Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 04/24/26 in all areas
-
3 points
-
Ja się dopiero witam, ale jak to mówią- lepiej późno niż wcale3 points
-
doberek, mimo wszystko3 points
-
2 points
-
2 points
-
Spróbuję zastosować takie zagajenie Ciekawe jaka będzie reakcja rozmówcy2 points
-
kurcze ja chyba nie umiem, zaraz poprosze kogos godnego zaufania2 points
-
2 points
-
He, he, tu na wsi tak się mówi I jak ogłaszam psa do adopcji, i jest wreszcie telefon, ale zaczyna się od "słucha pani" albo "za ile ten piesek?" czy "a jaka to rasa?" to delikatnie i grzecznie zniechęcam do adopcji2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
1 point
-
Pozdrawiamy z różnych stron świata1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Zbieram sie już jakiś czas zeby opisac przykry incydent. Niunia bardzo poważnie ugryzła inna psinke. Złapała ją mocno za glowe. Zobaczylam to przez okno i dobiegłam. Ta ugryziona miała operacje oczka, ktoŕe jeszcze może stracic. Na razie po operacji jest zaszyte dopiero za dwa tygodnie sie okaże czy gałka oczna nie obumrze. Na podwórku nie działo sie nic stresującego, nie było jedzenia, nie stałam przy nich. Trudno powiedziec co sie stało. Róża to leciwa sunia, moze jakoś wpadła na Niunie bez koordynacji. Jeszcze tak myślę że to może o jakiś "zasób" chodziło może coś znalazły w trawie , co Niuni wydało sie atrakcyjne i zaatakowała tę drugą. Wtedy na gorąco nie sprawdziłam bo popędziłam do weterynarza. Tak czy inaczej sytuacja jest trudna, Niuniula nie może przebywac ze stadem jeżeli jestem w pracy czy śpie. I w razie gdybyście robiły ogłoszenia Niunia to nie jest babcia nad grobem. Jest szybka, bardzo silna i czujna. Nie moze iść do domu z mniejszymi zwierzętemi, z kotsmi czy małymi dziećmi Ja spróbuje sobie podzielic podwórko, żeby móc ją oddzielać od stadka kiedy nie mogę na nie patrzec. Niestety Niunia to troszke taki nasz Bonusek w spódniczce. Tylko Bonus mial swoje pomieszczenie i chodziłam z nim na spacery na smyczy a ta biedula piszczy i ucieka jak tylko nawet dotknie sie obroży. W ogóle rzadko wchodzi do domu, woli ganiać po ogrodzie. Nie bedzie chodzić na smyczy.1 point
-
to raczej takie zagajenie rozmowy1 point
-
1 point
-
Zawsze fajne wpisy można tu przeczytać.1 point
-
Podrzucamy,zapraszamy.1 point
-
ostrzezenie przed informacja wielkiej wagi1 point
-
Tego "słucha pani" nie znałam. Ale to jest pytanie czy polecenie ?1 point
-
Dzień dobry. 34. Pas do wspomagania chodzenia, dla dużego psa, nowy, szerokość 23 cm, obwód bez rączek 84 cm, długość rączek 90 cm:2 , mocny rzep, CW 15 zł Proszę w opcji KT.1 point
-
Czy mogłabym poprosić kogoś o wstawienie zdjęć na bazarek ? chciałam otworzyć nowy ale nie mogę wrzucić zdjęć z telefonu chodzi mi o zdjęcia ciasteczek, 1-2 zdjęcia.1 point
-
1 point
-
Doszła już wpłata 20,00 zł od AlfaLS1 point
-
Jest wpłata Poker - 100,00 zł1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dziś wpłynęło 50,00 zł od Ellig.1 point
-
Dziękuję za pamięć. Tak, już jesteśmy po badaniach. Dzisiaj mała mordka miała robione USG całej jamy brzusznej. Z opisu widać, że mała mordka ma już swoje lata, widać potwierdzenie wszystkich schorzeń. Ogólnie nie ma wskazań do jakichś kolejnych badań i działań. Z jednym wyjątkiem. Jeżeli chodzi o pęcherz moczowy w opisie mamy stan pozapalny i zalecili kolejne badanie moczu, żeby sprawdzić, co się dzieje. Teraz przed nami badanie moczu i dopiero z nim konsultacja z naszą panią doktor. Trochę się nerwy przedłużą.1 point