Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/06/26 in all areas

  1. Samiś chyba daje poczucie bezpieczeństwa dzikiej psince z Ukrainy. Nam nie chciała się nawet pokazać, a tu proszę
    4 points
  2. Dostałam 100 zł od Doroty Ś. dla psiaków. Podzieliłam po 50 zł na Viki i Samiego. Przelew dla Samiego już poleciał:)
    3 points
  3. 2 points
  4. Norasku kochany, dzisiaj rocznica. Urodziłaś się ćwierć wieku temu. Jak ten czas szybko leci. Aż trudno uwierzyć. Kilka tygodniu później przyjechałaś do nas. Pamiętam ten dzień, pamiętam jazdę do domu i pierwsze chwile z małym owczarkowym szczeniakiem. Trochę mi dziś smutno, ale też wracają dobre wspomnienia.
    1 point
  5. Raczej nie. Nazwa ponoć pochodzi od rodu Grzybów- założycieli.
    1 point
  6. Monika z Katowic + 30 zł 04.05.2026 r. Nesiowata + 10 zł 04.05.2026 r. Anecik + 50 zł 05.05.2026 r. opłata za kwiecień - 360 zł stan konta na 06.05.2026 r. : + 964 zł
    1 point
  7. To ja tylko podam link do perfum https://www.notino.pl/lancome/la-nuit-tresor-woda-perfumowana-dla-kobiet/p-484024/
    1 point
  8. Kolejne wpłaty mamy: Mgog 20,00 zł Poker 191,00 zł (bazarek - 131,00 ZŁ + stała na maj - 60,00 zł) Kociaki dziękują
    1 point
  9. Dobreduchy zapraszam w odwiedzinka na mały kram dla kocikowa guccio
    1 point
  10. Jolantino pozwól że zaproszę i tutaj na kramik dla kocinkowa guccio
    1 point
  11. DZIĘKUJEMY WZAJEMNOŚCI WSZELKIE ŚLEMY ZAPRASZAM NA OGROMNE OBNIŻECZKOWO
    1 point
  12. Ceny są powalające i drastycznie ograniczają leczenie zwierzaków Ta kwota 1059 jest już łącznie z badaniami.
    1 point
  13. Figunia pisała,ze wpłaci,od zawsze pomaga szczebrzeszyniakom Dziekuję Figuni i jej Córci,obie Kochane Istotki I dziekuję wszystkim pomagającym Gdyby nie Wasza pomoc to sami wiecie,że niewiele by się udało Bardzo dziekuję,że jesteście i zawsze mogę liczyć na Waszą pomoc
    1 point
  14. Tak, udało się dłużej pobyć. Pogoda dopisała, więc był czas na czujną obserwację świata Humor dopisywał I nawet tarzać się można było Był też czas na dłuższe wędrówki z Igusiem I jeszcze fotka z jęzorem na dobranoc Aż szkoda do rzeczywistości wracać.
    1 point
  15. Weekend był bez działki, bo Iguś był z Lepszą Połową na zawodach. Gajulka sobie mogła odpocząć Nasza pani doktor była na urlopie, więc jeszcze nie zrobiliśmy badania moczu. Nie lubię takiego opóźnienia, bo stres dłuższy. Dopiero teraz będziemy się umawiać. Na szczęście Gajulec w dobrej formie.
    1 point
×
×
  • Create New...