludzie nie wiedzą jak szukać swoich zgub.
  3. Zdjęcia jak zwykle zabierają dech w piersiach. Poprosimy więcej fotek!
  4. Nie wiem gdzie jest wątek Feli, więc tu wstawiam fotki ze spaceru. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/Swmsk30QuiI/AAAAAAAAAgg/KDg0j6vDuQw/s640/2_.jpg[/IMG] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SwmslK_Vh7I/AAAAAAAAAgk/g6_SEqIQO2M/s576/3_.jpg[/img]
  5. Andzia69, trzeba zacząć myśleć jak działać aby móc pomagać ;) Żadna nowość, że co chwila nowe psiaki są w tym wątku. A idzie zima... Szkoda, że taki mały ruch w adopcjach jest. A właśnie, idę jakiegoś rozmnażacza wstawić na Czarne Kwiatki.
  6. Szukaj w dziale Tęczowy Most Anita. :(
  7. Tylko Ci, którzy dostali zgodę allegro. Ale nie jest to trudne. Np. wiele schronisk ma takową zgodę, fundacji. Dałam Krzywołapka na forum amstaffów. Dziewczyny, podajcie nr konta do wpłat.
  8. Pierwsze ogłoszenia Lalki [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.adpedia.pl[/url] [url]http://www.adsy.pl[/url] [url]http://www.alegratka.pl[/url] [url]http://animalia.pl/[/url] [url]http://www.autogielda.pl/[/url] [url]http://www.bono-polska.pl/[/url] [url]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/url] [url]http://www.dwukropek.pl[/url] [url]http://www.etablica.com/[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl[/url] [url]http://www.gielda.bai.pl/[/url] [url]http://www.gieldaogloszen.pl/[/url] [url]http://www.gumtree.pl/[/url] [url]http://www.kokosy.pl[/url] [url]http://www.kupiepsa.pl[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/[/url] [url]http://www.mojpupil.pl/[/url] [url]http://www.najpewniej.pl[/url] [url]http://www.nasza.warszawa.pl[/url] [url]http://www.oferta.com.pl/[/url] [url]http://www.ofertownia.pl[/url] [url]http://ogloszenia.adverts.pl/[/url] [url]http://www.ogloszenia.moje.pl/index.php[/url] [url]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/url] [url]http://www.ojej.pl[/url] [url]http://www.olx.pl[/url] [url]http://www.pajeczyna.pl/[/url] [url]http://www.pchlitarg.info.pl[/url] [url]http://www.petsy.pl[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://www.pineska.pl/[/url] [url]http://www.polskastrefa.eu/[/url] [url]http://www.sprzedasz.pl[/url] [url]http://www.szybko-sprzedam.pl[/url] [url]http://www.tablica.com[/url] [url]http://www.tlenek.pl[/url] [url]http://www.top-ogloszenia.com/[/url] [url]http://www.trojmiasto.pl/[/url] [url]http://www.warszawa.gablota.com[/url] [url]http://www.vendito.pl[/url]
  9. O zachowaniu na razie niewiele wiadomo. Ale w lecznicy nie zgłaszają problemów z niuniem.
  10. Warto by było dla pitusia wystawić allegro cegiełkowe. Myślę, że może udałoby się zebrać potrzebną kwotę.
  11. Padaczka nie jest podstawą do uśpienia psa.
  12. Dzięki Ula. Mamy pierwsze 30zł od IN z f. amstaffów co miesiąc.
  13. Niestety, dodatkowo nikt z dwóch ośrodków nie słyszał nic o zaginionym amstaffie. Czy jest możliwość, abyście sprawdzili chipa i tatuaż?
  14. Co do Rypina, muszę pogadać z Lukaszem o ewentualnych chorobach maluszków. I on nie ma jeszcze kennela, musiałby mu ktoś pożyczyć na te kilka dni, jeśli szczylki miałby wcześniej przyjechać.
  15. Sprawdzaliśmy Zaborze k. Częstochowy. Bezpośrednio od szkoleniowców dowiedzieliśmy się o 2 szkoleniach. Jedno seminarium, drugie szkolenie. Ludziom zapewne chodziło o seminarium nt. psów agresywnych. Jednak nie było na nim żadnego amstaffa.
  16. 4 - 12 listopad było szkolenie Wesołej Łapki w Zaborze. Oni nie mieli żadnego asta na szkoleniu. Po nich szkolenie miała Ewelina Włodarczyk z Krakowa. U nich także nie było żadnego asta na szkoleniu. W samym ośrodku w Zaborze odbiera jakiś nietrzeźwy pan, bo Kasia z nim rozmawiała i nic nie wie o żadnym zaginionym psie.
  17. Domyśliłam się właśnie, że to to samo schronisko z którego była Kiara. Dlatego pytałam. Może postarajmy się zebrać fundusze na hotel? Kto się dołoży? Zbieramy deklaracje comiesięczne i jednorazowe.
  18. Dokładnie. Nie jest to powód do uśpienia.
  19. Ja bym się jeszcze wstrzymała z ogłoszeniami, ale decyzja należy do dziewczyn. ;)
  20. Nie, pita to z niej nie będzie. Po prostu mix amstaffa i już. :)
  21. Pytanie jest też, czy to nie będzie nic zaraźliwego sądząc po śmierci jednego ze szczeniaków. Czyli pytanie do dziewczyn, czy liczą sie z ryzykiem chorób wirusowych, czy mają poszczepione swoje psy i czy ewentualnie w razie parwo, nosówki - będą skłaniały się ku nie przyjmowaniu do siebie nieszczepionych psów na kolejne DT.
  22. [quote]u mnie z leczeniem kiepsko bo wet jest tak jak by go nie było [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] najbliższy ok 30 km od nas a i z kasą krucho na razie :/[/quote] U Łukasza jest podobny problem niestety. My dla odmiany możemy wziąć dzidzię na DT ale tylko na czas leczenia. Można by pomyśleć, abyśmy my wyleczyli, a później przetransportować ozdrowieńca już do Okamii lub PRZECa. Tylko boję się jak my byśmy transporty po połowie PL znaleźli. Za tydzień mam transport Wawa - Poznań, ale w tydzień to pewnie dzieci nie wyleczymy :(
  23. Czyli jakby były transporty to 1 sunia zostaje bez DT. W najgorszym stanie jest pręguska, więc najlepiej by trafiła do kogoś z możliwością leczenia. Do Łukasza najlepiej najzdrowsze, bo on dla odmiany pracuje.
  24. Strasznie mi szkoda pręguski... Wygląda na najbardziej biedną z biednych.
  25. Magda, 2 dziewczynki może przyjąć do siebie PRZEC - Łukasz na DT. Tylko dopiero w środku tygodnia, bo zakupi kennel na wszelki wypadek. Dodatkowo trzeba by mu dowieźć dzidzie w ok. Rypina. Choć z Trójmiasta to na szczęście nie jest hiper daleko. My jeden z naszych DT zapytamy także o możliwość przetrzymania suni.
×
×
  • Create New...