Jump to content
Dogomania

gojka

Members
 • Content Count

  1,284
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gojka last won the day on April 18 2017

gojka had the most liked content!

About gojka

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Interests
  narciarstwo,żeglowanie,literatura rosyjska
 • Occupation
  belfer

Recent Profile Visitors

3,755 profile views
 1. gojka

  Mój pies

  Jaja sobie robisz z tym złotym deszczem?? :)
 2. gojka

  White Terrier - problem z załatwieniem się

  Zona wystawia psa do ogrodu? I skąd niby ma pies wiedzieć czego od niego się wymaga,skoro zona z powrotem wchodzi do domu? To i pies też chce wejść.Pies nie nauczy się tak,ze będzie wystawiany przed dom.Tak jak pisze Istar-z psem trzeba wychodzic poza posesję.Pies pozna zapachy,wyczuje gdzie się ostatnio wysikał inny pies i też to zrobi.Podobnie z kupą.Chodźcie dopóki nie zrobi kupy-zwłaszcza wieczorem,to nie będziesz miał niespodzianek w domu. Moja suczka do roku załatwiała się w domu.Oczywiście nie codziennie, ale wpadki były.
 3. Na fejsie są grupy gdzie umieszczasz info o zaginionym psie.Umieszczaj ogłoszenia na sklepach,przystankach,stacjach paliw.Chodź po domach i pytaj.Zgłoś może też SM w tej większej miejscowości.Proponuję dać info,że przewidujesz nagrodę dla znalazcy-i najlepiej napisz ile.Z doświadczenia wiem,że wiecej osób się zainteresuje.
 4. gojka

  Suczka Yorkshire Terier atakuje Maltankę

  Może pomyśl o sterylce.Przecież nie raz i nie dwa twoja psina będzie miała kontakt z suczką mamy.U mnie były trze sterylizowane suczki w domu.Nie było problemu,mimo,że dwie nie przepadały za sobą.Za każdym razem uprzedzałam spinę i nie dawałam powodów do niej. Kiedy ostatnia moja suczka została wysterylizowana-po pól roku spiny odeszły w zapomnienie,ba,nawet kiedysiejsze agresorki spały na jednym kocyku :)
 5. gojka

  Oddam suczkę! Pilne!

  U miesięcznego dziecka NIE DA SIĘ stwierdzić alergii.Potrafisz podać nazwisko lekarza,który coś takiego zasugerował? Moja córka lat 13 astmatyk i alergik w ostatnich testach wyszło jej 8 plusów na psa.I psa mamy,dbamy o to by nie siedział w pokoju córki i nie lizał jej po twarzy.Córka myje ręce po kontakcie z psiakiem i tak,z psami żyjemy odkąd się urodziła.
 6. gojka

  Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda

  A może jakies muzyczne imiona? Na przykład Pauza (moja sucz się tak nazywa:pełne imię to Pauza Całonutowa z Kropką:) Tosca,Fuga,Toccata,Suita,Kantata,Fermata,Ligatura.Intrada
 7. gojka

  Obroże czy szelki?

  Tylko wybrane modele.Dlatego trzeba wiedzieć co wybrać.
 8. Ej,a na co liczyłaś zakładając tu temat? Że siądziesz z pieskiem przed kompem a ktoś stąd przeprowadzi seans hipnotyzerski adin,dwa tri i uzdrowi psa z lęku separacyjnego?
 9. To ta behawiorystka ze schroniska, ok której pisałaś? No cóz,wydaje mi się,że darmowa porada tak właśnie wygląda:zastosowałaś się do jej porad ale to i tak nic nie daje.Niestety,moim zdaniem trzeba by zainwestować do dobrego behawiorystę,który ZOBACZY jak wygląda miejsce psa w domu,zobaczy jego zachowanie na żywo,wyjdziecie na chwilę i poobserwuje na kamerce co pies robi,wrócicie i konkretnie będziecie rozmawiać na temat tego co wyeliminować,co spróbować wprowadzić,jakich rzeczy pozbyć się z domu,jakie pochować,jak zabezpieczyć psa i mieszkanie.Takie porady na odległość to jak diagnozowanie choroby przez internet-niewiele warte.Szczególnie,że piszesz,że problem wciąż jest.
 10. OluJoy-a czy rozważyłaś rzuconą tu propozycję by zaprosić behawiorystę do domu?
 11. gojka

  Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda

  Mogę podrzucić parę? Lubię wymyślać imiona:) Mogą być z włoskiego? Quercia-dąb Quiete-spokój Quoziente-iloraz Quantita-mnóstwo Quinto-Piąty Quartina-czterowiersz Qualcuno-ktoś Quarzo-Kwarc
 12. gojka

  Brak sił

  Malutki piesek nie odgryzie Ci ręki.Nie piszcz,nagradzaj psa za pożądane zachowanie.Pies nie zrozumie sam z siebie komendy: nie wolno. Ja zakładam,że pies nie wie o co Ci chodzi.To nie wina psa tylko Twoja. Pewnie masz serce ale nie umiesz się zająć psem.Jeden spacer z bieganiem dziennie-to zdecydowanie niewiele dla malucha. Jak się bawisz z psem w domu?
 13. gojka

  Szczeniak "zabijanie zabawek" :)

  Zawsze bawię się w przeciąganie z jamnicą. Kiedy była szczylem trzymała tak mocno zębami,że można było ją podnieść.Teraz też lubi się przeciągać ale zdecydowanie słabiej trzyma. Ona wie,że na komendę "dość" ma zostawić zabawkę.Jest to też sygnał do zakończenia zabawy.Ja odchodzę a jamnica powolutku,już bez ekscytacji "sprząta" zabawkę do swego legowiska.
 14. Moja jamnica tak sygnalizuje,że po prostu chce się bawić.Jak nie mam czasu to po prostu każę jej iść na miejsce.
 15. gojka

  JAMNIK i SCHODY

  Ale to już było.Nie doczytałeś wszystkich postów? Oczywiście,że jamnik nie może skakać.No weź,ty też uważasz,że jamnik noszony ze schodów ma słabsze mięśnie? :) Moja jamnica znoszona i wnoszona była po ośmiu schodkach z windy.Teraz mieszkamy w domu ale jamnica jest dobrze wychowana i jak ma zabronione wchodzenie na górę to tego przestrzega nawet jak nikogo w domu nie ma. Moja psica chodzi po górach,biega przy nartach,przy rolkach więc nie sądzę,że ma słabe mięśnie. Nie jestem na tyle w temacie anatomii jamnika by "dociekać" ale słucham fachowców :)
×