Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 05/25/26 in all areas
-
Przykro mi. Biedna Frezja. Osobiście mam bardzo złe doświadczenia z Librella. Przy tym stanie ona za wiele nie pomoże. Sunia ma już swoje lata, mnóstwo chorób z którymi żyła praktycznie od zawsze. Widać że jest bardzo słaba, zdezorientowana, pewnie ma początki (?) demencji. Chciałabym żeby wydobrzała ale też ufam że Pani Ewa podejmie słuszne decyzje gdy przyjdzie czas, gdy komfort życia stanie się minimalny. Pani Ewo dziękuję za wszystko co Pani robi dla frezji - za troskę i cierpliwość Daj znać Mariola jak stan konta po wizycie bo nie jest to zbyt widoczne na początku wątku .2 points
-
2 points
-
Cieszę sie z podjętej decyzji, uważam, że pieseczek czuje sie dobrze w miejscu ktore zna, zwłaszcza że, jak piszecie, nie boi sie nadużywającego właściciela, a czujne oko i kochające serce DORY dopilnuje biedulka. I świetnie, że powstał wątek, gdyby Bartuś potrzebował pomocy wet. łatwiej bedzie zorganizować jakąś pomoc finansową na koszty.2 points
-
2 points
-
Bartuś, to pies, który niby ma opiekunów, ale tak naprawdę jest bezdomny. Pierwszy opiekun pozbył się Bartusia pozostawiając go na ulicy, a drugi, obecny, chce pozbyć się Bartusia każdego dnia, a w zasadzie nie tyle Bartusia, co odpowiedzialności za niego. W efekcie biedak żyje, jak bezpański pies, bez żadnej opieki, żadnego dozoru, ale kolejne interwencje w jego sprawie kończą się fiaskiem. Obecny „opiekun” Bartusia utrudnia wtedy udzielenie jakiejkolwiek pomocy i każe go zabierać. No i nadeszła chwila, że stało się to realne. kikou przyjmie Bartusia do hotelu, a wspaniała, niezastąpiona Aska7 zawiezie go tam, ale... No właśnie ale, ale Bartuś jest biedny, jak święty turecki. Nie ma grosza przy duszy. Jeśli się nie sprężymy, nie uzbieramy kasiorki na hotel, to Bartuś nadal będzie bezpańskim psem u swego "opiekuna". Poznajcie Bartusia, to właśnie On.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dobrze, ze DORA podjęła decyzję, bo to ona jest na miejscu i najlepiej może ocenić sytuację Bartusia. Wątek jest jak najbardziej potrzebny. Przydałaby się zmiana tytułu wątku.1 point
-
1 point
-
Niestety, w ten weekend siedzieliśmy w Warszawie Jedynie chłodne napoje były. I to akurat jak takie upały. W mieszkaniu raczej gorąco i małej mordce to dokucza. W tym wieku i z nie do końca zdrowym serduszkiem trudno się dziwić. Na szczęście na osiedlu mamy sporo zieleni i cienia, więc szefowa osiedla miała trochę wytchnienia1 point
-
1 point
-
1 point
-
Viki nie ma pojęcia, co ją czeka za kilka dni (kastracja) i żyje sobie na luzie:) Kanapa jej się już po prostu należy:) Poznała też inne dogomaniackie psiaki - naszego Pluszaka i Złotkę Poker. Oba psiaki przyjechały do hotelu i jak widać bardzo dobrze się tam czują:) Viki na zdjęciach wydaje się wyższa. Dopiero przy Pluszaku widać jaka jest mała:)1 point