Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 12/28/25 in all areas
-
Wydaje mi się, że trzeba zacząć zbierać deklaracje na Lolę. Nie możemy zostawić Limonki i Loli ...3 points
-
Wczoraj z sąsiadką posprzątałysmy budę Bartusia. Znowu leżał w budzie i nie chciał wyjść,ale sposobem się udało. Udało się posprzatać i wymienić kocyk na czyściutki i cieplutki. Stare ,brudne wyrzucam. Gdyby ktoś mógł podarować Bartusiowi ciepłe kocyki byłabym wdzięczna. Wymienia teraz co dwa tygodnie.3 points
-
Sprzedałam po rodzinie trochę rzeczy przekazanych przez koleżankę Limonki oraz za chwilę będę rozprowadzać syropki i soki z czarnego bzu otrzymane od Mazowszanki. Kasa z tego pójdzie na Lolę2 points
-
2 points
-
WOLFIKOWI 10 zl WYSŁAŁAM do agat21 LINDUSI 33 zl WYSŁAŁAM do Jaagi LINDECZCE KOLEJNY Z WIEKĄ MODLITWĄ ZA WSZYTKO ZAPRASZAM DOBRODZIEJE PO CEGIEŁKI RÓŻNOŚCI CERAMIKA KSIĄŻKI NESIA KUP TERAZ NUM 20 poszewka zimowe wzorki 5 zl NUM 24 skarpetki damskie młodz. frotka 3 zl NUM 38 zestaw słodyczy 4 zl mały marcepan chałwa mała waniliowa kilka czekoladowych cukierków DZiĘKUJĘ PIĘKNiE MAM NA KONCIE 12 zl MAŁGOSIA NADZIEJKOWA KUP TERAZ NUM 40 ksiązka ,,BIaŁE JAK ŚNiEG,, 1 zl DZiĘKUJĘ MAM NA KONCIE KUPIŁA MDK8 DZiĘKUJĘ OGROMNIE NUM 25 Rękawica kuchenna nowa 10 zl Rękawica pieniązki dla WOLFIKA NUM 49 Rękawica kuchenna nowa 10 zl MAM NA KONCIE 20 zl ALDRUMKA KT Dziekuje MAM NA KONCIE 10 zl NUM 4 ksiązka ,,MIASTO W OGNIU,, za 7 zl NUM 8 zawieszki małe białe psiaczki z drewienka 5 szt za 3 zl Zapraszam od 29 grudnia do 12 stycznia 2026 do godz 8.001 point
-
Zapisuję sobie wątek. Jestem bardzo ciekawa dalszych losów Maurycego Batona Mam nadzieję, że się chłopak otworzy.1 point
-
1 point
-
1 point
-
DZIĘKUJĘ OGROMNIE MDK8 KUP TERAZ NUM 1 książka,,PUSZKA PANDORY,, za 13 zl NUM 13 książka,,METRO,, R.ZIĘBIŃSKI za 9 zl1 point
-
Super, że Limonka i Lola dostaną wsparcie. W kupie, chociaż coraz mniejszej, siła.1 point
-
1 point
-
Szybciutko przybywajcie po cegiełki.1 point
-
Dzisiaj koniec bazarku Zapraszamy i prosimy o zakup cegiełek Koty liczą na Waszą pomoc1 point
-
Dzisiaj koniec, ale jeszcze można pomóc!1 point
-
A lajków znowu nie starczyło.1 point
-
1 point
-
Dobrego dzioneczka dzisiaj kończymy o 231 point
-
Dziś ostatnia szansa na zakup cegiełki.1 point
-
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA OBNIŻKOWO1 point
-
Jestem osobą której przekazano informację o tym, iż Lola nie będzie już utrzymywana przez dotychczasowego opiekuna. Kilka razy zabierałam się by napisać o sytuacji suni. Za pierwszym razem tuż po otrzymaniu informacji o tym, iż podjęta została decyzję o zaprzestaniu przekazywania środków na jej utrzymanie, jednak wykasowałam wpis, gdyż to co napisałam (choć było to dokładnie to, co myślałam i dalej myślę o sposobie załatwienia tej sprawy) to jednak ze względu na fakt, że Basia darzyła Figunię szacunkiem i sympatią, uznałam że zatrzymam swoją opinię dla siebie. O istnieniu Loli dowiedziałam się około roku po śmierci Basi, gdy zostałam poproszona o pośrednictwo w przekazywaniu pieniędzy do DT w którym przebywa Lola, ze względu na trudności w kontakcie pomiędzy DT a opiekunką Loli. Pośredniczyłam w przekazywaniu opłat, z pieniędzy zebranych po śmierci Basi regulowałam opłaty za szczepienia i leczenie Loli. Nie miałam żadnych problemów z kontaktem z P. Ewą z DT, choć nie znałyśmy się wcześniej. Cena za pobyt Loli w DT wynosi 12 zł /doba - chyba najniższa z możliwych, a mimo to zaczęły pojawiać się sygnały świadczące o planach zaprzestania przekazywania wpłat utrzymanie Loli, sugestie że Lola powinna już dawno znaleźć dom, pretensje do DT że Lola robi zbyt małe postępy. W końcu otrzymałam wiadomość że ostatnia wpłata za pobyt Loli wpłynie w grudniu i tyle. Co mnie tak zbulwersowało ? Sposób załatwienia sprawy, przekonanie że poinformowanie kogoś o swojej decyzji zwalnia od odpowiedzialności której się podjęło. Po śmierci Basi pozostało w kilku miejscach kilka psów (spoza dogo) które wyciągnęła ze schronu i sama opłacała, a o których wiedziałam, i gdy Jej zabrakło wspierałam finansowo do ich adopcji albo śmierci. To były sieroty po Basi. Jednak Lola nie jest sierotą po Basi, decyzja o wyciągnięciu suni ze schroniska i zapewnieniu jej utrzymania była podjęta świadomie przez dorosłą osobę i poinformowanie o tym, że zostawia się psa na pastwę losu i uznanie tego za wystarczające tak mnie oburza.1 point
-
Nawet nocną porą można kupować.1 point
-
1 point
-
I jeszcze raz na górę.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Podrzucę i zachęcę do pomocy1 point
-
Mikołaju zapraszamy na bazarek1 point
-
1 point
-
1 point
-
A może jakaś foteczka ?1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Przepraszam, że dopiero zrobiłam przelew na 20 zł. Towar odbieram jutro. Kubek odebrałam dziś czyli w środę. Pięknie zapakowany. Dziękuję.1 point
-
Bardzo dziękuję Ewuniu Z moich 4-rech postów rozliczeniowych, tylko post rozliczeniowy Neruni uwidocznił się, trzy pozostałe nadal są niewidoczne. Powoli, ale jednak powracają dobre reguły. Zaczęłam dostawać powiadomienia o nowych postach na obserwowanych przeze mnie wątkach. Może więc i wątek Bonuska powróci. Oby1 point