Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/09/25 in all areas

  1. Operacja przebiegła pomyślnie. Gucio został w całodobowej lecznicy szpitaliku. Łapy ma sprawne. Jest zaopatrzony w wiele leków. Najbliższe doby są bardzo ważne. Mózg potrzebuje czasu aby się zregenerować.
    5 points
  2. Wisia ma dom Zamieszka w domu z ogrodem; jej nowa rodzina to małzeństwo z 7 letnią córką, Wisia będzie ich pierwszym psem, o adopcji myśleli od roku. Rodzina bardzo się podobała; Ania zaoferowała swoją pomoc w razie problemów, mieszka niedaleko. Na wizycie była ze swoim psem Rodzina pojedzie po Wisię prawdopodobnie w niedzielę, mają to jeszcze ustalić z Murką.
    2 points
  3. Dziękuję iskierki ja już w domku nareszcie po pracy ale ledwie ledwie więc teraz tylko odpoczyneczek
    1 point
  4. Wujenku dziękuję serce dziekuję ja niedawno z pracki dopiero wróciłam po 10 godzinach .. Ale już w domku najważniejsze
    1 point
  5. Dziękujemy Pani Elu. Bardzo nam zależy na dobrym losie tego psiaka. Tofik mimo swojego mocnego charakterku to świetny pies. I bardzo żałujemy, że nie udała się adopcja w naszym domu, ale pewnych kwestii nie przeskoczymy.
    1 point
  6. Tą bluzę licytuje Jaaga,za cw 5zł,chcesz podwyższyć cenę?
    1 point
  7. Zaglądam po nocnej przerwie i życzę miłego dnia.
    1 point
  8. Guciu...trzymaj się ze wszystkich pieskowych sił.Nie jesteś sam,my tu z Tobą myślami.To już za chwilę,zbieraj siły,Guciątko!
    1 point
  9. Badanie krwi przed operacją zrobione. Wyjeżdżamy w środę bardzo wcześnie rano. A Guciątko tak sobie właśnie smacznie śpi.
    1 point
  10. 24. Jolanta Kosowska, "Madeira", nowa KT: 6 zł Kupiła Nadziejka - 6 zł 25. Julia Gambrot, "Irysowy letarg", nowa, ale z "obrażeniami" od kocich pazurków KT: 4 zł Kupiła Nadziejka - 4 zł
    1 point
  11. Dzisiaj minął rok od adopcji Bakusia i Florki. Taki wpis pojawił się na profilu pana: "Witajcie. Dzisiaj mija R O K jak Florka i Baki zagościły w naszym domu. Moi osobiści trenerzy wyprowadzili mnie 364 razy na poranny spacer i tysiące razy na przydomowe podwórko. Odkurzacz pracuje pełną parą, po tych spacerach. Psiak dają nam mnóstwo radości , ale też potrafiły trochę napsocić. Ich pojawienie wymusiło nowy grafik dnia z korzyścią dla mnie i mojego zdrowia. Życzę naszej gromadce wielu kolejnych lat w szczęściu i zdrowiu. Są filmiki i zdjęcia. Na pierwsze adopciny przyjechał Simba, piesek córki
    1 point
×
×
  • Create New...