Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/04/25 in all areas

  1. Wolfik też serdecznie dziękuje. Tym bardziej, że dzięki Waszej hojności uda się również zapłacić fakturę od weta za kilka ostatnich miesięcy A poniżej "dom spokojnej starości", gdzie spokojnie i bezpiecznie można sobie spać w ciepełku zimową porą
    2 points
  2. Na prywatne konto Psiusia Dudusia wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od mariusz pp XII - 1.12. 10,00 zł od Radek XII - 1.12. 50,00 zł od Agnieszki znajomej elik XII - 3.12. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 30,00 zł od elik XII - 3.12.
    1 point
  3. przesyłka do mnie jeśli @mdk8 i @sunnynight nie spieszy się (lub podjadą do mnie), bo jestem teraz bardzo zajęta czyli książka dla Jo37 też jest u UliFety, tak ? jeśli tak i dziewczynom się nie spieszy to przesyłkę podziel proszę na 3; a @UlaFeta niech podrzuci fanty mojej córce lub inaczej się z nią umówi
    1 point
  4. Popełniłam bazarek dla suni https://www.dogomania.com/forum/topic/413014-srebrny-wisior-autorski-na-potrzeby-frezji/ Trzeba skopiować link i wkleić w nowe okienko
    1 point
  5. Zawsze byłam psiarą, mimo że miałam ukochanego Bonuska [*] i mam najcudowniejszą na świecie Kulkę. Przez 18 lat robiłam bazarki i wpłacałam na psy, w sumie myślę , że ok. 30 000 tys. Teraz chcę też mocno pomóc kotkom, ale nadal będę pomagać psom.
    1 point
  6. Fanty będą w Warszawie, można odbierać lub będzie można odbierać od UliFety
    1 point
  7. Ta "żabka" mała ma coraz gorsze wyniki nerkowe, obraz USG niestety to potwierdza. "Rodowód" wskazuje na prawdopodobieństwo choroby genetycznej (rodzice spokrewnieni) . Dzisiaj dodatkowe badania, wczorajsze wyniki (w tym SDMA ) niestety gorsze, niż poprzednie....a on 22 września skończył rok... I NIC nie można zrobić, bo "hodowla legalna" jest.... nie napiszę więcej.... każda z nas to wie biedny piesek...i zapewne nie on jeden
    1 point
  8. Cieszymy się, że wszyscy się cieszą. Mój mąż na równi ze mną podjął decyzję o pomocy. Tylko kotki nie wiedzą co się dzieje.
    1 point
  9. Wiadomość z ostatniej chwili : Zbiórka wśród znajomych dała 4000 zł., my z mężem dopłacamy kolejne 4000 zł , z moich bazarków powinna uzbierać się reszta na spłatę długu u Murki. Tym samym cały dług zostanie spłacony. Mam nadzieję, że dzięki temu Murka nadal będzie brać pod opiekę kotki ze Szczebrzeszyna od DORA1020.
    1 point
×
×
  • Create New...