Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/22/26 in all areas

  1. Miejsce u mnie czeka na Bartusia i jak tylko się uda, może tu przyjechać. Jest u mnie Bezik, który po Sedalinie dopiero został zabrany z pobocza dość ruchliwej drogi ( pilnował ciała zabitego brata), na początku tez kłapał zębami na każdą próbę dotyku, teraz już mogę go dotykać i głaskać - trzeba było dużo czasu, żeby zaufał i zobaczył, że ręka nie każda bije... biedny Bartuś
    4 points
  2. Są takie problemy ze zdrowiem i momenty w chorobie, w których śmierć jest wybawieniem. Nie wiem czy to moja empatia, czy intuicja, czy może fakt, że widziałam odchodzenie na tą okropną chorobę i słyszałam co w końcówce choroby mieli do powiedzenia Ci, którzy na nią gaśli, ale poczułam ulgę, że już nie cierpisz. Kiedy inni prosili byś walczył, ja prosiłam by pozwolono Ci odejść. Bo Wy Psy zasłużyliście sobie na to, żeby nie cierpieć. Wolfiku, odszedłeś w tym szczególnym dla mnie dniu, tym bardziej na zawsze pozostaniesz w mej pamięci. Biegaj bez bólu po Tęczowych łąkach.
    3 points
  3. Szkoda że Bartuś nie pojechał... Tam nie jest bezpieczny i wcześniej czy później coś złego mu się przytrafi. Nie wierzę że ugryzł bez powodu, tak nagle, ten człowiek pewnie uderzył Bartusia jak miał zły humor i teraz Bartek się boi i odruchowo kłapie zębami na widok zbliżającej się ręki, po przecież nie wie czy uderzy czy pogłaszcze ...
    3 points
  4. Mam trochę wieści o Muszce - dalej się boi, schowała się za kanapę ale kiedy Beata koło niej siedzi, zaczęła mruczeć Ładnie je, siku i kupa była Jedna z kotek rezydentek o którą martwi się moja koleżanka, zachwycona nie jest, ale na razie nie robi scen Póki co, ogólnie jest O.K, ale trzymajcie kciuki.
    3 points
  5. I mamy kolejne dwa tygodnie stresu Gajulka ma silne zapalenie pęcherza moczowego. Mamy już antybiotyki dobrane do bakterii, która tam siedzi. W związku z infekcją nie można jednoznacznie określić wyników biopsji. Zdaniem naszej pani doktor, po obejrzeniu opisu USG i wyników biopsji raczej nie powinno być nic groźnego, ale będzie można to ocenić po kolejnym badaniu, które mamy zrobić za dwa tygodnie. Może trochę chaotycznie piszę, ale to z nerwów, bo znów będę miał dwa tygodnie stresu Za to Gajka nic sobie z tego nie robi i mordka zawsze uśmiechnięta
    2 points
  6. Koteczki tylko jedna dobę były w kenelu. Wszystko załatwiają do kuwety, więc na drugi dzień wypuściłam. Aura praktycznie od początku miziasta i mrucząca. Sepia potrzebowała jednego dnia. Teraz obie koteczki nie schodzą mi praktycznie z kolan jak u nich jestem. Siena potrzebowała trzech dni...dzisiaj już bawiła się w mojej obecności, nie uciekała. Głaskać daje się od początku, ale jest najbardziej nieśmiała i wrażliwa. Trochę zdjęć kotuniek, są przecudowne!!
    2 points
  7. Już wszystkie trzy siostrzyczki wspólnie się bawią w mojej obecności, wszystkie się przytulają i wchodzą na kolanka
    1 point
  8. Kasiu, z całego serca dziękuję za wszystko. Wszystkim Wam ogromnie dziękuję za bycie dobrymi duchami dla tego cudownego psiaczka. Na razie nie mam więcej słów
    1 point
  9. Kawunia capucino dla Was z ranka A myśmy już fajnie maszerowały z bubinią i nawet troszkę biegania z piłeczkami było na trzech dzisiejszych spacerkach Moja ukochana rozbójniczka nie z tej ziemi ... co nawywijała 3 dni temu o matuniu.....
    1 point
  10. Nie mogłam się wcześniej zalogować na dogo, jakiś błąd, a mam ważną sprawę. Zadzwoniła wczoraj pani, która szuka psa dla rodziców - takiego średniej wielkości i w średnim wieku. Pani mieszka tu na naszym osiedlu, ma pieska z adopcji. Jej rodzicom, którzy mieszkają we Wrocławiu jakiś czas temu odszedł 17-letni piesek, po dwuletniej chorobie. Rodzice mieszkają we Wrocławiu, na parterze, są w wieku 68 lat, zdrowi i aktywni, byli we wrocławskim schronisku, tam ze względu na wiek nie chcieli im dać psa poniżej 10 lat....a państwo tak wiele przeszli, że nie chcieliby zbyt szybko znów żegnać przyjaciela... Powiedziałam, że w niedzielę przyjedzie Bartuś, przesłałam nawet zdjęcia, pani chciałaby go poznać... Co o tym myślicie?
    1 point
×
×
  • Create New...