Jump to content
Dogomania

Szulik123

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Szulik123

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, mam pytanie czy owczarki staroniemieckie (wiem że wdlg FCI takie coś nie istnieje), te z prostszą linią grzbietową, borykają się z tymi samymi problemami ze stawami, kręgosłupem, ogonem i ogólnie tylnimi partiami ciała co klasyczne ONki ? Bardzo proszę o odpowiedź, jest to dla mnie ważne. Pozdrawiam
 2. Witam, mam pytanie czy owczarki staroniemieckie (wiem że wdlg FCI takie coś nie istnieje), te z prostszą linią grzbietową, borykają się z tymi samymi problemami ze stawami, kręgosłupem, ogonem i ogólnie tylnimi partiami ciała co klasyczne ONki ? Bardzo proszę o odpowiedź, jest to dla mnie ważne.
 3. Witam, mam pytanie czy owczarki staroniemieckie (wiem że wdlg FCI takie coś nie istnieje), te z prostszą linią grzbietową, borykają się z tymi samymi problemami ze stawami, kręgosłupem, ogonem i ogólnie tylnimi partiami ciała co klasyczne ONki ? Bardzo proszę o odpowiedź, jest to dla mnie ważne. Pozdrawiam
 4. Tego nie wiedziałem, dzięki !
 5. Tak, na tym nie zamierzam oszczędzać i dobrze o tym wiem, nie pisałbym takiego posta.. Dziękuję za pouczenie ale nie o to prosiłem.
 6. Mój błąd, zmieniłem tytuł. Wiem, że każdy szczeniak to w mniejszym lub większym stopniu niewiadoma, ale każda rasa ma jakieś konkretne preferencje.
 7. Witam, przez dłuższy czas zastanawiałem się nad zakupem owczarka Szetlandzkiego ponieważ jest to mały pies, którego dobrze się szkoli. A na tym mi zależy. Jednak nie mogę sobie pozwolić na tak drogie zwierzę. Czy jest jakas rasa o podobnych cechach, ale trochę tańsza niż 3/4 tyś? Co do psów ze schroniska to boję się że trafi mi się szczeniak, który w przyszłości nie będzie miał takiej charyzmy i gabarytów. Co mam zrobić w takiej sytuacji ? Bardzo proszę o rady.
 8. Niestety ja nie z tych rejonów ;(
 9. Szulik123

  Wybór rasy

  Witam Przychodzę do was z problemem wyboru rasy przyszłego towarzysza. Mieszkam w dużym mieszkaniu w bloku, bez dzieci i innych zwierząt. Jestem młody, mam wiele energii i stosunkowo sporo czasu. Szukam psa z którym będę mógł pobiegać oraz go wyszkolić. Wygląd psa nie gra roli, co do rozmiaru to szukam średniej wielkości czworonoga (około 45cm) . Przez całe życie miałem doczynienia z psami, aczkolwiek nigdy jeszcze nie brałem za nie pełnej odpowiedzialności. Czytałem sporo w internecie na temat wyboru rasy zwierzaka, ale odnoszę wrazenie że tylko namieszało mi to w głowie, dlatego zasięgam się pomocy bardziej doświadczonych hodowców. Z góry dziękuje za rady :) .
×
×
 • Create New...